Створюємо затишок в оселі

Весна - час оновлень, стосується  це і дизайну наших домівок та офісних приміщень. Найпростіше рішення, яке не потребує великих фінансових затрат, - оновлення декору вікна.

Гардини - це не тільки одяг для вікон, необхідий для того, щоб сховатися від очей сторонніх і захистити приміщення від яскравого світла. Гардини  в інтер'єрі – це ще й важливий елемент декору, що створює стиль.

Цієї весни дизайнери пропонують декілька нескладних видів гардин, кожен з яких має ряд своїх переваг. Обирати гардини для кожного приміщення потрібно з урахуванням його функціонального призначення, стильового рішення і,звісно, особливостей вікна. Гардини освіжать інтер'єр, додадуть до Вашого життя позитивних емоцій.

А на емоції впливають кольори

Яскраві, з красивими візерунками підійдуть не тільки в дитячу кімнату, але і в будь-який інший куточок Вашої оселі. Вони освіжать інтер'єр, додадуть до Вашого життя позитивних емоцій.

Розмір має значення

Довжина гардин також має важливе значення. На кухню підійдуть вироби довжиною до підвіконня або трохи нижче. У спальню ж, навпаки, - гардини в підлогу, адже чим більше довжина, тим просторішою здається кімната.

Світла тобі!

Якщо Ви любите, щоб в приміщенні було більше світла, вибирайте прозорий  тюль з візерунком знизу і зверху. Якщо Ваша квартира знаходиться на нижніх поверхах і Ви не хочете випробовувати на собі погляди сторонніх, щільний тюль з малюнком по всій поверхні - ідеальне рішення для Вас.

Професійні дизайнери салону гардин «Вуаля» допоможуть підібрати відтінок, розмір та стиль, який краще підійде до інтер'єру тієї або іншої кімнати. Вони допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Ми створюємо затишок Вашої оселі

-тюль, гардини, аксесуари у широкому асортименті

- пошиття гардин, ламбрикенів, покривал

- продаж та установка карнизів, римських штор, японських механізмів, профільних карнизів

-сонцезахисні  системи (рулонні гардини, штори-пліссе, система «daylight»)

-скатертини

-розробка дизайнерського ескіз-проекту

-виїзд дизайнера

м. Луцьк, вул. Винниченка, 51

тел.: (095) 6281761 Факс: (332) 24-20-72

e-mail: vualya_lutsk@i.ua

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017