ТОП 5 популярних курортів Туреччини

Мальовничі морські береги, золоті піщані пляжі, комфортабельні готелі та висококласний сервіс… Цим Туреччина приваблює на місцеві курорти туристів зі всього світу. Багатогранна країна славиться також насиченою історією, запаморочливими краєвидами і своєрідними традиціями, про що відомо далеко не всім її гостям. Відкрийте для себе Туреччину не лише на сторінках нашого журналу. Обирайте курорт, збирайте валізу та вперед на зустріч новим пригодам. 

АЛАНІЯ

Знавці відпочинку в Туреччині знають, що тури в Аланію – це завжди розкішні пляжі та велика кількість розваг. Відпочинок в Аланії приверне увагу справжніх любителів пригод, адже саме в ній багато століть тому жили справжні пірати і контрабандисти. У порівнянні з іншими курортами Туреччини відпочинок в Аланії вважається найбільш економним. Тури в Аланію – це суперможливості для повноцінного відпочинку на будь-який смак та гаманець. Біля містечка Аланія відроги Тороських гір впритул наближаються до узбережжя, і навіть зараз видається нелегким завданням зробити в горах об'їзну дорогу. Тому автомагістраль проходить вздовж берегової лінії. Як тільки гірський масив із замком Аланії зникає з виду, на захід і на схід міста відкриваються дві казкові бухти. Дорога проходить осторонь від пляжу, і там Ви знайдете багато гармонійно розташованих готелів насамперед міжнародного стандарту. Пляж західної піщаної пологої бухти, що простягнулася на два кілометри, називається пляжем Клеопатри. За переказами, велика цариця Клеопатра купалася в цих водах і черпала з них свою красу… Цей пляж справедливо вважається раєм для любителів яскравого сонця, теплого моря та золотавого піску. 

АНТАЛІЯ

Відпочинок в Анталії славиться ідеальним кліматом,високим рівнем готелів,відмінним сервісом, багатою мережею розваг та найдавнішими історичними пам'ятками архітектури. Найприємніше: всі визначні пам'ятки Анталії знаходяться всього в годині їзди від будь-якого готелю. Регіон Анталія або Анатолійська Рів'єра – без сумніву, найвідоміше місце пляжного відпочинку в Туреччині. Неймовірно, але в будь-яку пору року цей курорт радує туристів відмінною погодою. Статистика показує, що відпочинок в Анталії популярний практично у всіх категорій громадян різних країн світу. «Море позитивних вражень та емоцій, які неодмінно хочеться повторити знову!»– відгук № 1 туристів про відпочинок в Анталії.

Історія міста бере свій початок в IIстолітті до н. е., коли король Бергами Атталос ІІ дав завдання своїм підданим знайти рай на землі, для того щоб заснувати там нове, красиве та багате місто.Довго вони ходили по світу, навіть не сподіваючись на те, що їм пощастить, коли одного дня з гір перед ними постав мальовничий краєвид – захід червоного сонця над безмежними блакитними водами Середземного моря, і ні з чим незрівнянна за красою природа. Саме тут і заснували нове місто, і назвали його Атталея, в честь короля. Потім назва містечка змінювалась декілька разів, поки не отримала вже свою сучасну назву –Анталія.

БЕЛЕК

Тури в Белек – це путівка в рай. Курорт Белек – універсальне місце, адже люди будь-якого віку із різними уподобаннями знайдуть тут щось своє. Для молодих людей відкриється з усім своїм розмахом нічне клубне життя міста, для сімейних пар з дітьми ідеальним місцем відпочинку будуть тутешні пляжі, для яких характерні чистота, безпека, а головне – мілководний берег. Любителям же дикої природи варто відвідати розташований неподалік від міста Каньйон Кепрюлю – чудовий і самобутній національний парк.Відпочинок у Белеку надовго залишаться у Вашій пам'яті, тому що тут найчистіше море, поряд гори, чисте повітря, багато хвойних лісів та цитрусових садів. Комфортабельний, активний відпочинок.Тут усе створювалося саме для туристів з урахуванням їх різноманітних запитів і вибагливих бажань.

СІДЕ

Відпочинок в Сіде– не просто курортна казка, це можливість доторкнутись до вікових таємниць. Тут не тільки з головою можна зануритися в атмосферу далекого минулого, але і насолодитися екзотикою Сходу. Тури в Сіде вельми популярні у сімей з маленькими дітьми, в першу чергу через широкі та пологі піщані пляжі. Тим, хто бажає оздоровитися, рекомендуємо Сіде, адже цей курорт поєднує в собі не лише сучасні комфортабельні готелі, а й золоті пляжі та соснові ліси, що знаходяться близько до берегової лінії. 

КЕМЕР

Кемер – невеличкий та затишний курорт Туреччини, розташований неподалік від Анталії у підніжжя Таврійських гір, вкритих хвойними лісами. Його землі зберігають сліди відомих полководців давнини та належать до історичної території Лікія. Проте найголовніше це вихід до Середземного моря, завдяки якому літній відпочинок в Кемері з кожним роком обирає дедалі більше туристів.   

Тури в Кемер передовсім цікаві тим, хто любить затишок та отримує насолоду від природи та пляжного відпочинку. Для  цього тут є дзеркально чисте Середземне море, безліч безвітряних галькових пляжів, лагідне сонечко та неповторне повітря.
Крім любителів спокійного пляжного відпочинку, відпочинок у Кемері також буде цікавим для активної молоді, спраглої розваг, та ризиковим дайверам. Адже тут добре поєднуються спокійні та безпечні пляжі й
веселі нічні клуби. Немов спеціально для любителів активного відпочинкубіля входу в порт декілька десятиліть тому затонуло французьке військове судно. Однак і воно не єдина принада підводного світу Кемера.

 

Відпочинок у Туреччині — це для вас!

Туристична агенція SunTravel

(0332) 72 73 55

(095) 390 56 40

(098) 217 73 44

34bestsuntravel@gmail.com

 

м. Луцьк, вул. Шопена,12 (3-й поверх, 34 каб.)