Стильний і щасливий

Наші домашні улюбленці вже давно стали для нас дещо більшим, ніж просто хатніми тваринами. Когось мохнатий або пернатий друг рятує від самотності, комусь допоможе підняти настрій, а хтось навіть напише на свого песика заповіт. В сучасному, часто занадто цинічному суспільстві, наші «брати менші» все частіше стають для нас справжньою розрадою.

 «Культ домашніх тварин» на сьогодні настільки поширене явище, що іноді люди втрачають голову в погоні за «огламуренням» свого мохнатого друга. Тому не дивно, що одягу та аксесуарів для тварин зараз продається не менше, ніж для людей. При наявності коштів, можна із свого улюбленця зробити справжнього модника, який буде привертати увагу усіх перехожих.

І так, прийшла весна, і час оновити не лише свій гардероб, але й подбати про свого «брата меншого». Дизайнери одягу для тварин (так-так, існує і така професія), рекомендують придбати так званий «маст хев» одяг на нестабільну весняну погоду. Сюди входить: дощовик, теплий светр та комбінезон. Купити це все можна в спеціалізованих магазинах для тварин або у ветеринарних аптеках. Головне у виборі одягу орієнтуватись не лише на красу, але й на комфорт. Звичайно, Вам буде приємно бачити свого домашнього друга в милому комбінезоні, але чи буде радіти бідна тваринка, якщо такий одяг буде на два розміри більший або менший – питання риторичне. Купуючи одяг в першу чергу враховуйте довжину спини, обхват шиї та грудини. Вибираючи гардероб, не спирайтеся на розміри виробника, адже є різні фірми і у них свої параметри. Не забувайте враховувати структуру шерсті тварини. Наприклад, для довгошерстих бажано купувати одяг із шовку, адже під в’язаними речами шерсть буде сплутуватись та кудлатитись.

Коли весна покаже себе у всій своїй красі, не забудьте подбати про свого улюбленця та вберегти його покрив від комах, реп’яхів та пилу. Прикупіть легкий та зручний костюм для тварини, щоб захистити її від неприємностей, а себе від лишніх клопотів.

Також варто сказати кілька слів про взуття для тварин. Воно може стати хорошою знахідкою, адже захистить лапки вашого улюбленця від бруду, холоду та пошкоджень. Віднесіться до вибору «шузів» з максимальною відповідальністю. Знову ж таки, орієнтуйтесь не на красу, а на зручність. Ходити в ньому прийдеться не Вам. Спостерігайте за тим, як тваринка сприймає обновку і чи зручно їй в ній рухатись. Якщо через деякий час вона так і не звикла до взуття і постійно намагається його скинути, перевірте чи підходить їй розмір. Перед прогулянкою слід змазувати шкіру лап спеціальними засобами захисту. Це може бути віск або крем, а для комфорту після «дефіле» потрібно вимити лапки милом.

І на кінець, пам’ятайте, ми відповідаємо за тих, кого приручили. Якщо Ви вже завели домашнього улюбленця, то дбайте про нього кожного дня. Розумійте той факт, що тварина не може піклуватись про себе сама і ніколи не скаже Вам про те, що їй не подобається. Будьте обережні в погоні за модою та намаганні зробити із свого улюбленця справжнього модника. Адже статус «найстильніший» не завжди збігається із статусом «найщасливіший». Любіть свою тваринку і вона обов’язково відповість Вам взаємністю.

Ліцензія Серія  АВ № 416065 видана Головним управлінням  ветеринарної медицини у Волинській області 08.10.2010 р.

Ліцензія Серія  АЕ № 195076 видана Державною службою  України з контролю за наркотиками 29.04.2013р.

 

Магазин Зоолюкс

м. Луцьк, вул. Івана Франка, 46

тел.: (0332) 248445, (050) 6879962, (050) 8442495

Магазин «Зоолюкс»

м. Луцьк, вул. І.Франка, 46

тел.: (0332) 24 84 45 – клініка,

(0332) 24 02 43 – зоомагазин, ветаптека

Варшавський ринок, маг. «Зоомікс», контейнер № 1808

(095) 473 94 95

Привокзальний майдан, 1

(066) 629 04 63

Ветеринарна клініка «Айболить»

просп. Соборності, 9-А

(0332) 20 30 02

(099) 791 47 74

Незабаром відкриття у ТЦ «ПортСіty» - «Zooлюкс», № Б 113

 

 Опубліковано "Лише Насолода" № 6(28) березень-квітень 2014