Відбувся кастинг «Міс Львів 2017»

30 березня в кав'ярні "Glory Cafе" відбувся  кастинг конкурсу краси «Міс Львів 2017». Найкрасивіші дівчата Львова прийшли,щоб поборотися за право отримати головну корону міста. 

Як повідомила директор конкурсу "Міс Львів" Валерія Никифорець: «Очікуємо знайти її: особливу дівчину, яка буде не лише красива, а й розумна. Все-таки конкурси краси не лише про зовнішність. Однозначно, вона має бути красивою, але й мати добре серце і бути ерудованою».

А компетентне журі, що складалось з 12 осіб, відібрали найкращих з кращих.Склад журі: Андріана ХАСАНШІН (Міс Львів 2014 /Міс Україна 2014), Олена ДАЦЬ (український дизайнер), LeeREANEY  (редактор журналу  «LvivToday»), Валерія НИКИФОРЕЦЬ (директор конкурсу «Міс Львів»), Каріна ГАТАЛЯК (член організаційного комітету «Міс Львів»), Катерина ЛАНДИК (кастинг-менеджер Національного комітету «Міс Україна»), Катерина ДЕНИСОВА (кастинг-менеджер Національного комітету «Міс Україна»), Ярослав МОНЧАК (фешин-фотограф), Онур ЧЕТІНДЖЕВІЗ (власник компанії «Онур Конструкціон Інтернешнл»), ErhanYUKSEL(директор кав’ярні «GloryCafe»), Анастасія ХРИЩУК (головний редактор журналу «РІА Україна»).

Для участі у відборі дівчата повинні відповідати певним вимогам:

·вік від 16 до 25 років

·зріст від 170 сантиметрів.

Щоб стати учасницею конкурсу, дівчатам потрібно було заповнити анкету, після чого вони отримували порядковий номер та очікували на свій вихід. Загалом, кастинг «Міс Львів» тривав у два етапи. 

У першому –  відбірковому – турі члени журі знайомились із усіма учасницями: ставили їм запитання, дивилися на зовнішні параметри та поведінку.

У другому турі на дів­чат чекала фотосесія в купальниках. Кастинг “Міс Львів – 2017” відбувся! Тішить, що кількість дівчат, які бажають позмагатися за титул “Міс Львів” щороку збільшується.

Детальніше про Ви можете дізнатися в офіційній групі:

https://www.facebook.com/misslviv/?fref=ts

Контактний тел. +38 (098) 058 85 55

1 квітня 2017 року