Відбудеться Lutsk Fashion Weekend літо 2019

8 червня модне та стильне життя вируватиме на літній терасі ресторану «Meat&Green». Саме тут відбудуться модні покази та презентації від Катерини Кароль (м.Львів), молодіжної колекції «Зона комфорту» від Луцького центру ПТО під керівництвом Юлії Федосеєвої, одяг українського дизайнера Kriza та взуття магазину італійського взуття «Soprano», дизайн студії «Omlet», ТМ «Сварга». Також свої колекції купальників презентують Shato Homewear, а вишитий одяг - Оксана Оксютюк.

Презентують «Модні кольори літа 2019» жінки проекту «Краса без меж», «Моя ідеальна літня сукня/ look», учасницями показу стануть: Галина Ковальчук, Kart Nate (Львів), Юлія Федосеєва, Наталія Мосійчук, Shulyk designe, Міла Довгаль та інші.

Окрім модних показів на гостей чекатимуть новинки від ресторану «Meat&Green», а також презентації від Wellness Club Energy, G-Zone, Domum Group.

Найактивніші гості зможуть виграти призи від партнерів та організаторів свята - Noble Boutique Hotel, VODA club, Bukovel Буковель, Grace Model House та інші.

Кульмінацією фантастичного вечора стане живий концерт неймовірної та чуттєвої Sonya Kay, пісні якої доторкнуться до самого серця. Не пропустіть, аби не шкодувати!

8 червня, 17:30 Meat&Green, вул.Кривий Вал,39. Вартість запрошення від 80 грн! Запрошення можна замовити за телефоном +38 097 273 9929 або придбати у ресторані «Meat&Green».

Опубліковано: People UA, літо 2019