Тренди підлогових покриттів 2019

Останнім часом велику роль виробники підлогових покриттів віддають екологічності та чистоті матеріалів, з яких виробляють ламіновані підлоги. Також увагу акцентують на відтінках натурального дерева або каміння, як максимальне наближення до справжнього натурального природного матеріалу.

Сьогодні Ви можете знайти трендові товари у новому магазині «Салон підлоги», який йде в ногу з часом, адже тут активно представлені нові колекції,в яких є структура та дизайн як під деревину, так і під каміння та плитку. А взагалі, як кажуть, модного підлогового покриття не існує… Є покриття для підлоги, яке подобається, яке западає в душу і надихає на створення затишку у приміщенні кожного покупця зокрема. Так, звичайно, виробники ламінату та паркетної дошки намагаються експериментувати з кольорами, фактурами та іншими технічними новинками, але вибір ламінату все рівно залишається індивідуальним для кожного.

Як завжди в тренді ексклюзивні товари. Ексклюзив – поняття, яке люди розуміють по-різному. Для одних це порівняння цін і придбання товару по найвигіднішій з пропозицій, для інших – великий асортимент, а для когось – професійне обслуговування, що в наш час супермаркетів мало де зустрінеш. А якщо це все ще й поєднано в одному салоні – то це ніщо інше, як ексклюзив! У бізнесі покриттів для підлоги доволі таки велика конкуренція, і це не лише на рівні салонів, а й на рівні постачальників та виробників. Тому багато товарів, представлених у інших магазинах, можна придбати й у «Салоні підлоги». Проте всі намагаються чимось вирізнятися один від одного, і магазин «Салон підлоги» – не виняток. Тут є багато цікавих колекцій та декорів, які зацікавлять клієнта, а також вдало поєднуються технічні параметри та цінова політика і вміння надати професійну інформацію про той чи інший товар. Сукупність цих параметрів і визначає ексклюзив саме цього нового салону!)

Основні переваги магазину «Салон підлоги»

Великий асортимент ламінату та паркетної дошки різних виробників та в різних цінових категоріях;

- надання кваліфікованих консультацій, що дозволяє виконати всі побажання  клієнтів у виборі покриття для підлоги

індивідуальний підхід до клієнтів; (повний супровід інформування клієнта про наявність товару, терміни виконання замовлення, зручний час доставки)

наявність безкоштовної доставки по місту та деяких районах Волинської області;

продаж ламінату в роздріб (тобто поштучно);

можливість повернення невикористаного цілого товару;

зручне місце розташування салону-магазину та наявність парковки для клієнтів;

- постійно діючі різноманітні акції та знижки для клієнтів.

У магазині «Салон підлоги» представлені товари іноземного та вітчизняного виробника: ламінат з Польщі, Німеччини, Бельгії, Австрії, Туреччини, Білорусії, Росії. Паркетна дошка з Польщі, Фінляндії,. Плінтуса, підкладка під ламінат та паркетна дошка з Польщі. Серед представлених товарів українського виробництва є також підкладка під ламінат, плінтуси, поріжки, декоративна шпаклівка.

Всі товари у «Салоні підлоги» мають підтвердження своєї якості, сертифікацією. В цьому магазині представлені в основному товари європейського виробництва. Як відомо, у країнах Європи проводять повністю всі тестування щодо відповідності товарів виробництва до певних стандартів та норм (таких, як екологічні, технологічні тощо). Якщо говорити про ламіновані підлоги, то правильна експлуатація ламінату чи паркетної дошки дає можливість використовувати його до 20-25 років. Це гарантує також багато виробників. Перед початком залучення певного товару в магазин «Салон підлоги», керівник підприємства намагається якомога більше проаналізувати та отримати інформацію від дистриб’ютора про якість виробництва та подальшу експлуатацію даного товару в побуті, оскільки в пріоритеті – максимально задовільнити побажання клієнтів і забезпечити довготривале використання ними придбаних товарів у «Салоні підлоги». Окрім того деякі виробники ламінованих підлог мають відзнаку «The Blue Angel» (Der Blaue Engel) – це відзнака, яка підтверджує екологічну безпеку товарів. «The Blue Angel» (Der Blaue Engel) – головний та перший знак екологічної якості товарів та послуг в Європі.

У магазині «Салон підлоги» представлено понад 60 різноманітних колекцій ламінованих підлог і в кожній з них по 10-12 різноманітних декорів, які по своїй природі є унікальними за своїм дизайном та фактурою.

«Салон підлоги» створив зручні умови співпраці для Вас. Замовлення приймається після того, як клієнт визначився з декором, відразу менеджер магазину повідомляє клієнта про наявність товару в тій кількості, яку він замовляє і обговорює тривалість виконання замовлення індивідуально. Замовлення виконуються не більше тижня. Не обов’язковою умовою є авансові платежі, клієнт може повністю оплатити свій товар під час доставки товару додому. Клієнтами «Салону підлоги» є усі, хто хоче зробити помешкання затишним та комфортним. Діапазон вартості товарів у магазині «Салон підлоги»сягаєвід 230 грн/м2 до 2000 +

У ремонтно-будівельній сфері «Салон підлоги» працює понад 6 років. Сьогодні «Салон Підлоги» це сучасний магазин, який пропонує ламінат, паркетну дошку, плінтус, підкладку під ламінат, поріжки, кутники, декоративну шпаклівку.

САЛОН ПІДЛОГИ

м. Луцьк, Конякіна, 7а (кільце 40-й квартал)

тел.: (066)3101347, (096)4372485

Опубліковано: People UA № 6(46), весна 2019