Тренди стрижок 2019

Щойно приїхавши з майстер-класу від одного з кращих і провідних стилістів перукарського мистецтва Річарда Ешворта, хочу поділитись з представницями прекрасної половини людства новими трендами в стрижках на 2019 рік. В нашу швидку епоху сьогодення мода дуже різноманітна, тому пропонує вкорочення волосся. Стрижки мають бути правильно підібрані та якісно виконані, відповідно до індивідуальності персони. Вимагати мінімум часу на сушку і бути зручними у повсякденному житті.

     У тренді легкі форми з м’якими і нечіткими лініями контуру. Ось, наприклад, «градуйований краплевидний Боб», форма Пажу, але не в класичному виконанні, а з рваними контурами чуба і скроневих зон, короткі стрижки в стилі «Піксі». Сьогодні модні прогресивні видовжені форми силуету стрижки на довжину, з ефектом вітру у волоссі. Актуальні й подовжені чуби, які м’яко окреслюють обличчя, придаючи леді ще більшу жіночність і сексуальність. Або коротенькі, грайливі дівочі чубчики з рваними пасмами.

     Гарна новина для дівчат з природним кучерявим волоссям: кучері сьогодні  в тренді! Це можуть бути або довгі, або середні чи короткі форми, які вдало підкреслюють природню хвилю і не потребують випрямлення. Легка, малопомітна і м’яка асиметрія. Дисконексія– це не з’єднання пасем в стрижці з метою надати волоссю природнього об’єму. Стрижки «шарами» на різну довжину від короткого до довгого.

       У тренді 2019 року кольори максимум природніх відтінків, натуральні блонди. Ефект вигорілих на сонці пасем: «Балаяж», «Шатуш», «Каліфорнія».

     Поговоримо й про антитренди. Відійшли у минуле такі тенденції: масивні форми і чіткі лінії контурів в стрижці на коротке, середнє і довге волосся, перукові ефекти надутих коренів в зачісці, штучні статичні укладки і кучері, голлівудські хвилі, пряме і довге волосся, яке візуально здається масивним, тяжко спадає на плечі або спину жінки, не природні кольори у фарбуванні, платинові блонди. Волосся не має бути «босом» вашої особистості, а навпаки цілісним доповненням в індивідуальному образі жінки. Ідеальність не в тренді!

      Якщо ви хочете бути особливою, дивитись в дзеркало та подобатись собі, якщо ви саме та жінка, яка має мало часу для укладки і хоче витрачати на зачіску мінімум часу, але при цьому виглядати стильно та красиво на всі 100%, тоді вам до мене. Буду завжди рада допомогти розкрити вашу індивідуальність, тому що Ви –прекрасна!

 

 

Автор: Hair-stilist Інна Нідзельська

м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 13

тел.: (0332) 72-28-58

тел. моб.: (050) 378-23-11, (067) 999-33-80