УФ-друк на усіх поверхнях

Створити навколо себе гармонію та красу допоможуть новітні технології у сфері друку. Перенести фото чи зображення на будь-яку поверхню без втрати якості стало реальністю. Вперше підприємство «Гарна Хата» пропонує ексклюзивну послугу – УФ-друк на склі, ПВХ, акрилі, полікарбонаті, меблевих фасадах, наочно-інформаційних стендах і вивісках як альтернативу плівковому способу переносу зображень. Фантазії немає меж! Відтепер на будь-який предмет можна нанести бажане зображення, яке виглядатиме максимально реально. Отже, поговоримо детальніше про можливості новинки у напрямку дизайну.

Компанія «Гарна Хата» відома на вітчизняному ринку натяжних стельових конструкцій з 2005-го року. За плечима чималий досвід роботи у будівельній сфері. Тринадцять років тому, коли компанія зявилася на ринку, послуги монтажу натяжних стель носили виключно ексклюзивний характер. Сьогодні компанія «Гарна Хата» розширює свій спектр послуг та знову привертає увагу ексклюзивною та унікальною новинкою на ринку – УФ-друк на усіх поверхнях. Варто відмітити, що в компанії працюють професіонали, а співробітники компанії щороку відвідують курси підвищення кваліфікації за кордоном. «Гарна Хата» з початку своєї діяльності обрала напрямок надання якісних послуг вищого рівня. УФ-друк – це нова сфера оздоблення інтерєру, нове слово в дизайні, послуга варта уваги, яку у нас надає лише компанія «Гарна Хата». А тепер розглянемо найактуальніші приклади УФ-друку.

ІІНТЕР’ЄР ТА ЕКСТЕР’ЄР

УФ-друк застосовують у сфері виробництва корпусних меблів. Оригінально виглядають зображення на кухні, особливо коли роблять фотодрук на меблевих фасадах, фартухах (скіналі), стільницях, столах і стільцях.

Створити атмосферу відпочинку у вітальні та ванній кімнаті можна завдяки друку на душових кабінках і керамічній плитці. На цих поверхнях зображення не лише виглядатиме чітко та яскраво, а й характеризується своєю довговічністю.

Дитяча кімната – це світ дитинства, в якому ми, дорослі, хочемо намалювати казку. Оберіть улюблених героїв Вашої малечі та сміливо втілюйте казкових персонажів у життя інтер’єру дитячої кімнати. Повірте, завдяки УФ-друку Вам легко вдасться зробити кімнату улюбленим місцем перебування дитини, а спогади про дитинство цікавими та щасливими.

Круто виглядають шафи-купе, в тому числі міжкімнатні перегородки та двері з нанесеним зображенням в стилі вашого інтер’єру. Такий елемент інтер’єру додаcть родзинки будь-якому приміщенню.

Здивує своєю оригінальністю інтер’єр вікон, адже завдяки УФ-друку можна зробити навіть імітацію вітражів. Особливо дорого виглядають вітражі у будинках, в яких добротні двері та вікна доповнюють вишуканість помешкання.

УФ-друк легко зробити на стінах, він дозволяє нанести декоративні панно на деревину, пластик, скло, керамічну плитку, цеглу. Стелі, як натяжні, так і підвісні, набудуть нового вигляду з УФ-друкованим зображення на них.

УФ-друк також широко застосовують для рекламних цілей: для розміщення зображень та тексту на вітринах торгових точок, на облицювальних матеріалах для зовнішнього та внутрішнього використання, на банерах.

СТІЙКІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

УФ-чорнила мають високу стійкість до факторів зовнішнього впливу. Вони значно стійкіші від вигорання, порівняно з сольвентними чорнилами, не розчиняються у воді. Крім того чорнила для УФ-друку мають міцне покриття, що дозволяє отримувати насичені та яскраві зображення, при цьому працюють на просвіт. Як відомо, УФ-чорнила відображають всі кольори на поверхні, не спотворюючи їх. УФ-чорнила є екологічними. Ця перевага дає можливість друкувати УФ-чорнилом на предметах і товарах із підвищеними санітарними вимогами. Обладнання для УФ-друку в парі з сучасними технологіями дозволяють створювати унікальні об’єкти з яскравими, привабливими зображеннями високого розширення. Розміри і форми можуть бути абсолютно різними в залежності від Ваших побажань.

Малюнок, що наноситься на поверхню, створюється за допомогою спеціальних чорнил, які мають позитивні характеристики.

Стійкість: завдяки процесу полімеризації, який відбувається під впливом ультрафіолетових променів, малюнок вкривається тонкою захисною плівкою. Це дозволяє йому зберігати яскравість і залишатися незмінним протягом тривалого часу. УФ-чорнила швидко сохнуть і стійкі до впливу природних явищ і розчинників. Це найкращий варіант на всі випадки життя. Гарантія стійкості до 3-х років.

Ціна: приємно здивує те, що у співвідношенні «ціна-якість» більше уваги приділяється якості. Якість набагато вища, в порівнянні з якістю іншого виду друку.

Зручні у використанні: чорнила швидко сохнуть і не псують обладнання. Фарба завжди готова до роботи, що також дозволяє значно заощадити час.

Екологічність: чорнила абсолютно нешкідливі і навіть не мають запаху. Такі роботи можна сміливо тримати в помешканні, адже вони є безпечними.

Великий вибір матеріалу для друку: чорнила можна наносити на будь-який матеріал: акрил, вініл, пластик, метал, шпалери, шкіру, плитку, цеглу, скло і т д.

УФ-друк можна робити як на широкоформатних об’єктах, так і на невеликих. З допомогою додаткового обладнання і методик роботи можна втілювати в життя найоригінальніші ідеї.

Замовити УФ-друк можна тут:

Компанія "ГАРНА ХАТА"

м.Луцьк, вул. Рівненська, 76 а/ 116

(приміщення Пластмасового заводу)

+38 (095) 864-66-31

 

+38 (098) 654-60-13

hataprinting@gmail.com

www.garna-hata.com.ua/fotodruk/

ДРУК В ІНТЕР'ЄРІ - ЗОВНІШНЯ ТА ВНУТРІШНЯ РЕКЛАМА - ДРУК НА АКСЕСУАРАХ

Автор: Олена Бекеша 

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018