Тетяна Петровська

«Кадри вирішують все»

Ця жінка наче з романів класиків: вродлива та граціозна, розумна та чарівна. Її вік на око ніколи не вгадаєш. Мрійлива, але цілеспрямована. Добродушна, але вимоглива і до себе, і до людей. Впевнений керівник, мудра та сильна, а також надзвичайно чуйна людина. Керується словами з Біблії «Любов покриває усе», і завдяки цьому їй усе вдається. І навіть ще давня мрія про те, щоб відкрити власний салон краси «Косметік Центр» втілюється в життя, завдяки позитивному настрою, надзвичайній аурі та наполегливості. Нашому виданню Тетяна Євгенівна Петровська щиро розповідає про втілення своєї мрії та секрет успіху. Читайте та захоплюйтесь.

ДОСЬЄ:

Персона: Петровська Тетяна Євгенівна

Посада: власниця салону краси «Косметік Центр», директор медичного центру напрямку ТОВ «Благомед», директор з розвитку «Центру Репродуктивної Медицини Боголюби», керівник діагностичного центру «Ваш лікар»

Знак зодіаку: Водолій-Козеріг

В дитинстві мріяла стати мамою

Важлива подія в житті: відкриття власної справи

Життєве кредо: самі важливі у житті речі - це не речі

Історичне місце: Єрусалим

Незабутнійконцерт: Олег Скрипка

Вид спорту: фітнес, зцілюючий імпульс по Голтісу

Відпочинок: в кріслі з книгою

Страва: налісники з сиром

Напій: чорний чай з бергамотом і лимоном

Улюблені фільми: Микити Міхалкова

Квіти: хризантеми, ромашки, нарциси, тюльпани, орхідеї, не люблю троянди

Музичний гурт: «Мандри»

Книга: «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса

Ідеальний дім – це дім у якому панує спокій і любов

Справжній смак життя – це коли займаєшся улюбленою справою

 

People UA: Наскільки відомо, Ви вже давно успішний керівник. Як з’явилась ідея відкрити ще й власний салон краси «Косметік Центр»?

Тетяна Петровська: Я проходила інтернатуру з сімейної медицини по загальній практиці, а пізніше по дерматології. І коли почала працювати до мене звертались не лише з дерматологічними проблемами, а й косметологічними. На сучасному етапі є маса новітніх методів, з допомогою яких можна подолати проблеми шкіри такі, як: пігментація, зморшки, надмірна чутливість, сухість. Але багато з них варто лікувати не лише медикаментозно, а в комплексі з засобами, які є не косметичні, а космецевтичні. Це середні препарати між фармпрепаратами і косметологічними засобами. При багатьох дерматологічних проблемах можуть допомогти ін’єкційні методики, апаратні сучасні технології. Хотілось, щоб було що своїм пацієнтам запропонувати. Навіть років 4 тому я вже багатьом казала, що буде такий салон, котрий допоможе жінкам вирішити багато проблем зовнішності. А собі думала «Що я придумую? І коли воно таке буде, і чи буде». (авт.. сміється) Але я так мріяла.  І так усім впевнено говорила про це. От так і сталося. Хоча, якщо чесно сказати – сама до кінця не була впевнена, що так буде. Але себе запрограмувала.

People UA: В чому родзинка майбутнього салону?

Тетяна Петровська: Певно в тому, що в салоні буде медичний нахил, а також косметологи салону будуть з  медичною освітою і практично більшість лікарів. В закладі будуть робити не лише звичні маски, чистки, але й більш радикальні методики, для яких потрібно мати медичну, бажано вищу освіту. В даному випадку є розуміння механізму дії препаратів, їх хімічний склад, як вони працюють. Тому це вже науковий підхід до косметології. Ми будемо застосовувати останні новинки та методи, новітні космецевтичні засоби, популярні на світовому ринку, яких в Луцьку майже не можливо зустріти, а також збільшувати спектр послуг, дивувати клієнтів якісним сервісом та підходом.  Загалом будемо старатись, щоб інтерес до нас ніколи не згасав.

People UA: Яку конкретно ексклюзивну послугу запропонує салон краси «Косметік Центр"?

Тетяна Петровська: В нас буде кілька ексклюзивних послуг. Зокрема лазерна косметологія в широкому розумінні цього слова. В нас вже є лазер «Smartlipo» італійської фірми «Deka» - це для ліпосакції. Їх всього є 2 в Україні. Італійський лазер «EpilOne» з IPL/RFтехнологією (квантове випромінення з радіочастотами). Ще буде 2 лазери. Один з них це «SmartXide» фірми «Deka», для лазерної шліфовки шкіри. Це в принципі не тільки для Луцька, але й для Києва, Львова, Одеси серйозні лазери, які дають справжнє омолодження і дійсно забирають 5 років віку. Плануємо на осінь взяти лазер для епіляції, якого у місті наразі немає.

People UA: Так на якого цільового відвідувача все ж зорієнтований Ваш салон?

Тетяна Петровська: Я зацікавлена, щоб цінова політика салону сприяла тому, щоб наші послуги були максимально доступними. Звісно, сама апаратура шалено дорога, тому послуги просто не можуть бути безкоштовними. Та будуть акції,  будемо заохочувати людей. В мене позиція така, що краще нехай прийде більше людей за помірною ціною, ніж мало за високою.

People UA: Як я розумію, ваш салон також буде спрямований і на корекцію фігури?

Тетяна Петровська: Обов’язково. Лазер «Smartlipo», його так звана народна назва «Голівудська ліпосакція». Ним можна робити так зване скульптурування фігури. Звичайно,  третю стадію ожиріння він не лікує, як про це часто говорять – це обман, але до 2 сантиметрів за 1 процедуру, до 10 сантиметрів за кілька сеансів він забрати може. Також буде пресотерапія комбінована з ультразвуком та інфрачервоним світлом. Сама по собі процедура є ефективна, а ще розігріваюча дія інфрачервоного світла і плюс ультразвук, який робить внутріклітинний масаж. Це буде потужна комбінована процедура лімфодренажна і проти целюліту. Буде також міостимуляція, вакуумний масаж, мікротокова терапія, обгортування. Тобто усе, що можна зробити по догляду за тілом і в боротьбі з целюлітом. До речі дані процедури в деякій мірі будуть більш ніж доступними.

People UA: Якими косметичними марками плануєте дивувати споживачів?

Тетяна Петровська: Це всі світові відомі бренди. Насправді дуже довго думала над асортиментом. Що стосується косметології – то тут ми безумовно здивуємо. Щоправда багато буде марок, провідних світових гравців косметологічного ринку, які є мало представлені в Україні і тому не знаю, чи є сенс їх називати. А що стосується перукарні, то асортимент відразу не буде сталий. Хотілося б насправді ввести нові, наприклад по колористиці нові фірми BES, SexyHear, хотіли деякі препарати з американської фірми CHIHair застосувати. З вже добре відомих та поширених брендів у нас буде Matrix, Davines, бо ними багато задоволених і вони мають багато переваг. Ще стосовно марок варто сказати, що в кожної марки є свої сильні сторони: в однієї марки гарна лінія по випрямленню волосся, в іншої з колористики, в третьої по терапії. І ми будемо маневрувати в інтересах клієнта.

People UA: Що для вас є головним в роботі салону? Рівень фахівців? Місце розташування? Наявність супер-обладнання або, може, дизайн інтер'єру?

Тетяна Петровська: Місце не є особливо прохідним. Інтер’єр ми старалися зробити таким, щоб було легко підтримувати повну стерильність. Але все ж таки «кадры решают все», щоб ти особливого не зробив, а без них – нікуди.

People UA: В чому ваш секрет успіху?

Тетяна Петровська: Секрет мій визначається словами з Біблії «Любов покриває усе». Треба любити людей з якими ти працюєш, які тебе оточують, любити свою роботу. Навколо тебе має бути така аура, щоб ти дійсно відчував позитив від усього, що тебе оточує. Це основна емоція у житті.

People UA: Тема випуску: «Всім дякуємо, усі вільні». Як відпочиватиме Тетяна Петровська цього літа?

Тетяна Петровська: Я вже 2 роки не відпочивала взагалі, маю на увазі поїздки. Тому я маю надію цього літа кудись поїхати. Я страшенно хочу відвідати Індію. Але туди треба їхати хоча б на три тижні. Це не так з ціллю відпочинку, як я хочу пізнати і відчути цю країну. Крім того я займаюсь гомеопатією яка в Індії дуже розвинута. Мені це надзвичайно цікаво. Щодо відпочинку – можливо з сім’єю поїдемо на море та я не можу бути впевнена в цьому.

Салон краси «Косметік Центр» м. Луцьк, вул.. Коперника 36/34, тел.: (0332) 21-01-60, 20-07-03

Спілкувалася: Олександра Глазунова, фотограф: Анастасія Хмарук

Опубліковано "People UA" № 3(19) червень-липень 2012р.