Успіх там, де англійська

Англомовний літній табір

Спілкування англійською, загальний розвиток, майстер-класи, нові друзі… Проводячи час у Jonnnik's Academy, діти отримують активні канікули, забуваючи про віртуальні комп'ютерні ігри. Літо – гаряча пора: час відпочинку, сонця і яскравих вражень. Зробіть літні канікули корисними та незабутніми – віддайте свою дитину до англомовного літнього табору!

English Cafe. Практична англійська.

Для дорослих Jonnnik's Academy також пропонує цікавий відпочинок: спілкування з носієм мови – американцем Семом. Ви можете відвідати абсолютно безкоштовно перші заняття, знайти нових друзів, приємно відпочити у форматі англійського кафе. Пограти в ігри, такі як: покер, мафія, аліас та інші.

Англійський садочок

Для найменших діток 2 – 3 років ми пропонуємо програму формату англійського садочка, де кожна дитина поринає в англомовне середовище, яке формує в подальшому навички спілкування англійською.

Art-кафедра

Для творчих дітей щочетверга на базі арт-кафедри англомовного центру Jonnnik's Academy талановита Марна Лактіонова навчає живопису маслом, колористики, стилям, технікам, композиціям. Дає можливість нестандартно подивитися на творчість, малюючи на склі або зім’ятим папером та шерстяними нитками, або користуючись методом граттаж.

Клуб для підлітків

Вдосконалити розмовну та вивчити граматику, поспілкуватися з іноземцями та ровесниками, подивитися зарубіжні фільми можна у підлітковому клубі. Тінейджери швидко освоять мову завдяки методиці викладання.

Підготовка до ЗНО

Наша академія готує не лише майбутніх студентів до ЗНО, а й підготує студентів до нового навчально року.

Уроки по Skype – Online виконання домашнього завдання

  «Jonnnik – my private tutor» (7 – 12 років) – програма, створена для допомоги школярам у виконанні домашнього завдання.

«Jonnnik and kids world» (4 – 6 років)

Цей курс ідеальний для дітей, які вчать свою першу іноземну мову. Заняття відбуваються у міні-групах в ігровій формі.

Англійська, французька, німецька, китайська, польська мови.

Aнгломовний центр творчого та інтелектуального розвитку

ТЦ "Глобус", 6 поверх, оф. 660

Тел.: 0663162914, 0977772820

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 5(33) літо 2015