Тетяна Зубанова

Зубанова Тетяна Євгенівна: лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, визнаний спеціаліст в галузі пластичної хірургії, засновник і керівник першого і єдиного на Волині відділення пластичної та реконструктивно-відновлювальної хірургії, Засновник та керівник, провідний спеціаліст приватного центру краси та здоров’я «Beauty Art» PROJECT BRAND.

Слоган: Пластична хірургія – це мистецтво в медицині, від якого залежить якість життя пацієнта.

Спектр послуг: Омолодження обличчя; ліпосакція; видалення подвійного і відвислого підборіддя; корекція форми носа, губ, та вушних раковин; пластика грудей та живота; комплексне лікування рубців; інтимна хірургія; хірургія китиці; лікування облисіння.

Медичній справі присвятила: За плечами Тетяни Зубанової понад 20 років досвіду пластичної хірургії та понад 6 000 виконаних оперативних втручань та задоволених пацієнтів. Бездоганна репутація та висока кваліфікація дозволяє виконувати пластичні операції будь-якої складності на всіх частинах тіла людини. Звернувшись до Зубанової Тетяни Євгенівни, ви отримаєте професійний підхід досвідченого лікаря за помірну ціну. Прозорі договірні умови з гарантією виконання домовленостей. В своїй роботі Тетяна Євгенівна використовує максимально безпечні, ефективні втручання, при реалістичних очікуваннях пацієнта – це дозволяє досягнути неймовірно вдалих результатів. Усе це спрощує вибір та дає змогу отримати якісні послуги.

Цікаво знати: Бізнес для Тетяни Зубанової – це продовження її справи, це одночасно робота і хобі. А створений нею центр краси «Арт» – це продовження улюбленої справи заради привнесення гармонії та краси в людське життя.

Досягнення та нагороди: Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни на срібній зірці» за сумлінне служіння Україні та до 1000-ліття народження Анни Ярославни – княжни Київської Русі, королеви Франції» (Міжнародна Асамблея Ділових кіл 2017 рік). Премія «Люди року-2016. Волинь» в номінації «Лікар року», Премія «Люди року-2017. Волинь» в номінації «Лідер медичної beauty-індустрії». Почесні грамоти Луцької міської ради та Луцької міської клінічної лікарні 2004, 2005, 2006, 2007рр.

Компанія: Приватний центр здоров’я та краси «Beauty Art», основними напрямками роботи якого є пластична хірургія, медична косметологія та прикладна естетика. Пластична хірургія лікаря Тетяни Зубанової – шлях до досконалості.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

тел.: (050) 3784971, (050) 9242606, (0332)290291

www.beauty-art.ua