Super look

Прийшов час активної роботи та навчання, підкорення вершин, здійснення мрій. При цьому потрібно виглядати на мільйон. Я з радістю допоможу Вам відчувати себе впевнено та бути королевою за будь-яких умов. Найдорожча винагорода за мою працю - це Ваша довіра! Я ціную кожного клієнта і мені особливо приємно, коли Ви приходите до мене вкотре. Мені подобається спілкуватись з Вами і я знаю, що в мене не лише стає більше клієнтів, а й більше друзів. Я підійшла до нового етапу моєї роботи, переїхала у нове приміщення та створила затишну атмосферу у комфортній студії для Вас, і це для мене не межа. Я постійно навчаюся, вдосконалюю свої навички, аби робити Вас прекрасними. Усіх, з ким я не знайома, запрошую скористатись beauty-послугами, які зроблять вас ще красивішими.

1.    

Ламінування + «ботокс» вій

Кожен день ми витрачаємо, як мінімум 10-20 хв. зранку на нанесення макіяжу, а саме на покращення зовнішнього вигляду вій. З процедурою ламінування вій Ви економите, свій час до 20 хв. щодня, протягом місяця це 10 годин Вашого дорогоцінного часу, який Ви проведете з користю для себе. Що таке ламінування? Це виключно лікувальна процедура для Ваших вій. Після процедури війки починають стрімко рости, стають об’ємні та доглянуті.

Переваги ламінування:

війки живляться основними складниками компоненту завдяки чому набувають здорового блиску;

вії набувають форми загину;

профарбовуються пігментом. Погляд стає більш виразнішим, а вії виглядають натурально;

з цією процедурою без заборон можна фарбувати вії тушшю, терти очі, відвідувати сауну. При цьому вії виглядатимуть об’ємно та підкручено на довгий час.

      До процедури ламінування, підтримкою буде «ботокс» для вій, що  використовується під час ламінування. Варто відмітити, що процедура не є ін’єкційною. Вія складається на 96% з кератину, тому у складі препарату переважає гідролізований кератин, який зменшений до таких розмірів, щоб ще глибше проникнути в найтоншу волосину та поживити її з середини. Препарат подовжує та потовщує вії на 40%. У студії Ольги Виноградової Ви порините в атмосферу затишку та спокою, насолодитесь філіжанкою ароматної кави напередодні процедури, в результаті якої стенете володаркою розкішних та доглянутих вій.

2.    

Воскова та карамельна депіляція

Час вийти в світ, сяяти як зірка, приковувати погляди… Але відчуття тривоги не покидає Вас. Здається, що щось забула… А ти зовсім забула зробити воскову процедуру депіляції. Тепер знову доведеться робити щоденне гоління бритвенним станком, відчувати дискомфорт від подразнення та колючого «їжачка» на ногах… Фуххх, це всього лише кошмарний сон! Бажаю Вам, щоб у Вас такого не трапилося і запрошую на процедуру воскової та карамельноїдепіляції. Також Ви зможете порадувати себе великим асортиментом тимчасових біо-тату, які стануть прикрасою Вашого гладенького тіла.           

3.    

Професійне моделювання брів

Фарбування брів займає важливе місце в житті кожної жінки, яка турбується та доглядає за своїм зовнішнім виглядом. Навіть якщо природний колір в цілому влаштовує, іноді потрібно зробити відтінок, аби підкреслити форму брів. Брови вважаються важливим елементом у створенні неперевершеного образу. Доглянуті брови надають обличчю бездоганного вигляду. З моєю допомогою та якісними матеріалами ми зробим Ваші брівки ідеальними. Адже з правильно підібраною формою можна підняти повіку, зробити погляд виразнішим. В моїй студії Ви зможете зробити корекцію та пофарбувати брови, надавши їм чітку форму. Брови міняють все, а я міняю брови. Якщо Ви ще не знайшли свого майстра? Тоді Вам до мене…

Ваш майстер, Оля Виноградова

тел.: +38 (099) 316-29-74

м. Луцьк, вул. Драгоманова, 1а; 3-й пов. (Площа Возз’єднання)

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018 р