Тетяна Зубанова

«Ідеальна – це та зовнішність, яка задовольняє саму людину»

Тетяна Зубанова втілила свою дитячу мрію в життя. Вона стала пластичним хірургом, аби щоденно робити навколишній світ гармонійним. Тетяна Євгенівна допомагає пацієнтам повернути впевненість в завтрашньому дні, заново навчитися жити повноцінно та активно людям,  яких обездолено через нещасний випадок чи вроджену аномалію. Географія народного визнання Тетяни Зубанової давно вийшла за межі області, її знають у всьому світі. За плечами у Тетяни Євгенівни – десятки років досвіду та тисячі операцій, понад 25 наукових праць та тисячі задоволених пацієнтів. Дізнайтеся про ідеальну зовнішність людини, багаторічну практику та нелегку працю єдиного пластичного хірурга на Волині у ексклюзивному інтерв’ю для People UA.

Довідка

Персона: Зубанова Тетяна Євгенівна

Посада: перша та єдина завідувачка першого і єдиного відділення пластичного і реконструктивного відділення хірургії на Волині.

Знак зодіаку: Овен

Життєве кредо: не здаватись

Сімейний стан: я вільна людина

Удитинстві мріяла стати: пластичним хірургом

Важлива подія в житті: отримання Премії «Люди року»

Бізнес для неї – це продовження моєї  справи, це робота й хобі одночасно

Влада для неї – вищий дар, якими треба вміти користуватися

Вишукане дійство: «Віденський бал»

Історичне місце: Замок Любарта

Класний фестиваль: «Ніч у Луцькому замку»

Незабутній концерт:  Олега Винника

Вражаючий музей: національний музей в Каїрі

Феєричне шоу: Бразильський карнавал

Отримана нагорода: Премія «Люди року-2016. Волинь» в номінації «Лікар року»

Улюблений фільм: «Віднесені вітрами»

Музика: Штрауса

Книга: «Театр»

Авто: «Mercedes»

Вид спорту: плавання

Вид відпочинку: відпочинок на морі, туризм

Страва: террін

Напій: лимонний фреш

Ідеальний дім – це власний дім

Справжній смак життя – лише насолода

 

People UA: Тетяно Євгенівно Ви перша та єдина завідуюча першого і єдиного пластичного і реконструктивного відділення хірургів на Волині. Як наважилися на такий рішучий крок, як бути першою і наскільки складно починати пластичну хірургічну справу?

Тетяна Зубанова: Це була дитяча мрія. Я цим жила з 14 років. Тоді, при Союзі,  проводились пластичні операції лише в деяких містах: Харкові, Києві, Львові. Вже з 4-го курсу медінституту я брала участь в реконструктивних і пластичних втручаннях. Відтоді я зрозуміла, що ця робота – це моє, я на своєму місці,і тому ця дійсно важка ноша для мене не важка.

People UA: З якими проблемами найчастіше пацієнти звертається до Вас за допомогою?

Тетяна Зубанова: Ми вирішуємо  досить широкий діапазон проблем пацієнтів:  від наслідків вугревого висипу до імплантантів грудей при їх відсутності. Найчастіше до нас звертаються пацієнти з деформацією вух, носа, з приводу вікових і післяродових змін.

People UA: Чи доступне якісне медичне обслуговування у Вашій клініці кожному?

Тетяна Зубанова: У нас лікуються звичайні люди: домогосподарки, студенти, пенсіонери…. Отож, лікування доступно для всіх. Водночас серед пацієнтів бізнесмени та міліонери.

People UA: Ви закінчили середню школу із золотою медаллю та здобули вищу медична освіту з червоним дипломом. У своїй роботі ви також усе робите на відмінно?

Тетяна Зубанова: Намагаюсь все у своєму житті робити на відмінно! Це має назву перфекціонізм.

People UA: На Вашому рахунку тисячі вдало проведених операцій та тисячі вдячних пацієнтів. Чи бувають невдалі випадки операцій?

Тетяна Зубанова: Ні один пацієнт не пішов від мене з погіршенням. Усі отримали поліпшення або перевтілення. Ускладнення в хірургії складають від 1 до 3 % випадків навіть в успішних і досвідчених хірургів, і чим більше оперує  хірург, тим вище це число в абсолютних цифрах. Але коли трапляються ускладнення, хірург і пацієнт повинні об’єднатися в боротьбі проти них. 

People UA: Ви отримали вчену ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю хірургія та є лікарем вищої кваліфікаційної категорії. Проте медицина прогресує. Як підвищуєте рівень своєї кваліфікації?

Тетяна Зубанова: Я перебуваю постійно у стані професійного і внутрішнього росту, для чого вивчаю досвід колег, професійну літературу, відвідую спеціалізовані заходи і, безперечно, вже вдосконалююсь на власному досвіді.

People UA: Чи переймаєте досвід іноземних колег?

Тетяна Зубанова: На сьогодні в Україні накопичений багатодесятирічний досвід пластичного хірурга. Але водночас за кордоном у загальному досвід суттєво вагоміший, тому, звичайно, наш погляд спрямований у бік іноземних колег.

People UA: Ім’я Тетяни Зубанової знають й за межами Волині, адже Ви - член всеукраїнської асоціації пластичних та реконструктивних хірургів. За якими критеріями  кращі спеціалісти України отримують цей поважний статус?

Тетяна Зубанова: Всеукраїнська асоціація пластичних та реконструктивних хірургів об’єднує хірургів-професіоналів, які працюють у сфері естетичної та реконструктивної медицини, метою якої є створення максимально сприятливих умов для розвитку галузі.

People UA: Хто з відомих лікарів України входить до всеукраїнської асоціації пластичних та реконструктивних хірургів?

Тетяна Зубанова: Сьогодні в Україні є чимало достойних грамотних пластичних хірургів і виділяти якісь певні прізвища, не називаючи інших,  напевно, було б не етично.

People UA: Ви здобула перемогу в номінації «Лікар року» в рамках Премії «Люди року-2016. Волинь». Яке значення має для Вас ця нагорода?

Тетяна Зубанова: Для мене отримати перемогу в номінації «Лікар року-2016» - це велика честь. Я щиро дякую організаторам Премії «Люди року-2016. Волинь» та всім волинянам за визнання моєї багаторічної та клопіткої праці у сфері естетичної медицини.

People UA: Ви – відомий пластичний хірург не лише на Волині, а й в Україні та далеко за її межами.З яких країн зверталися люди до Вас?

Тетяна Зубанова: Незважаючи на відстань і кордони, до нашої клініки прилітають з Греції, Німеччини, Іспанії, Італії, Польщі, Швейцарії, навіть Америки та інших куточків світу. Хоча здебільшого  нашими пацієнтами є жителі Волинської та сусідніх областей: Рівненської, Львівської, Тернопільської та Києва.

People UA: У Вашому розумінні що таке успіх?

Тетяна Зубанова: Успіх – це завжди праця і талант. Талановита людина, яка не трудиться, не зможе стати успішною.

People UA: Тетяна Зубанова і Лідія Шепель – відомі лікарі, представники працьовитої родини, до якої входять відомі політики, хлібороби, науковці та громадські діячі. Чому Ваш впевнений крок був зроблений у медицину та кому завдячуєте своїм успіхом?

Тетяна Зубанова: Перші паростки реконструктивної та пластичної хірургії на Волині пустила моя мама – заслужений лікар України Шепель Лідія Петрівна. Це саме нею були виконані перші косметичні операції на Волині. Безперечно, завдяки мамі медицина стала моїм життям.

People UA: Ви самостійно проводите усі операції? Чи ж маєте в команді кваліфікованих лікарів, котрим довіряєте своїх пацієнтів?

Тетяна Зубанова: Усі операції моїм пацієнтам роблю самостійно і особисто. Звичайно, хірургові під час операції допомагає асистент, операційна сестра, анестезіолог.

People UA: Чи навчаєте хірургічної практики?

Тетяна Зубанова: Я не досягнула ще віку і внутрішнього стану гуру.

People UA: Ваше життя – це щоденна праця та постійне самовдосконалення. Продовженням клінічної роботи стало відкриття приватного центру «BeautyArt». Чим унікальна Ваша майстерня гармонії, здоров’я та краси?

Тетяна Зубанова: «Б’юті арт» – це сучасний центр краси та здоров’я, де людина може народитись заново завдяки сучасним новітнім технологіям та потужним спеціальностями.

People UA: Ідеальна зовнішність – яка вона?

Тетяна Зубанова: Ідеальна зовнішність – це овальне обличчя з миндалевидним розрізом очей, охайним носиком, пишними губами, стрункою фігурою з виразними грудьми і округлими стегнами. Водночас ідеальна – це та зовнішність, яка задовольняє саму людину.

People UA: У чому секрет краси та молодості? Поради пластичного хірурга та власниці майстерні краси.

Тетяна Зубанова: Отримуйте задоволення від життя, наповнюйте його позитивом, прислуховуйтесь до потреб свого організму, витрачайте час і кошти на підтримку свого здоров’я та привабливого зовнішнього вигляду.

People UA: Які амбітні плани ставите перед собою на майбутнє?

Тетяна Зубанова: Не зупинятися, вдосконалюватися, відточувати свою майстерність. 

 

Макіяж та зачіска: Аліна Голас. Локація: Меблі «Декор & Дизайн». Фотограф: Вадим Павлосюк

Відділення пластичного і реконструктивного відділення хірургії на Волині

м Луцьк, просп. Відродження, 13

тел.: (050) 378 49 71

тел.: (0332) 29 02 91

Опубліковано «People UA»  №6(40) весна 2017