Відчинився Дім 48

3 грудня 2021 року відбулася вечірка для друзів у честь відкриття нового закладу відпочинку «Дім 48». Напередодні 2022 року ресторація «Дім 48» у центрі міста Луцьк гостинно відкрила двері для близьких друзів і ділових партнерів у френдс-форматі. Тестовий формат роботи успішно тривав декілька тижнів і відтепер заклад відпочинку «Дім 48» працює з відкритими обіймами для лучан та гостей міста, приємно вражаючи своєю креативністю. 

Розкішний фуршет із вишуканими стравами та напоями при вході в ресторацію відразу задав настрою гостям, яких гостинно зустрічав господар ресторатор Руслан Минюк. Це не перший проєкт ресторатора, адже усім відомі заклади бар «П’ятниця», «Sushi Yummy», «Pizza Yummy» давно полюбили лучани та гості міста.

«Індивідуальне запрошення на таці, яке приніс кур'єр у редакцію журналу «People UA», відразу заінтригувало. Власне, оригінальність надсилання запрошення обіцяло подарувати високий рівень сервісу, позитивні емоції та очікування відкриття родзинки ресторації», ділиться першими враженнями головний редактор журналу «People UA» Олена Бекеша.

Цього вечора у ресторації «Дім 48» звучали душевні пісні під гітару у виконанні Андрія Попова та гостей закладу. Друзі відпочивали у святковій атмосфері та спілкувалися під хітові треки від DJ. Здавалося, що час зупинився і ми потрапили у минуле, де смачні страви подавали на старовинному посуді з бабусиного серванту. Атмосфера домашнього затишку формувалася з кожним привітанням друзів та побажанням команді ресторації лише процвітання.   

Автор: Олена Бекеша 

Опубліковано: 3 грудня 2021 року Peopele UA magazine