Відбудуться дні моди у Луцьку / осінь 2016

Дні моди Lutsk Fashion Weekend (LFW) вже вдруге офіційно стартують 19 та 20 листопада, - інформують організатори.

З їхніх слів, ця подія значно піднімає статусність міста в фешн-індустрії, адже офіційно дні моди проходять лише у Львові, Одессі та Києві.

Саме на LFW дизайнери Луцька, Львова та Києва представлять нові колекції сезону осінь-зима 2016/2017 року. LFW представляє колекції одягу та аксесуарів класу pret-a-porter та pret-a-porter de luxe.

Головна мета LFW – це популяризація української та європейської моди, визнання волинських дизайнерів на території України та за її межами. Волинські дизайнери – гордість волинян.

Усі відвідувачі модних показів зможуть одразу придбати подіумні речі, поспілкуватись з дизайнерами, відзнятись в модних фотосесіях та потрапити на гучну вечірку LFW «Мода. Пристрасть. Гумор.»

Покази, продаж колекцій у Showroom та вечірка відбудуться в клубі «OPERA» за адресою: проспект Волі, 42

19 листопада. Субота:                                                                                                        20 листопада. Неділя:


17:00-20:30 - Покази                                                                                                           20:00 – 23:00 – Покази.
 
21:00-23:00 – LFW офіційна вечірка «Мода. Пристрасть. Гумор.»                               Офіційне закриття LFW