ТОП-5 сімейних відеофільмів

Все починається з сім'ї… Відповіді на питання, які найщасливіші миті вашого життя, очевидні: весілля, народження дітей. День народження нової сім'ї, дітей - незабутній події, які змінюють життя безповоротно назавжди на краще. Відчуйте це безмежне щастя вкотре, переглядаючи сімейний відеоархів.

Весільне кіно

Шлюб укладається на небесах при свідках ангелів-хранителів, тому ми просто зобов'язані зберегти щасливу мить у серцях та закарбувати її на відео. Сьогодні весільна відеозйомка – це мистецтво, адже в ній присутні сюжет, попередньо складений сценарій, продуманий антураж та локації, художні та стилістичні рішення. А крізь роки весільне кіно матиме ще більшу цінність для молодять та їхніх дітей.

Подарунок молодятам

Немає нічого простішого у виборі креативного подарунку молодятам. Відеопривітання може бути як особистим, так і груповим. Це чудовий сюрприз, який зможуть побачити всі гості на весіллі. Такий подарунок залишиться в пам'яті назавжди. Ваш подарунок буде в центрі уваги. Друзі будуть приємно здивовані такому приємному сюрпризу.

LoveStory

Самі ж наречені можуть замовити в подарунок собі коханим «LoveStory». Неодноразово при перегляді історій кохання переповнюють позитивні емоції. Musthave – відеозйомки в Європі. Будапешт, Прага, Венеція – казкова локація для відеозйомки. Лав сторі – це згадка на усе життя про прекрасний період в історії сім’ї.

Пропозиція

Скажіть «Я люблю тебе» так, як ніхто ще не говорив. Відеозйомка вашого зізнання можна зробити його зворушливим і хвилюючим. Жодна жінка після такого не зможе відмовити. Романтика, головні слова в житті, квіти, биття сердець… Все це буде у фільмі про вашу майбутню сім'ю.

Baby відео

Сім’я – найцінніше надбання вашого життя, а скарбом сімейної пари звичайно є дітки. Дитячий сміх наповнює оселю, дарує щастя та робить сімейний фільм позитивним. Перевірено: найтепліші спогади гарантує сімейна відеозйомка. Протягом усієї роботи з об’єктивами відеокамер батьків та діток супроводжують лише радісні емоції. Щасливі наші діти, щасливі й батьки. Дитячий день народження – також чудова нагода закарбувати щасливі миті з  життя малечі. Нехай діти тішать Вас. Вмійте радіти разом!   

Студія «Кіно про Вас» зробить ваше відео неповторним, режисер обговорить усі можливі сценарії, а відеооператори допоможуть в організації відеозйомки. Все залежить від вашого бажання, а фантазіям творчої знімальної команди немає обмежень.

www.ruslansats.com

м. Луцьк, вул. Бойка,1, офіс 304

"Бізнес центр "Фабрика"

тел.: (050) 6688745, (063) 9900990

обубліковано "Лише Насолода" № 5(33) літо 2015