Свято моди та краси

                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25–28 вересня відбулося довгоочікуване свято вишуканості та грації – ХХ Всеукраїнська ювілейна виставка-ярмарок «Стиль». Протягом чотирьох днів найкращі фірми, виробники галузі моди та краси з усієї України представляли свою продукцію у Львівському Палаці cпорту «Україна».

     Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитися з новинками сезону осінь-зима 2014 та придбати за цінами виробника хутрові вироби, одяг, білизну, шкіряні вироби, швейне та вишивальне обладнання, текстиль, етно-вироби, взуття, галерейні вироби, біжутерію та аксесуари.

Нагадаємо, що уже втретє відбувся конкурс студентів-дизайнерів одягу «Битва модельєрів», на якому представлені найкращі колекції одягу та взуття з восьми областей України.

     У день, присвячений Етно-стилю, було показано ряд колекцій цього спрямування, в тому числі – колекція «Сучасна наречена в етно-стилі». Цього дня відвідувачі змогли безкоштовно скористатися консультаціями та послугами відомих перукарів щодо плетіння коси. На фестивалі перукарського мистецтва ознайомили з новинками стилю зачісок 2014 року, адже близько десяти салонів Західної України та відомі перукарі продемонструвало свою майстерність.

    Вперше гості виставки «Стиль» мали можливість відвідати спеціалізовану експозицію – «Салон рукоділля», в рамках якої відбулися майстер-класи, презентації та навчання на теми: лялька-мотанка, іграшки ручної роботи, валяні вироби, скрапбукінг, декупаж, квілінг, текстильні прикраси, предмети інтер’єру з бісеру.

Опубліковано "Лише Насолода" № 4(26) жовтень-листопад 2013