Вдбудеться Lutsk Fashion Weekend 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 лютого 2017 року відбужуться ВЕСНЯНІ ПЕРЕВТІЛЕННЯ - саме такою темою є Lutsk Fashion Weekend 2017

Організатором події є модельна агенція Grace Model House (https://www.facebook.com/gracemodelhouse/) .

У повітрі вже відчувається ВЕСНА. Хочеться нових відчуттів. Відчуття себе. Себе нової. Разом із ведучою вечора Світланою Рижук  насолодимось неповторною атмосферою краси та жіночності.

Магазини одягу продемонструють новий весняний гардероб. Стилісти та візажисти підберуть образ, який пасуватиме саме тобі і розкажуть про нові тренди весни 2017!
Втомились від ЗИМИ? Тоді вам до нас!
Fashion покази від Real Brand Butik, Glamour Butik, Shato homewear, KUMA, Intention, неймовірні прикраси ручної роботи від Ніни Вітюк, рекомендації спортивних тренерів фітнес центру Максимус, перевтілення усіх бажаючих, музичні паузи, подарунки від партнерів, смачні компліменти від здорового харчування з доставкою FoodEx тощо чекають на вас!
Замовити запрошення можна за номером: 097 273 99 29 та 050 556 46 01. Вартість 150 грн до 24 лютого. В день проведення 200 грн. Vip Zone 300грн

Ідея Весняних перевтілень – підготувати жінок до 8 березня. Допомогти обрати правильний лук, отримати насолоду від музичного супроводу вечора, виграти подарунки від партнерів тощо. Все, що потрібно жінці, аби бути гарною буде представлено на нашому заході! Showroom працюватиме на 5му поверсі у самому клубі, аби відвідувачі могли одразу придбати вподобану річ.

Партнери заходу: Graf-IT поліграфія та дизайн, Lukashyk Studio make up and brows, коуч Наталія Ісаєва, дизайнер Жанна Тріль, магазин святкових спецефектів Феєрверк, Wine Time, Food Ex, квіткова галерея Flower Gallery, туристична агенція Join up, фітнес центр Maximus приготували багато сюрпризів для наших гостей! Під час події буде відбуватись зйомка телепередачі Солодкий Вікенд з Наталкою Войтович!

Наші контакти:

Телефон: 097 273 99 29 (Анна)

e-mail: gracemodelhouse@gmail.com

Facebook: Анна Тріль, https://www.facebook.com/lutsk.fashion/

 (https://www.facebook.com/events/748428305308101/)

 З повагою, організатор Lutsk Fashion Weekend,  Анна Тріль

 

Опубліковано: зима 2017