Стільниковий телефон упав у воду

Стільниковий телефон  упав у воду,  або що робити,  якщо в телефон потрапила вода

Історії про втоплені телефони все частіше обговорюють у різних кругах. Упав у басейн, у море, озеро… Власники в емоціях, розмахуючи руками, розповідають, як вони розбирали телефон, сушили деталі феном, складали, як лего, в надії врятувати мобільник, без якого в сучасному світі неможливо жити. Сьогодні рубрика «Техно» присвячується болючій, але дуже актуальній темі. Так отож, що робити, якщо ви втопили свій телефон, або ваш комунікатор намок?

Вода не може заподіяти шкоди телефону.

Доля правди в цьому є, тому що виводить із ладу телефон не вода, а вода в поєднанні з акумулятором, у результаті чого відбувається електрохімічна корозія плати. Інакше кажучи, плата вашого телефону і всі його елементи починають іржавіти, гнити, розпадатися.

Чому виробники стільникових телефонів не захищають їх від корозії?

Ну чому ж ви так вирішили? Захищають, і ще як. Вони покривають плату телефонів захисним шаром лаку, який покликаний захистити ваш апарат.

А чому ж тоді телефон виходить із ладу, якщо його плата покрита захисним шаром лаку?

Та тому, що цей лак не повинен рятувати вас від купання в басейні. Від цього вбереже хіба що скафандр водолаза. Його завдання – створити захисний бар’єр і запобігти утворенню корозії на платі, якщо раптом буде сильна вологість. Наприклад, ванна кімната або лазня. І знову ж таки цей бар’єр не тривалий за часом, це означає, що не варто випробовувати його на міцність, сидячи в сауні із друзями.

Перше, що потрібно зробити, якщо у ваш телефон потрапила вода, – це від’єднати акумулятор від телефону, комунікатора, смартфона. Потім відразу ж занести його в сервісний центр.

Практика показує, що левова частка телефонів або комунікаторів, що надходять у ремонт, раніше піддавалися впливу води (про це говорять іржаві плями всередині, окислення, нальоти тощо), і хто знає, з якої дійсно причини ваш телефон вийшов на цей раз із ладу. У будь-якому випадку можна стверджувати, що головну роль зіграла саме вода, яка потрапила туди зараз, але й немалу шкоду завдала вода, яка потрапила туди колись.

У всіх випадках після попадання вологи під корпус телефону або комунікатора  необхідна професійна просушка та чистка апарата. В іншому випадку можливе  виникнення часткової або повної непрацездатності апарата. Процес окислення може йти досить довго, і як себе поведе мобільний телефон на наступний день або через місяць, сказати не можливо. Чим більше часу пройшло з моменту потрапляння вологи, тим менша ймовірність відновлення повної працездатності телефону в разі поломки.

Важливу роль у ремонті відіграє сервісний центр. Я неодноразово користувалася та користуюся послугами мережею авторизованих сервісних центрів «Робим Гуд», оснащених сертифікованим та найсучаснішим ремонтно-діагностичним обладнанням. Впевнена в позитивному результаті саме цього СЦ, адже штат працівників складається з висококваліфікованих спеціалістів. 

На відміну від звичайних платних майстерень, де проводять дешевий, але не зовсім якісний ремонтом із китайських запчастин, сервісний центр «Робим Гуд» пропонує якісний ремонтом із використанням оригінальних запчастин.


Цей сервісний центр пропонує своїм клієнтам гарантійний та післягарантійний ремонт мобільних телефонів, смартфонів, планшетів та ноутбуків.
На гарантійній та платній основі працює з такими брендами, як Samsung, Microsoft, Asus, Acer, Assistant, Nomi, HTC, Fly, Huawei, SonyMobile, CAT, JCB, Globex.
Виключно на платній основі працює з такими брендами, як GigabyteGsmart, Apple, Lenovo, Impression, Prestigio та більшістю марок китайських планшетів.
В літній сезон Сервісний Центр «Робим Гуд» практикує приємні знижки

Акція! Спека до 31.08.2016

-10  на ремонт

акція діє з 01.08.2016р до 31.08.2016р
м. Луцьк, просп. Волі, 43
тел.: (066) 7522212 (Viber)
тел.: (0332) 770158
RobumGoodLutsk@gmail.com

Графік роботи:
пн-пт 09.00 - 18.30
перерва з 13.30 - 14.30
сб 10.00 - 15.00 без перерви

нд вихідний
https://www.facebook.com/groups/1184972038182673/

https://vk.com/robim_good_lutsk