Відбудеться професійний сімейний івент

      Компанія «Тигрес» вже вчетверте реалізовує потужний проект для молодих батьків – «Super Mama club». Івент відбудеться у магазині «Тигрес» (м. Луцьк, просп. Соборності 11, 2-ий поверх) 6 квітня об 11:00 год.

     «Super Mama club» – це сімейний івент, де провідні спеціалісти консультують вагітних та молодих батьків на актуальні теми, а також, де можна дізнатись про кращі товари та послуги для дітей.

Молоді батьки матимуть можливість послухати поради кваліфікованих фахівців та отримали відповіді на актуальні питання. Спікерами професійного сімейного івенту будуть:

Андрій Бігун – лікар-неонатолог (тема виступу: «Первинний догляд за малюком»);

Інна Повстанська – бренд-менеджер компанії «Canpol babiеs» (тема виступу: «Збираємо сумку в пологовий»);

Інна Банера – педіатр, практикуючий психолог (тема виступу: «Агресія у дитини»);

Алла Новікова – медичний представник (тема виступу: «Молоко для малюків»);

Юлія Яковлюк – засновник та керівник мовного центру «Мандарин» (тема виступу: «У якому віці варто починати вчити мову з малюком?»);

Олексій Віговський – відомий лікар-лор (тема виступу: «Профілактика лор-захворювань»);

Олена Тамтура – дитячий психолог, методист громадської організації «Студія розвитку Розумаха» (тема виступу: «Роль розвиваючих іграшок в житті дитини»);

Юлія Климюк – фотограф (тема виступу: «Плануємо фотосесію під час вагітності та перша фотосесія малюка»)

Ірина Новосад – керівник відділу продажів та маркетингу будівельної компанії «Інвестор» (тема виступу: «Дитячий майданчик: безпечна прогулянка чи боротьба на виживання?»)

Ольга Созонік – арт-терапевт, консультант із реалізації потенціалу, автор мотиваційного «Щоденника мрійниці» (тема виступу: «В чиїх руках жіноче щастя?»)

      В рамках події відбудеться вікторина, на якій будуть розіграні цінні подарунки, а також малюки та батьки зможуть зробити гарні світлини на пам’ять та насолодитися candy bar.

Приходьте, буде весело дітям і батькам)

Опубліковано: журнал «People UA»,травень 2019 р