Відкрилася богемна фотостудія

     15 березня у Луцьку гостинно відчинила свої двері фотостудія «Вohema». В рамках відкриття відбувся воркшоп, який вперше провела керівник фотостудії «Вohema», відомий у місті фотограф Ірина Дяченко.

      На богемний воркшоп завітали як досвідчені фотографи, користувачі інстаграм, які ведуть особисті блоги, так і початківці. Спілкувалися на актуальні теми: «Інста-індустрія: фотографуй, пиши, заробляй!», «Як зробити свій Instagram максимально успішним, а контент ефективним?», а також «Тренди весільного фото 2019». Усі бажаючі, які шукають натхнення, змогли втілити теорію в практику: багато фотографували, ділитися досвідом та знаннями у сфері фото та insta-індустрії.

     «Кожна людина в тій чи іншій мірі фотограф. Багато людей фотографує для себе, трохи менше для журналів або виставок. Але це не має принципового значення, коли творча справа стосується навчання. Навчатися фотографувати можна завжди це нескінченний процес, який розкриває перед нами нові горизонти», – говорить Ірина Дяченко.  Гості івенту дізналися, як обробляти фото, які програми використовувати. Отримали рекомендації, як знайти ідеальну кольорову гаму і, відповідно, свій впізнаваний стиль. Була можливість зробити світлини у двох декорованих зонах у різних кольорових гамах (флетлей та предметна фотографія). Учасники воркшопу працювали з якісним освітленням, моделями, облаштованими локаціями, одним словом, поринули у робочу майстерню професійного фотографа, де освоювалися найбільш практичні навики, творилося справжнє мистецтво. Цьому варто навчатися, щоб згодом вміти відтворити. Все для того, щоб ваші фото були ефектними, а емоції – яскравими!

 

 

 

 

 

     По закінченні воркшопу на гостей свята, приуроченого відкриттю фотостудії «Богема», чекало afterparty. Усі спілкувалися у невимушеній атмосфері, знайомились, насолоджувалися смачними стравами та напоями, слухали сучасну музику від діджеїв, фотографувалися.

 

BOHEMA твої емоції особливі !!! Відео: https://www.youtube.com/watch?v=9X3hUvq-XR4&feature=youtu.be

публіковано 16.03.2019