Тетяна Зубанова

Покликана бути лікарем

Вона стала пластичним хірургом, аби щоденно робити навколишній світ гармонійним. Зубанова Тетяна Євгенівна – директор та засновник приватної клініки пластичної хірургії у Луцьку «Beauty Art», головний лікар і провідний хірург медичного центру, кандидат медичних наук, визнаний спеціаліст в галузі пластичної хірургії.

Для Тетяни Євгенівни  медицина – це не просто сфера діяльності, це життя. Любов до лікарської справи прокинулась завдяки мамі – заслуженому лікарю України Шепель Лідії Петрівні.

Тетяна Зубанова створила унікальну приватну клініку пластичної хірургії на Волині «BeautyArt». Це місце, де відбуваються дива, місце, що дарує гармонію та красу. У клініці представлений широкий список послуг, серед яких омолодження обличчя, ліпосакція, видалення подвійного і відвислого підборіддя, корекція форми носа, губ та вушних раковин, пластика грудей та живота, комплексне лікування рубців, інтимна хірургія, хірургія китиці, лікування облисіння.

За плечима 23 роки досвіду пластичної хірургії, понад 6 000 виконаних оперативних втручань. Проте, незважаючи на всі свої досягнення, жінка  ніколи не зупиняється, а продовжує навчатися, переймає досвід колег, відвідує спеціалізовані заходи. Меж досконалості немає, тому Тетяна Євгенівна підвищує кваліфікацію, відвідуючи медичні форуми та сучасні медичні фестивалі – Ukrainian Medical Festival, міжнародний конгрес ICAMPS, конгрес MASC, та інші медичні тематичні конференції. Успіх Тетяни Євгенівни полягає у тому, що вона повністю віддається своїй роботі, а підтвердження цьому – задоволені клієнти. Завдяки високому професіоналізму Тетяну Зубанову знають і далеко поза межами Волинської області та навіть країни.

Її невтомна праця підтверджується суспільним визнанням та численними заслуженими нагородами. Серед отриманих відзнак – «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці за сумлінне служіння Україні та до 1000-ліття від народження Анни Ярославни – княгині Київської Русі, королеви Франції (Міжнародна Асамблея ділових кіл України 2017 рік). Премія «Люди року-2016. Волинь» в номінації «Лікар року», Премія «Люди року-2017. Волинь» в номінації «Лідер медичної beauty-індустрії». Переможець Національної незалежної  бізнес-нагороди «Вибір України 2018–Золоті Руки та Професіонал року». Почесні грамоти Луцької міської ради та Луцької міської клінічної лікарні 2004, 2005, 2006, 2007рр.

Тетяна Євгенівна вважає, що пластична хірургія – це мистецтво в медицині, від якого залежить якість життя пацієнта. Саме цього принципу і притримується у своїй роботі професіонал з великої літери Тетяна Зубанова.

www.beauty-art.ua

тел.: (050) 3784971, (050) 9242606

(066) 7773402, (068) 0951589

https://www.instagram.com/zubanova.beauty.art/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100035186071215

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019