У Луцьку з’явився «Крокодил»

     Вам потрібне стильне, якісне, комфортне дитяче взуття? Дитячий магазин «Крокодил» відкрив свої обійми! «Крокодил» – магазин, створений для дитячих ніжок. Тут представлений широкий асортимент шкіряного, текстильного, ортопедичного взуття та дитячі аксесуари. Ви зможете підібрати взуття для перших кроків та милі пінетки; змінне взуття для школи та садочка; гарне взуття для урочистих подій як для хлопців, так і для дівчаток; гумові чобітки, у яких так люблять стрибати по калюжах малюки.

      У магазині «Крокодил» облаштований ігровий куточок, де дітки можуть погратись за столиком стільки, скільки потрібно. У «Крокодилі» можна міряти все, а розмірний ряд приємно здивує своїм розмаїттям від 17 до 36. Тут Ви зможете придбати лише якісне взуття відомих брендів від турецьких, українських, білоруських, європейських, східних виробників, адже магазин «Крокодил» працює за правилом: «З любов'ю до дитячих ніжок».

      Якщо Ви хочете зробити корисний та приємний сюрприз, придбайте подарунковий сертифікат в дитячому магазині «Крокодил». «Крокодил» працює 7 днів на тиждень з 9:00 до 20:00 год., а ще магазин дарує знижки усім постійним клієнтам. Ми за здорові та впевнені кроки!

Дитяче взуття «Крокодил» 

м. Луцьк, вул. Липинського, 9 (р-н ТРЦ «Порт City»), тел.: (099) 4591627

www.facebook.com/crocodile.kids.shoes
www.instagram.com/crocodile_kids_shoes