Танцюйте в Межигір'ї та на столі у будинку Пшонки

Тепер кожен разом з Олею Поляковою зможе станцювати в Межигір'ї та на столі у будинку Пшонки. Суперблондинка освоює IT-ринок і готується випустити разом із новим синглом унікальний додаток для мобільних пристроїв! Місяць тому поціновувачка кокошників пожартувала, що новий кліп зніматиме в Межигір'ї. Виявилося, що у цьому жарті є й частка правди.

Полякова готує унікальний інтерактивний кліп на нову пісню «Кинуте кошеня», в якому фігуруватимуть інтер'єри межигір’ївських особняків, хороми Пшонки, а також інших сумнозвісних «діячів».

Нова відеоробота - це не тільки тролінг відомих персонажів, але й прекрасний спосіб для дівчат відігратися на образахвід сильної половини.Кожна, у кого давно наростало бажання «проілюструвати» негідника, який зіпсував їй життя, зможе здійснити акт солодкої помсти на очах у всього світу за допомогою нового кліпу Олі Полякової, ставши... його героїнею!Завантажити додаток у свій мобільний телефон або планшет, відзняти спокусливий танець разом із Суперблондинкою, завантажити відео на YouTube, можна вказавши й ім'я чоловіка, відправити йому посилання на це відео, - і вуа-ля)

Розробкою додатка займається одна із провідних українських IT-компаній, що має неабиякий досвід роботи із західними видавцями.

«Пісня, яка обіцяє стати таким же річним шлягером дискотек, як і«Шлепки», як завжди про нашу «бабську» долю, а також відповідь усім тим, хто сміє псувати нам наше життя. І мені здається, що це навіть символічно у теперішній політичній ситуації, - вважає Суперблондинка. - Там є слова: «Мені тебе не шкода, але є ж десь цьому межа». Я спочатку пожартувала, а потім задумалась і зрозуміла, що найправильніше ці вібрації знайдуть себе саме в Межигір'ї. Тримай, Сім'я, наша тобі відповідь!»

Пісня з'явиться в ротації у найближчі дні, а додаток стане доступним вже впродовж місяця!

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(29) травень-червнь