А Ви готові до купального сезону?

Красиве тіло, немов на картинці сьогодні не міф. Володіти таким може кожна людина. Напередодні купального сезону, ми вирішили висвітлити корисну інформацію для бажаючих схуднути без жодних зусиль. Отже, вивчивши тему з впевненістю можу сказати, цей метод схуднення – поєднання приємного з корисним.  

Позбутися целюліту, легко, систематично роблячи антицелюлітний масаж, який цілеспрямовано усуває проблему, а також є відмінним профілактичним засобом цієї хвороби.

Переваги даного виду масажу від його побратимів є очевидними:

-         вплив відбувається на підшкірно-жирову тканину, а не на м'язи;

-         антицелюлітний масаж є найшвидшим, ефективним і надійним методом позбавлення від целюліту;

-         дана косметична процедура чудово впливає на наш організм в цілому, покращуючи обмін речовин і виводячи шлаки, токсини з організму.

Відвідавши салон, Вам запропонують такі види антицелюлітного масажу: мануальний, апаратний. В чому ж різниця і яка ефективність кожного виду зокрема?

Мануальний антицелюлітний масаж (виконується руками масажиста).  
Апаратний антицелюлітний масаж (виконується апаратом)

-         Механічний (баночний)

Вакуумно-роликовий масаж – це апаратний, вважається ефективною технологією моделювання фігури. Такий масаж не тільки лікує від болю в спині та попереку, але також будь-якої стадії «апельсинової кірки». Він вирішує проблему зайвої ваги, покращує контур фігури і не має вікових обмежень.
Апарат, який використовують фахівці масажного центру «
LeMark», поєднує механічний, роликовий і вакуумний масаж. Він енергійно і максимально безболісно масажує проблемну зону, «дробить» жирові клітини, тим самим розпушуючи і розм'якшуючи уражену область, активізуючи процес спалювання жиру. Під час процедури в насадку втягується шкіра проблемної ділянки, за допомогою рухомих роликів механічно обробляється жирова складова дерми, що призводить до руйнування жирових капсул і виведенню їх вмісту через лімфатичну систему і пори. При цьому процедура не надає механічного тиску на тканини. Крім естетичного ефекту, вакуумно-роликовий масаж знімає втому, біль, м'язові спазми. Завдяки вакуумно-роликовому масажу виводяться токсини, знімаються набряки, поліпшується текстура, еластичність і тонусшкіри. Шкіра оновлюється і відновлює свій природний блиск.
Для збереження результату необхідно після процедури: споживати достатню кількість негазованої води; помірно споживати сіль в їжі; дотримуватися збалансованої дієти.
Багаторічний досвід довів: вакуумно-роликовий масаж - можливість зробити Вашу фігуру ідеальною! Ефективність, перевірена десятиліттями.

опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 3(37) літо 2016