Сучасні тренди в декоруванні стін

Фітодизайн 

Фітодизайн може стати завершальним акордом створення справжнього комфорту в будь-якому приміщенні. Але просто розставити на підвіконні горшки з квітами недостатньо – для того, щоб рослинні композиції стали повноправними гармонійними елементами кімнати, потрібно врахувати чимало факторів. І в цьому допоможе фітодизайн. Під фітодизайном ми розуміємо складання рослинних композицій з обов'язковим урахуванням всіх особливостей декорованого приміщення (архітектурного рішення, стилю і колористики). Власне, це озеленення, зведене в ранг мистецтва. Враховуючи естетичні та екологічні особливості оформлюваного приміщення, фітодизайн здатний поліпшити не лише вигляд кімнати, але й якість повітря в ній. 

3D панелі 
3D панелі в інтер'єрі виконують одночасно практичні та естетичні завдання. За їх допомогою ви зможете візуально розширити простір, зонувати приміщення, облаштувати перегородки, декорувати електричний провід, батареї або невеликі дефекти стін, а також створити необхідну атмосферу за допомогою колористики малюнка. Крім цього, декоративні 3D панелі для стін – універсальний, екологічно чистий матеріал, який здатний оживити й прикрасити будь-який інтер’єр.

Декоративна цегла 
Останнім часом декоративна цегла впевнено лідирує серед матеріалів для оздоблення стін. Цей затребуваний будматеріал виготовляється з гіпсу з підвищеною міцністю, термо- та вологостійкістю. Разом з тим така цегла легка в укладанні, а частота її вологого прибирання зводиться до мінімуму завдяки унікальним властивостям. Цю ексклюзивну цеглу можна придбати в дизайн-студії «De Style»
www.destyle.biz
м. Луцьк, вул. Ковельська, 22. 3 пов., офіс 301
тел.: (050) 9262753 Сергій

публіковано "Лише Насолода" осінь 2015 № 6(34)