Super Mama club

Компанія Тигрес – один з найбільших українських виробників товарів для дітей. Товари бренду Tigres відомі як в Україні, так і за її межами. Цього року компанія запустила новий потужний проект для молодих батьків - Super Mama club. Івент вже вдруге відбувся для лучан у магазині «Тигрес» (м. Луцьк, пр-т Соборності, 11, 2-ий поверх).

Super Mama club – це сімейний івент, де провідні спеціалісти консультують вагітних та молодих батьків на актуальні теми, а також, де можна дізнатись про кращі товари та послуги для дітей. Незабаром проект розширить свої горизонти – і Super Mama club збиратиме вагітних у інших містах України.

Cимволічно, що другий івент Super Mama club відбувся на День матері. У магазин «Тигрес» завітало понад півсотні сімей. Молоді батьки послухали поради кваліфікованих фахівців та отримали відповіді на питання, що турбують їх найбільше. Зокрема, представник брендів Canpol babies та Lovi розповіла, як правильно зібрати сумку в пологовий будинок, щоб почуватися комфортно в перші дні після народження. Як виявилось, усі необхідні товари в пологовий – від аксесуарів для мами до першого гардеробу для малюка можна придбати у магазині «Тигрес». Як уникнути післяпологової депресії, годуючи дитину грудьми, порадила консультант з грудного вигодовування Наталія Іванова. Акушер-гінеколог, представник «Інституту Клітинної Терапії» Олександр Дикий розповів про збереження стовбурових клітин як запоруку здорового майбутнього дитини. Як доглядати за ротовою порожниною і дітям, і дорослим розповіла лікар-стоматолог Ярина Куцик. А як правильно харчуватися і де придбати якісні продукти – порадив представник магазину здорового харчування «Food and Health» Володимир Горбатюк. Маркетолог будівельної компанії «Інвестор» Ірина Новосад порадила, на що варто звернути увагу, обираючи квартиру

Традиційно для найменших гостей був облаштований ігровий куточок. Поки малеча бавилася іграшками ТМ Tigres та смакувала солодощами від партнера свята «Теремно хліб», батьки дізналися, як виховати маленького генія. Про це розповіла тренер Тетяна Петровська.

Представник компанії Тигрес презентувала комплекти на виписку від ТМ Tigres, наголосивши, як важливо обирати якісний одяг для малюка. Майбутні мами дізнались, що в асортименті ТМ Tigres є і дизайнерські речі для новонароджених – капсульна колекція Tigres x Andre TAN, створена у співпраці з відомим дизайнером Андре Тан, спеціально для найважливіших подій у житті батьків та їх малюка – виписки з пологового та хрещення.

Варто зазначити, що компанія Тигрес розширила асортимент товарів – підписавши ліцензійний договір із The Walt Disney Company – тепер найпопулярніші герої Disney прикрашають подушки та підголовники, постіль та одяг для дітей ТМ Tigres.

Протягом свята розігрувались цінні подарунки від партнерів Super Mama club. Кожна майбутня матуся, що завітала на свято, змогла переконатися у бездоганній якості товарів ТМ Tigres, адже усі вагітні отримали корисні подарунки для майбутніх малюків. 

Зірковою гостею свята стала Super Mama Ірина Дубчук. Вона розповіла, як їй вдається поєднувати ролі люблячої матусі, коханої дружини та успішного керівника, де черпає натхнення та які подарунки отримала на День матері. Ірина Дубчук розіграла комплект розкішноїпостільної білизни з дизайнерської колекції Tigres x Andre TAN та порадила усім жінкам любити себе й знаходити час для себе. Адже коли жінка щаслива – щасливі усі навколо.

 

Дорогі читачі, будьте люблячими батьками і пам’ятайте: щасливі діти – щасливі і ми! Запрошуємо Вас на чергові зустрічі Super Mama club!

Зростаємо разом! 

Компанія Тигрес

с. Липини, вул. Перемоги, 25

(0332) 77-36-00

tigres.ua

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018