Відбулася новорічна благодійна акція "Бог у серцях"

     Напередодні Нового року в обласному притулку для дітей відбулася благодійна акція «Бог у серцях». Благочинний захід розпочався із молитви та вистави про «Справжнє Різдво». Казкові персонажі: пані, зайчик, лисичка, білочка, янгол, Дід Мороз та Снігуронька розповіли дітям про істинний зміст важливого християнського свята, водили хоровод, вітали дітей з Новим роком та Різдвом Христовим. 

     Яке ж свято без подарунків?! Діти разом із гостями охоче заспівали колядку «Нова радість стала» і розповідали новорічні вірші. Святковий мішок Дідуся Мороза, наповнений новорічними солодкими подарунками, вмить спорожнів.  Але на цьому свято та сюрпризи не завершувалися… 

     Про те, як зберегти здоров’я розповіла Тетяна Романюк (стоматологія «Дент Лайф»), вона розповіла дітям про правильний догляд за зубами та подарувала кожній дитині зубні щітки, пасти та інші засоби гігієни, а в цьому їй допомагала її маленька донечка.

   Дитяча англомовна академія успіху «Jonnnik» подарували дітям частинку ігрового англомовного середовища. Для кожного знайшлась своя забава: маленькі дітки розмальовували фарбами та блискітками зроблені з солоного тіста сердечка, а також створювали новорічні рукавички з картону. Старші ж бавилися в цікаві настільні американські ігри: Uno - розвиваюча настільна гра, Дуплет та Ранчо - настільні карткові ігра на увагу, Bingo - настільна гра, що розвиває увагу, пильність та швидкість.

 

      Після продуктивних навчальних ігор на дітей чекав солодкий стіл. Свіжі фрукти та запашна випічка від ТМ «Добра Хлібина» підсолодили день малечі. 

    По завершенню свята на діток чекало безліч приємних подарунків: футбольні м’ячі, розмальовки-антистрес та набори кольорових олівців, теплі шкарпетки, взуття та верхній одяг, а наш особливий гість Ірина Патлашинська подарувала дітям телевізор, аби вони могли перегяладати мультфільти та навчальні фільми. 

      У період новорічних та різдвяних свят дітям особливо потрібна увага. Слова подяки від заступника директора обласного дитячого притулку Прокопчук Нелі Аркадіївни та гучне вигукування «Дякую» від дітей - це приємна нагорода усім, хто був причетний до створення свята.

     Організатор благодійної акції «Бог у серцях» Олена Бекеша закликає усіх та кожного зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни нашої держави виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

     Потрібно допомагати тим, хто так потребує турботи та обачливості, любові та тепла, слушної поради та батьківської опіки. Адже двері притулку завжди відкриті. Знайте, чужих дітей не буває. Координати обласного дитячого будинку та телефон: м. Рожище, вул. Шевченка, 89, тел.: (03368) 22561

       «Дякую усім, хто долучився до благодійної акції «Бог у серцях» на Премії «Люди року». Приємно, що на пропозицію створити свято та погратися з дітками відгукнулося чимало добродіїв, усім, хто приділив час та відвідав притулок разом з нами щире дякую: Ірині Патлашинській, Тетяні Романюк, Ігорю Кузьмінському, Михайлу Імберовському, Наталці Шибісті, Максиму та Анастасії Музикам, Вадиму та Олегу Левценюкам, Євгенії Нашутинській, Ользі Степанюк, Лілії Петрук, Вікторії Чмелюк, Уляні Яциків. Також до доброї справи долучилася дирекція Заборольської загальноосвітньої школи». У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі.

Опубліковано "People UA", грудень 2018