Татуювання маорі

        Шаманські вогні, барабанні ритми, шепіт океанського бризу у кронах пальм... Десь такі картинки спливають у думках, коли дивишся на власника татуювання маорі.

Неперервні завитки та спіралі — безумовний світовий тренд, якому слідують уже сотні відомих людей. Та лише деяким відомий їх сакральній зміст, який ми розкриємо для вас.

Татуювання маорі (або полінезійські татуювання) - це загадковий відголосок культури древніх жителів новозеландських островів. Малюнки на тілі наносились виключно шаманами для захисту та підсилення особистих рис характеру. Так, зображення акули міг носити лише відважний мисливець, адже воно в рази збільшувало стійкість та любов до ризику. Орнаментом у вигляді черепахи наділяли лише тих, хто умів берегти таємниці. Маски «тікі» на передпліччях обох рук носили щасливчики долі: вважалось, що погляди масок направлені у різні сторони відштовхували усе лихе. Ящірка на грудях була ознакою людини з надприродною харизмою, а скат прикрашав плечі людей, наділених творчим талантом.

Вірити містичним вченням маорі, чи ні — вибір за вами. Сьогодні ви можете підкреслити своє «я» будь-яким із полінезійських візерунків. Достатньо лише зателефонувати до цирюльні FASHION MEN та разом із майстром розробити власне унікальне татуювання. Такий екзотичний оберіг точно вирізнить вас із-поміж тисяч.

 

Men's Style Salon

це сучасна виключно чоловіча цирюльня FASHION MEN

Ми будемо раді робити все для того, щоб ваш імідж був довершеним, краса вишуканою, а стиль неповторним.

м. Луцьк

просп. Волі, 27

095 93 1111 9

097 97 1111 9

 

 

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 4(38) осінь 2016