Василь Бондарчук

"Жінка має бути ніжною, вродливою, привабливою щирою і вихованою..."

Лише Насолода:Твої методи та секрети зваблення… 

Василь Бондарчук: Щоб «завоювати» любов і прихильність жінки я беру в озброєння: тактовність, ніжність, ввічливість і звісно дарую подарунки та чарівні компліменти обраниці. Самою головною таємницею є дивне відчуття, коли тебе вабить до людини. Це навіть не пояснити словами…

ЛН: Чи важко бути секс-символом?

ВБ: Я такий який я є. Тому для мене це не важко.

ЛН: Як ставишся до сексу на першому побаченні?

ВБ: Нормально. Я не скажу, що це погано, але не стверджую, що це добре. Мабуть, все залежить від очікувань щодо стосунків з людиною і звісно ситуації. Заборонене і недосяжне – завжди солодке. А чим довше розтягуєш задоволення побачень, тим приємніше кохатися, коли довгоочікуване бажання реалізовується.

ЛН: На твою думку, якою повинна бути жінка?

ВБ: Жінка має бути ніжною, вродливою, привабливою, щирою і вихованою…

ЛН: Як вважаєш, чи кожна жінка може бути sexy?

ВБ: В кожній людині є елемент сексуальності та шалена енергія, просто потрібно вміти відкрити її і користуватися цим.

ЛН: Чи обов’язково твоя половинка повинна бути «бомбою»?

ВБ: Насправді велику роль відіграє саме відчуття притягування людей одне до одного. Головне, щоб людина була привабливою та органічною, і зовсім не обов’язково, щоб вона виглядала як секс-бомба.

ЛН: Яку роль відіграє зовнішність у виборі коханої жінки?

ВБ: Зовнішність звичайно є важливим аспектом. Але, я наведу приклад. Пригадав знайомство з жінкою, яка не відповідає загальнолюдським стандартам краси. Проте, коли почав спілкуватися з цією людиною, був просто зачарований красою її внутрішнього світу. Я закохався в прояв жіночності, тендітності та елегантності. І тоді я зрозумів, що головне – не зовнішність, а як людина вміє подати себе..

ЛН: До того, як ти став зіркою, ти користувався такою ж шаленою популярністю серед жінок?

ВБ: В мене завжди було багато знайомих і подруг-дівчат. Ніколи не був обділений увагою жінок. Але розпочавши кар’єру, прихильниць стало набагато більше. 

ЛН: Цікаво, а може бути справжня дружба між чоловіком та жінкою?

ВБ: Може, але потрібно бути обережними.

ЛН: Чи доводилося танцювати стриптиз для коханої?

ВБ: Звичайно танцював. Коханій сподобалось… Я вважаю, що кожен повинен спробувати станцювати стриптиз для коханої людини і через танець подарувати себе усього без залишку.

ЛН: Розкажи про найдивовижнішу НІЧ КОХАННЯ.

ВБ: Дуже приємні спогади пов’язані з відпочинком на морі. Адже так романтичнокохатися вночі на пляжі, коли навколо нікого, лише закохані, місяць, зорі та шум морських хвиль. Шалене задоволення можна отримати на даху багатоповерхівки, чи, наприклад, на яхті. Одним словом, там де романтичні обставини й диктують інтим.

 

Опубліковано "Лише Насолода" №1, осінь 2008