Свято – це коли я відпочиваю!

З дитинства пам’ятаю мамині слова:

Свято – це коли я відпочиваю!

Звичайно, я не жила все своє життя з думкою про те, щоб втілити її слова у реальність. Але, коли настав час допомогти подрузі, бо у неї весілля, я відчула всю глибину тих давніх і таких відомих мені слів.

Знайти зал, замовити меню, допомогти з вибором сукні та аксесуарів для нареченої, не забути про вбрання її подруг та його друзів, розробити загальну концепцію декору, витримати стиль в усьому, що стосується її свята… – це лише перші завдання, які перед нами стояли. Коли заглиблювалися у роботу, тоді ж пізнавали всі насолоди «дрібниць» і «найменших дрібниць». Зараз це звучить весело, тоді це була гора роботи. Крутої роботи!

Тоді, на весіллі, коли я сиділа там жахливо втомлена, я зрозуміла, що в моєї подруги справді свято: вона виспалася, у неї немає темних кіл під очима, її шкіра свіжа та доглянута, вона чудово виглядає, оскільки мала вдосталь часу, щоб довести свій вигляд до досконалості!

Також гості, особливо батьки – вони теж прийшли на свято до своїх дітей радіти, а не відпочивати після виснажливої підготовки!

Так, ця довга історія – вступ, відповідь на питання і заодно пояснення: «Чому мені потрібен організатор?»

Підготовка будь-якого свята займає час та вимагає певних фінансових, фізичних і часових вкладень. У підготовці весілля все це потрібно помножити хоча б на п’ять.

З іншого боку на нас тисне «західна культура». Там вже давно звикли до того, що кожен має займатися своєю справою, аби досягати бажаного результату. Організація весілля та його супровід – не забаганка ледачої нареченої, це її потреба, яка базується на необхідності якісного сервісу.

Отже, коли є потреба, тоді ж формується і пропозиція!

Наше агентство пропонує тобі підготовку до твого весілля, а також його супровід.

Ти не знаєш, з чого розпочати? – Ми готові!

Тобі потрібна консультація? – 24/7 ми онлайн!

Твої рідні, бажаючи тобі найкращого, замучили своїми порадами? – Ми триматимемо твою оборону!

У тебе паніка? – Ми станемо твоїм заспокійливим!

Ми зупинимо весь світ для тебе!

Ще декілька слів про…

Декор – це інструмент, за допомогою якого можна відобразити настрій пари. Він підкреслює їхню манеру себе подавати, розкриває деталі знайомства, «фішку», що їх ототожнює…

Зараз важко здивувати чимось новим – дивуйте своєю індивідуальністю.

Саме так ми працюємо!

З гордістю можу сказати, що наша команда не робила двох однакових проєктів! Так, ми використовували одні й ті ж конструкції на кількох проєктах, проте кожного разу вносили корективи, які створювали свій принципово інший характер у роботу.

Відійшла у минуле звичка йти на зустріч до наречених з мішком, наповненим зразками тканин та альбомом з фото проєктів, які вже відбулися. Підхід типу «у нас ось таке – вибирайте з того, що є!» відображає, радше, відголоски віковічних традиції, ніж твою індивідуальність.

Ми йдемо на першу зустріч з молодятам з однією метою – познайомитися (якщо ще не були знайомі) з особистостями, дізнатися про їхні мрії щодо весілля, вподобання, що стосуються стилю в декорі, матеріалів, флористики. Перша зустріч повинна налаштувати нас на вашу хвилю, щоб далі в роботі ми могли звучати гармонійно.

Ми готові творити: не важливо, якої складності ти захочеш декор! Можливо, це буде повністю перепланований зал улюбленого ресторану, а, може, забажаєш зробити наголос на ніжності і чуттєвості, яку захочеш передати за допомогою флористичних композицій.

Наш принцип роботи – не слідувати загальноприйнятим правилам у декорі, а підкреслити вашу індивідуальність!

Просто мрій!

Дайте волю своїй фантазії!

Ламай стереотипи разом із нами!

Уou and І wedding

+38 050 077 98 05

+38 050 202 84 83

+38 063 143 60 13

https://www.instagram.com/you_and_i_wedding/

Опубліковано "People UA" № 6(52), весна 2021