Тенденції ванної кімнати 2018

Ідеї в напрямку дизайну змінюються щороку. Сьогодні стало модно класти плитку не лише в санвузлі чи на кухні, а й на підлогу та стіни вітальні чи офісу та й будь-якого приміщення. І недарма, адже це довговічний матеріал, який перевірений часом. Проте свій пік актуальності кераміка та сантехніка набуває в ванній кімнаті, про тенденції якої Вам сьогодні розповідають спеціалісти салону «Крістал Кераміка».

Ванні та туалетні приміщення все більше набувають вигляду вишуканих кімнат. Вже на етапі проектування будинків збільшуються площі санвузлів, більш цікавим стає дизайн сантехніки. Мода починає придивлятися до інтер'єрів XIX століття, використовувати вікові традиції в загальному візуальному ефекті від ванної кімнати. Домашня атмосфера затишку створюється й у ванній кімнаті. Природа та стиль еко залишаються також у тренді.

Тенденції такі, що ванна повинна бути максимально просторою, вільною і комфортабельною. Господарська кімната обов'язково повинна бути відділена в окреме приміщення пранню та сушінню не місце в зоні релаксу.

Все стало простіше та водночас практичніше. Стильно розширювати простір будь-якими засобами: дзеркалами, керамічною плиткою під натуральний камінь. Підсвічування світлодіодними стрічками в санвузлах теж давно в минулому, а ось люстри у ванній кімнаті це стильно, незвично і у тренді.

Більше уваги приділяється деталям. У пошані чорні та латунні змішувачі. Також у тренді ванна, яка розміщується окремо, навіть якщо приміщення маленьке, що надає вишуканості інтер'єру ванної кімнати. Це не обов'язково класична ванна на ніжках. Вона може мати сучасні форми. Все частіше замовники просять організувати душову кабіну в будівельній частині, це більше не окремий предмет з піддоном і дверима. Тепер це облицьований плиткою простір з вбудованим трапом під плитку (видимою залишається лише щілина для зливу води) і душова огорожа. Змішувачі та управління також вбудовані в стіну. Ці тренди підкорюють легкістю та просторістю.

Ремонт приносить задоволення, коли володієш корисною інформацією та маєш справу з професіоналами. Зробити Ваш інтер’єр стильним, функціональним, довговічнимВам допоможуть у салоні «Крістал Кераміка», який працює на ринку 10 років. Тут Ви знайдете керамічну плитку, сантехніку, підвісну стелю Армстронг, кухонні мийки, ламінат та паркетну дошку провідних фабрик України, Італії, Іспанії, Німеччини, Чехії.

м.Луцьк, вул. Драгоманова, 11/3

(Будинок,  в якому знаходиться «Аптека-музей», р-н площі Возз’єднання)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010613737513

тел.: (0332) 728597

(099)0886445
(067) 3812065

kristal-salon@ukr.net

 

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018