відбудеться Lutsk Fashion Weekend весна 2020

29 лютого 2020 о 18 год. у приміщенні «WEST AUTO HUB» відбудеться Lutsk Fashion Weekend. Що у програмі модної події? читайте нижче!

 

*Перформанс від Марічки Островсьої. ПЕРЕВТІЛЕННЯ В СЕБЕ

 

*ZALESOVA

Світ стрімко розвивається технологічно, штучний інтелект все більше витісняє людський. У цей час fast-інформації людина не встигає осягнути нове, - а їй вже пропонують найновіше. Ані секунди, щоб зупинитись... — і ми втрачаємо можливість просто насолодитись моментом. Стрімголов летимо кудись...., і часто губимо дорогу до самого себе.
Ми воліємо бути модними, забуваючи, що вже завтра це буде вже "не в моді". Стоп! Зупинися! Зрозумій, а що хочеш ти? Якими є саме твої бажання? Пам’ятай, єдиний тренд, котрий завжди буде популярним - бути справжнім, бути самим собою!

ZALESOVA — це коли довіряєш своєму натхненню, поєднуєш та експериментуєш, створюєш особливий стиль - стиль поза часом.

В колекції використані класичні (базові) кольори й спокійні природні відтінки, з додаванням яскравих елементів, акцентів. Особливість бренду — гра кольору, форм та фактур - абсолютно вільні (не сковуючі рухи) легкі жіночні силуети, плавні лінії та чистота форм. Лаконічний та оригінальний крій.
Цікавими нюансами є асиметричні деталі, вставки, драпірування й незвичне оздоблення. Кожна річ є особливою та неповторною.
Для виготовлення одягу
ZALESOVA використовувались безпечні, екологічно чисті матеріали - льон, віскоза, вовна, котон, котрі колаборуються у наступні дуети: льон & віскоза, вовна & поліестр.
Іноді, для довершеності образу, додавались елементи з металу, поліестру та вінілу — це додало виробам особливу "родзинку".

ZALESOVA - НАСТРІЙ У ФОРМІ

Бренд засновано у 2018 році.
Дизайнер - Надія Ковальчук

 

*показ Руслан Хвастов

Руслан Хвастов- лауреат міжнародних премій в галузі моди, Учасник Тижнів моди в Україні, країнах СНД і Балтії, Іспанії, Франції, Швеції та ін.

Академік Національної Академії кіно мистецтв, Лауреат премії "Ніка". Автор понад 40 авторських колекцій одягу, художник по костюмах в більш, ніж 35 проектах театру і кіно.

Про колекцію:

Прем'єра колекції відбулася на Тижні моди в Одесі.

На Чемпіонаті Світу, організованому Всесвітньою асоціацією моди, була відзначена як "TheBestDressofEasternEurope", на Тижні моди в Швеції отримала кришталевий кубок "ThebestcollectionScandinavianFashionWeek"

Про що колекція "Турандот"? Природно про, для і в ім'я жінки! .... Жінка завжди повинна бути рідкою, як вода, щоб прийняти будь-яку форму, не згоріти від пристрасті, просочитися в самий малесенький капіляр, витекти світ за очі в потрібний момент, розчинити всі неприємності, не з'єднуватись ніколи з жиром, не бути розчавленою, бути завжди необхідною, добивати по краплині, капаючи на мізки, бути подібною водоспаду в любові, іноді бути нудною, як осінній дощ, і потрібною, як літня злива, бути радісною, як фонтан і невідворотною, як цунамі...

Колекція від Руслана Хвастова... "Турандот"

 

*Розіграш подарунків від Ajour (сертифікати)

 

*Танець учнів школи сучасного танцю Showbox

 

*показ Laktionova

 

*Подарунки від G-Zone

 

*показ колекції Оксани Оксютюк. Моделями виступають учасниці проєкту “Краса без меж”

 

*показ Addiction - молодий український бренд одягу. Призначений для тих, хто впевнених у собі і не боїться привертати сотні захоплених поглядів. Одяг чудово підходитиме для публічних виступів, фотозйомок, та зйомок кліпів. Також у колекції не бракує речей, які одягнувши на вечірку чи посиденьки з подругами, ви гарантовано не залишитесь в тіні! 

Качина Карина 

 

 

*Співає Марія Хурсенко

 

*показ бренд СВАРГА (м.Львів)

Сварга – бренд, в якому втілена магія давніх українських орнаментів на тканині. Ми створюємо вишитий одяг для всієї родини, який подобається тисячам людей в Україні та за її межами.

Протягом десяти років наші вишивальниці переносять схеми візерунків на спеціальний механізм, щоб в точності відтворити обереги предків на сорочках, платтях, костюмах та аксесуарах. Кожен знайде для себе те, що шукає, адже Сварга є поєднанням модних тенденцій , етнічного колориту та якісних фактур

Сварга – це уособлення витонченості та сучасної класики, які доступні кожному.Хай наша Вишиванка, компанії Сварга, буде Вам оберегом. 

 

*Танець, який показує наскільки два тіла можуть бути одночасно взаємопов’язані і вільні; коли вас двоє, а танець у вас один... Надзвичайно романтичний, чуттєвий, один з найбільш популярних танців сьогодення: Бачата,... у виконанні Сергія Мазурика та Ірини Бондаренко. SocialDanceClubSIBailar

 

*показ Karol` accessories by Kateryna Karol

 

Опубліковано People UA 20 02 2020 h