Суперфуди

Ми живемо у світі з шаленим ритмом життя, тому не дивно, що часто скаржимось на втому, на неналежне харчування та відсутність режиму споживання їжі. Через це у наших сумочках та кишенях все частіше займають місце ліки різного призначення. Але цьому потрібно сказати врешті «стоп!», тому що існують природні антидепресанти, антибіотики і не тільки! Цьому всьому назва суперфуди- продукти, які містять у собі джерело корисних елементів та вітамінів. Це те, що здатне змінити ваше самопочуття від рівня «погано» до рівня «чудово». Активні, усміхнені, щасливі! Разом із суперфудами ми можемо бути такими навіть у понеділок зранку.

ЯГОДИ ГОДЖІ

Ягоди Годжі вважаються одними із найкорисніших у світі. Їх існує 41 вид, проте лише один із них (лат. Lyciumbarbarum) наділений унікальним хімічним складом: вміст вітаміну С у 500 разів більший, ніж у цитрусі, а концентрація бета-каротину значно вища, ніж у моркві. Відомо, що ці диво-ягоди підвищують імунітет, стимулюють роботу печінки, запобігають розвитку злоякісних пухлин, покращують обмін речовин та продовжують життя. Задля власного здоров’я необхідно включити у свій раціон не лише вітаміни з прилавків аптек, а й, наприклад, ягоди Годжі, які допоможуть вам схуднути без шкоди для вашого здоров’я. Ягоди Годжі допоможуть легко та швидко позбутися зайвих кілограмів. Завдяки своєму унікальному складу вони підвищують рівень лептину – гормону, основна функція якого – регулювання апетиту в організмі. Чим його більше, тим слабший апетит. Із метою схуднення годжі рекомендують їсти вранці та ввечері (але не безпосередньо перед сном, адже вони можуть викликати безсоння) як у сухому вигляді (15-45 гр. сухих ягід 1 раз на день), так і у вигляді настою (чаю).

ЧІА

Насіння чіа – це низькокалорійні зерна іспанської шавлії. Його називають унікальним «природним антибіотиком» і вживають як добавку до їжі. Чіа має безліч корисних властивостей. Серед них такі: покращення роботи травної та серцево-судинної систем, сприяння схудненню, пониження холестерину у крові та ін. Проте варто пам’ятати, що неправильне вживання насіння може нашкодити. Чіа має довгий термін зберігання і досить приємний горіховий смак. Хоча воно буває різних кольорів – білого, сірого, коричневого та чорного, але корисні властивості одні і ті ж.

КІНОА

Кіноа (рисова лобода, кинва) – це не злак і не зерно, а насіння. Існують декілька способів його вико- ристання. Кіноа можна готувати як рис, з нього також роблять борошно, яке стане чудовим замінником пшеничного борошна, а листя і стебла кіноа додають у салат. Насіння кіноа має ряд корисних властивостей. Перш за все крупа містить усі 9 незамінних амінокислот, також є хорошим джерелом кальцію. Регулярне вживання допомагає запобігти появі серцевих недуг. Крім вищезгаданих переваг, кіноа – справжнє джерело енергії, а при сучасному шаленому ритмі життя це саме те, що потрібно.

КАКАО-БОБИ

Боби какао (какао-боби) – овальні насінини, шоколадні горішки, що містяться в плоді шоколадного дерева. Саме завдяки какао-бобам отримують какао-порошок і какао-масло, з яких власне виготовляють шоколад.

Вони корисні тим, що це природний антидепресант, який здатен допомогти при стресових ситуаціях, а також зняти втому. Завдяки какао-бобам знижується ризик захворювання на  рак, тому що це сильний антиоксидант. До того ж серед плюсів - покращення кровообігу і підвищення активності мозку. Для жінок є ще один приємний бонус, какао-боби сприяють схудненню. Переважно їх вживають як перекус у сирому вигляді з чаєм або ж перемелюють для виготовлення шоколаду.

СПІРУЛІНА

Спіруліна - це ретельно збалансований самою природою набір з більш ніж 2000 інгредієнтів: 18 амі- нокислот, в тому числі 8 незамінних, ненасичені жирні кислоти, безліч мікро- і макроелементів (Fe, Ca, Cu, Mg, Zn, P, Se), цілий ряд вітамінів (А, С, Е, група В), рослинні пігменти, нуклеїнові кислоти (ДНК, РНК), ферменти та інші біологічно активні речовини. Харчова цінність спіруліни: 1) Заліза – як у 100 устриць 2) Бета-каротину – як у 1 кг моркви 3) Амінокислот –як у чорній ікрі 4) Калію - як у 100 г сушеної кураги 5) Кальцію – як у 15 г кисломолочного сиру 6) Білка - як у 120 г телятини 7) Магнію – як у 140 г сушеної шипшини 8) Фосфору – як у 120 г камбали. Результат вживання спіруліни: джерело енергії та сили, струнка фігура, красиве волосся, здорова шкіра, укріплює імунітет, підвищує потенцію, нормалізує цукор в крові, сприяє реабілітації.

магазин «Здоров’ячко»

м. Луцьк, просп. Грушевського, 6 тел.: (050) 6539711

Опубліковано: People UA № 3(43), весна 2018