УСПІШНА ЖІНКА – ЯКА ВОНА?

Сучасний технологічний світ змушує представниць прекрасної половини людства виживати у світі так званого «Успіху заради успіху!». Перед жінкою часто постає вибір – сім'я чи кар’єра. ЧИ МОЖНА МАТИ І ТЕ І ІНШЕ? ЯК ІТИ В НОГУ З АСОМ? ЯК ВСТИГНУТИ ЗБУДУВАТИ КАР’ЄРУ ТА МІЦНУ СІМЮ ОДНОЧАСНО?

Пам'ятайте: Найголовніший успіх кожної Жінки – БУТИ ЖІНКОЮ та БУТИ МУЗОЮ для свого чоловіка.

Бути жінкою – це мистецтво, бути МУЗОЮ – це майстерність. Уміння відчувати та успішно презентувати свою внутрішню Жінку, вміло володіти своєю багатогранністю та унікальність, легко досягаючи поставлених цілей в усіх сферах, реалізувати найзаповітніші мрії, бути наповненою та НАИХАТИ – ось істинне покликання жінки! Уміти зберегти свою внутрішню жіночність, навчитись відмежовувати усе зайве та руйнівне, мудро направляючи власну внутрішню жіночу енергію та силу для успішної та беззаперечної реалізації в усіх сферах життя: стосунки, сім’я, діти, кар’єра – найголовніше завдання успішної жінки.

Існує 3 простих правила аби бути успішною та щасливою жінкою:

1. ЛЮБИ ТА ПОВАЖАЙ СЕБЕ! ПАМ'ЯТАЙ ЗАВЖДИ – ТИ – КОРОЛЕВА!

2. ВІДДАВАЙ! ЖИВИ ДЛЯ ІНШИХ! Допомагай та поважай інших!

3. (Найважливіше!) ЖИВИ ДЛЯ БОГА! Живи по заповідям щодня! ТИ –Жінка! Найзначиміша місія Жінки – відповідальність за духовність її сімейного вогнища!

Розпочни жити для себе: ЛЮБИ та ЖИВИ! НАДИХАЙ та БУДЬ ЩАСЛИВОЮ!

Отож, дорога моя, УСПІШНА та ЩАСЛИВА ЖІНКО, сприймай себе, відчувай себе та власне тіло, навчись уміло користуватись жіночою інтуїцією, чітко зрозумій власні бажання, візуалізуй та побудуй покроковий план для реалізації своїх цілей, навчись майстерно володіти своїм внутрішнім жіночим часом, вдосконалюй своє уміння любити та «віддавати» надихати, роблячи себе та свою другу половинку щасливими, наповненими, прекрасними. Гармонізуй свої стосунки та навчись бути цілісною, зрозумій механізм формування успішної та реалізованої Жінки-ЖІНОЧНОЇ ЖІНКИ-Жінки, що манить та спокушає...

Дорогі жінки, вітаю Вас з святом весни та запрошую відвідати тренінговий центр "CHRiSTiNA KHVOROST HEALTH ACADEMY". Ми допоможемо вам стати ЩАСЛИВОЮ та УСПІШНОЮ!

З любов'ю та вірою Христина Хворост – кандидат психологічних наук, бізнес-тренер, коуч, Переможець у номінації «Науковець року» Премії «Люди року-2015.Волинь»

 

CHRISTINA KHVOROST HEALTH ACADEMY

ck.healthacademy.1@gmail.com

https://www.facebook.com/CK.HEALTHACADEMY