ВИЗНАЧЕНІ ЛАУРЕАТИ 18 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ – 2013»

З давніх давен працьовитий, мудрий, духовно багатий український народ славився своїми героями, подвижниками, унікальними обдаруваннями у всіх сферах життєдіяльності. Сьогодення – не виключення. Тож завдання програми «ЛЮДИНА РОКУ» у тому і полягає, щоб надати таким особистостям і їх діянням загальнонаціонального визнання. Що ми успішно здійснюємо протягом ось вже майже два десятиліття поспіль.

 Нинішня загальнонаціональна програма «ЛЮДИНА РОКУ-2013» - вісімнадцята, тож зрозуміло, що їй якнайкраще підійшов слоган «На крилах досконалості». А це означає перехід проекту до більш високої в творчому і статусному плані якості. Адже, як і для людини, вісімнадцятиліття – це період найефективнішої творчості, устремління до досконалості, що є превалюючим фактором у розвитку програми і як соціального  інституту, і як самодостатнього культурного явища.

  За вісімнадцять років свого існування програма переконливо доводить, що людський, духовний, інтелектуальний потенціал українського народу – невичерпний, і щорічна урочиста церемонія вшанування лауреатів і переможців загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» - не просто парад нових зірок на небосхилі українського суспільства. Це – публічне вручення вірчих грамот народної довіри справжнім патріотам і будівничим нової України.

Організатори програми дуже шанобливо ставляться до деяких традицій, встановлених від народження проекту. І одна з них – регулярні зустрічі з представниками усіх засобів масової інформації, особливо на заключному етапі. Витоки цієї традиції – у прозорості програми та інформаційній доступності до всіх процесів, що відбуваються під час підготовки до урочистого вшанування найкращих.

на фото: Зліва направо: РЕЗНІК Михайло - Надзвичайний та Повноважний Посол України, ВИДРІН Дмитро - Радник Президента України, РАЙЦИН Аркадій – Генеральний директор програми «Людина року», ЦИБУХ Валерій - Надзвичайний та Повноважний Посол України.

 

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» повідомляє  засобам масової інформації, що 15 січня 2014 року підведені остаточні підсумки експертного опитування за 2013 рік та доводить до відома громадськості імена кращих представників української еліти, які за свої професійні досягнення у 2013 році визначені лауреатами   вісімнадцятої  загальнонаціональної    програми    «ЛЮДИНА РОКУ – 2013»  у 18 професійних номінаціях Програми (повний перелік лауреатів додається).

Програма передбачає присудження титулу «ЛЮДИНА РОКУ» найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави  сферах професійної і громадської діяльності.

Напередодні урочистої церемонії вручення премії вісімнадцятої загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ 2013» члени Вищої  Академічної Ради Програми шляхом таємного голосування визначать володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ – 2013» (по одному з трьох лауреатів у 18 номінаціях Програми).

 

 Урочиста церемонія вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2013» відбудеться 22 березня 2014 року о 15-00 у Національному Палаці Мистецтв «УКРАЇНА»

 I.  ВИЗНАЧЕНІ ЛАУРЕАТИ ВІСІМНАДЦЯТОЇ

 

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

«ЛЮДИНА РОКУ – 2013»

УВАГА! Імена лауреатів подаються в алфавітному порядку:

1.

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ

Номінуються керівники облдержадміністрацій, які найбільш ефективно сприяють соціально-економічному розвитку регіону, вагомому наповненню держбюджету, невпинному зростанню національного валового продукту  та добробуту населення. На звання «Регіональний лідер року» можуть також претендувати найбільш відомі та впливові представники громадської, політичної, економічної та гуманітарної еліти регіонального рівня.

·     

 

МОВЧАН Іван

Голова Вінницької облдержадміністрації

·     

 

НІКОЛАЄНКО Андрій

Голова Кіровоградської облдержадміністрації

·     

 

ПРИСЯЖНЮК Анатолій

Голова Київської облдержадміністрації

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Віктор ЯНУКОВИЧ, Євген КАРТАШОВ, Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, Віра УЛЬЯНЧЕНКО, Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ,  Олександр ВІЛКУЛ, Олександр ПЕКЛУШЕНКО

2.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ

Номінуються міські Голови (мери) міст, чиї плідні зусилля в ім’я економічного розвитку рідного міста та добробуту городян, збереження і примноження історичної та культурної спадщини свого краю, досягнення політичної та соціальної стабільності, сприяння побудові інституту   місцевого самоврядування набули широкого визнання у самому місті та за його межами.

·     

 

БАКАЙ Олексій

Міський голова м. Бердянськ

·     

 

КАЗАКОВ Валентин

Міський голова м. Сєверодонецьк

·     

 

КЛЕП Євгеній

Міський голова м. Горлівка

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО, Іван КУЛІЧЕНКО, Олександр ЛУК’ЯНЧЕНКО,Володимир ЧАЙКА, Володимир САЛЬДО, Михайло ДОБКІН, Геннадій КЕРНЕС

3.

ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ

Номінуються керівники промислових підприємств базових галузей промисловості України (машинобудівної, авіабудівної, нафтогазової, енергетичної, металургійної, хімічної, автомобілебудівної, трубної, тощо) будь-яких форм власності (державні, спільні та приватні), які протягом 2013 року працювали найбільш ефективно і стабільно, чия діяльність була спрямована на виготовлення конкурентноспроможної промислової продукції і чий  внесок  у національний валовий продукт  -  найвагоміший.

·     

 

ЛОТОУС Віктор

Генеральний директор  ВАТ «Полтавський Гірничо-збагачувальний комбінат»

·     

 

ШАПОВАЛОВ Олександр

Голова правління ПАТ «Донецьксталь»

·     

 

ШИМАН Леонід

Генеральний директор ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод»

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Микола ЯНКОВСЬКИЙ, Анатолій СОКУРЕНКО, Віталій САЦЬКИЙ, Євген ЛАПІН, Дмитро КІВА,  Віктор СУБОТІН, Олександр НЕЧАЄВ, Віталій КАСІНОВ, Віталій СКЛЯРОВ

4.

ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ

Номінуються найкваліфікованіші та найуспішніші представники підприємницьких та ділових кіл України, які досягли протягом 2013 року найбільш вагомих успіхів та динаміки розвитку у наступних сферах діяльності: керівництво та управління багатогалузевими холдінгами та управляючими компаніями, корпоративне управління, будівництво та виробництво будівельних матеріалів, рітейл, виробництво алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів, тощо.

·     

 

ЗАРЕМБА Валерій

Генеральний директор ТОВ «ВАТЕК»

·     

 

НЕПОП В'ячеслав

Директор компанії  «Житлоінвестбуд-УКБ»

·     

 

ОМЕЛИНСЬКИЙ Федір

Генеральний директор ТОВ «РЕХАУ»

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Євген ЧЕРВОНЕНКО, Лев ПАРЦХАЛАДЗЕ, Сергій ТАРУТА, Микола ТОЛМАЧЕВ, Вадим ГРИБ, Віталій АНТОНОВ, Олександр ГЛІМБОВСЬКИЙ, Олексій КУЛАГІН, Ігор НІКОНОВ

 

5.

МЕНЕДЖЕР РОКУ

Номінуються найкваліфікованіші та найефективніші фахівці з управління підприємствами та компаніями (керівники, топ-менеджери),  чия професійна діяльність у 2013 році найбільш сприяла досягненню значних виробничих та соціально-економічних показників, підвищенню іміджу та ділової репутації їхніх підприємств у наступних сферах діяльності: торгівля та дистрибуція, інвестиційний бізнес, транспорт, телекомунікації, виробництво безалкогольних напоїв, харчова промисловість, медіа та рекламний бізнес,   сфера послуг, фармацевтичний бізнес,  тощо

·     

 

АКУЛОВ Борис

Генеральний директор «Інтертелеком»

·     

 

КОЛОДЮК Андрій 

Голова правління компанії «AVentures Capital»

·     

 

КРИВОПІШИН Олексій

Начальник Південно-Західної залізниці

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Олег САЛМІН, Борис ЛОЖКІН, Оксана Єлманова, Віталій СКОЦИК, Віктор ПОСТЕЛЬНІКОВ, Олена МІНІЧ

6.

ФІНАНСИСТ РОКУ

Номінуються керівники банківських установ (в тому числі державних), фінансових та інвестиційних структур, які протягом 2013 р. своєю діяльністю найбільш сприяли становленню та стабілізації кредитно-фінансового ринку в Україні.

·     

 

ГРАБОВЕЦЬКИЙ Дмитро

Голова правління «CityCommerce Bank»

·     

 

МАМЕДОВ Сергій

Голова правління «Укргазбанк»

·     

 

ЧЕМЕРИC Євгенія

Голова правління Банку «Credit Agricole»

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Вадим ГЕТЬМАН, Володимир СТЕЛЬМАХ, Олександр ДУБІЛЕТ, Борис ТИМОНЬКІН, Вадим ПУШКАРЬОВ, Віктор БАШКІРОВ, Грег КРАСНОВ, Дмитро ГРИДЖУК

7.

ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ

Номінуються  керівники (топ-менеджери) страхових компаній – вітчизняних і зарубіжних, що працюють на теренах України, за високий професіоналізм, відповідальність у бізнесі, чесне виконання своїх зобов’язань та успішне втілення в життя найкращих традицій страхування.

·     

 

АВДЄЄВ Сергій

Голова правління СК «Арсенал Страхування»

·     

 

АРБУЗІНА Вікторія

Голова правління СК «Брокбізнес»

·     

 

БЕЗБАХ Наталія

Генеральний директор СК «Перша»

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Володимир ШЕВЧЕНКО, Юрій ГРИШАН, Олег СПІЛКА, Олександр ЗАВАДА, Андрій ШУКАТКО, Анатолій ЧУБИНСЬКИЙ

8.

ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Номінуються представники малого та середнього бізнесу України, зокрема – керівники підприємств будь-яких форм власності, крім державної; приватні підприємці, тощо, які займають міцні позиції на внутрішньому та зовнішньому ринку товарів і послуг, виготовляють високоякісну та конкурентноспроможну продукцію і досягли у 2013 році найбільш значних успіхів у задоволенні потреб споживачів.

·     

 

ДЯЧЕНКО Володимир

Генеральний директор ТОВ «Манеж»

·     

 

ЗАДНІПРОВСЬКА Алла

Директор  консалтингової групи «Живое дело»

·     

 

ЮЛДАШЕВА Світлана

Генеральний директор мережі хімчисток

«Ун Моменто»

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Людмила РУСАЛІНА, Тетяна ТІТАЄВА, Віталій СВІРСЬКИЙ, Ігор АНДРОСОВ, Володимир ЛЮТІКОВ, Вадим НЕСТЕРЧУК

9.

ЛІДЕР   ІТ - ГАЛУЗІ  РОКУ

Номінуються кваліфіковані керівники провідних ІТ-компаній - лідерів в сфері системної інтеграції та розробки програмного забезпечення, чия професійна діяльність у 2013 році сприяла розвитку інноваційних рішень в сфері ІТ та створенню електронних інформаційних ресурсів України.

 

·     

 

КОРЖ Юрій

Директор Міжнародної платіжної системи

GLOBAL MONEY

·     

 

ЧАЛА Катерина

Генеральний директор  «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна»

 

10.

НАЦІОНАЛЬНА ТОРГОВЕЛЬНА  МАРКА РОКУ

Номінуються вітчизняні торгові (товарні) марки, ім’я та імідж яких викликає максимальну довіру у свідомості споживачів та є синонімом бездоганної якості.

·     

 

ТМ «НАША АПТЕКА»

·     

 

ТМ «ОЛІС»

·     

 

ТМ «ЧАЙКА»

Серед переможців попередніх років у цій номінації: ТМ «МИХАИЛ ВОРОНИН», ТМ «СЛАВУТИЧ», ТМ «САНДОРА», ТМ «ФУРШЕТ», ТМ «КОНТІ», ТМ «ЯТРАНЬ», ТМ «АНТОНОВ», ТМ «ФОКСТРОТ»

11.

АГРАРІЙ  РОКУ

Номінуються керівники аграрних та аграрно-промислових комплексів, фермерських господарств, фермерських об’єднань або ж окремі особи, які своїм підприємницьким хистом, вмінням орієнтуватись у ринковому просторі і ефективним використанням новітніх аграрних технологій досягли найбільш вагомих результатів.

·     

 

БАХМАТЮК Олег

Генеральний директор компанії  «Ukrlandfarming»

·     

 

ГОЛУБ Руслан

Засновник Групи компаній ТАК

·     

 

КИРИЧЕНКО Василь

Директор СГ ТОВ «Світоч»

 Серед переможців попередніх років у цій номінації: Іван СУСЛОВ, Віктор СІЛЕЦЬКИЙ,Олексій ВАДАТУРСЬКИЙ, Юрій БОНДАРЧУК,  Андрій КРОХМАЛЬ, Іван МІРОШНІЧЕНКО, Андрій ГОРДІЙЧУК

12.

ЖУРНАЛІСТ РОКУ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗМІ

Номінуються професійні представники електронних  засобів  масової інформації (телебачення та радіомовлення) чиї репортажі,  авторські програми, неординарні проекти, тощо набули в 2013 році найвищого рейтингу та суспільного резонансу, відзначилися високим професіоналізмом і актуальністю.

·     

 

ДАУГУЛЕ Анастасія

Телеканал «ІНТЕР»

·     

 

СУХАНОВ Олексій

Телеканал «УКРАЇНА»

·     

 

ЧЕЧЕРИНДА Єгор

Телеканал  «ТВі»

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Олександр КОЛОДІЙ, Василь КЛИМЧУК, Анатолій БОРСЮК,  Савік ШУСТЕР, Олесь ТЕРЕЩЕНКО, Святослав ЦЕГОЛКО, Наталія МОСЕЙЧУК, Андрій КУЛИКОВ, Світлана ЛЕОНТЬЄВА, Андрій ДАНИЛЕВИЧ

13.

НОВИННИЙ ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛ РОКУ

Номінуються  найбільш популярні та авторитетні українські новинні Інтернет портали, які використовують найновітніші прийоми та технології для оперативного висвітлення інформації, мають стабільно високу довіру читачів завдяки своїй об’єктивності, незаангажованості та відчутно впливають на формування суспільної думки.

·     

 

COMMENTS.UA

·     

 

SEGODNYA.UA

·     

 

TSN.UA

         

 

14.

ЛІДЕР РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ РОКУ

 Номінуються суб’єкти ресторанного бізнесу України (власники або керівники як окремих ресторанів, так і мереж ресторанів), що пропонують споживачам високоякісну вишукану авторську кухню, бездоганний рівень обслуговування, а також ім’я та імідж яких є синонімом бездоганної якості та викликає максимальну довіру у свідомості клієнтів.

·     

 

КОЛЕСНИК Юрій

Ресторан «La Veranda»

·     

 

КОТОВА Наталія

Ресторан «Вино Град»

·     

 

ЯДЛОВСЬКИЙ Володимир

Ресторан «Sauvage»

15.

МИТЕЦЬ РОКУ

 Номінуються письменники, поети, композитори, музиканти, співаки, режисери, актори, художники, скульптори, інші діячі мистецтв (у тому числі ті, хто представляє українську культуру за кордоном), чия творча діяльність найпомітніше збагатила українську та світову культуру.

·     

 

ЗАБОЛОТНА Наталія

Генеральний директор комплексу «Мистецький арсенал»

·     

 

МАТВІЄНКО Денис

Заслужений артист України, єдиний володар чотирьох Гран-Прі міжнародних конкурсів артистів балету

·     

 

ФЕТІСОВА Олена

Режисер, володарка премії «Золотий Дюк» IV Одеського міжнародного кінофестивалю

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Юрій РИБЧИНСЬКИЙ, Анатолій СОЛОВ’ЯНЕНКО, Андрій КУРКОВ, Мирослав СКОРИК, Володимир ГРИШКО, Кіра МУРАТОВА, Анатолій КРИВОЛАП, Ані ЛОРАК

16.

СПОРТСМЕН РОКУ

Номінуються  видатні українські спортсмени, які у 2013 році досягли найвищих результатів у світових,  європейських чи внутрішніх змаганнях з різноманітних видів спорту.

·     

 

БОНДАРЕНКО Богдан

Чемпіон Світу 2013 р. з легкої атлетики

·     

 

МЕЛЬНИЧЕНКО Анна

Чемпіонка Світу 2013 р. з легкої атлетики

·     

 

ХАРЛАН Ольга

Чемпіонка Світу 2013 р. з фехтування

 Серед переможців попередніх років у цій номінації: Лілія ПОДКОПАЄВА, Сергій БУБКА, Андрій ШЕВЧЕНКО, Яна КЛОЧКОВА, Віталій КЛИЧКО, Володимир КЛИЧКО, Наталія Добринська, Інна ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА, Ольга САЛАДУХА, Яна ШЕМЯКІНА

       

17.

МЕЦЕНАТ РОКУ

Номінуються особистості, вітчизняні та іноземні, які щиро і постійно опікуються інтересами українського народу, чия меценатська та благодійна діяльність приносять відчутну користь українському суспільству.

·     

 

БОГУСЛАЄВ Олександр

«Фонд добрых дел»

·     

 

ВАСЬКОВИЧ Андрій

МБФ «Карітас України»

·     

 

КОНДАКОВ Костянтин

Благодійний фонд Костянтина Кондакова

 Серед переможців попередніх років у цій номінації:  Сергій ТІГІПКО, Григорій СУРКІС, Федір ШПІГ, Вадим РАБІНОВИЧ, Микола ПЕТРЕНКО, Едуард ПРУТНІК, Олександр ОНИЩЕНКО, Петро ПОРОШЕНКО, Юрій КОПТЄВ

18.

НОВА ГЕНЕРАЦІЯ РОКУ

Номінуються нові яскраві обличчя українського суспільства у різних сферах професійної діяльності, які є уособленням бездоганного професійного рівня, суспільної репутації та активної життєвої позиції нового покоління, чиї непересічні наукові, технічні, творчі, спортивні та організаційні досягнення набули найвищого позитивного резонансу в суспільстві.

·     

 

ЛУК'ЯНЕНКО Ольга

Популярна актриса театру та кіно

·     

 

ОГРЕНЧУК Ганна

Керуючий партнер Юридичної групи «LCF»

·     

 

ЮРУШЕВА Єлизавета

Керуюча Fairmont Grand Hotel Kyiv, засновник благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом»

Серед переможців попередніх років у цій номінації: Ірина БЕРЕЖНА, Тетяна ФРАНЧУК, Вілен ШАТВОРЯН

       

У лауреатському переліку вісімнадцятої загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ - 2013» представлені 14 регіонів України (Вінницька обл., Дніпропетровська обл., Донецька обл., Запорізька обл., Кіровоградська обл., м. Київ, Київська обл., Луганська обл., Львівська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Черкаська обл.)

 II ЗАТВЕРДЖЕНІ ВОЛОДАРІ  МІЖНАРОДНИХ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ ПРЕМІЙ «ЛЮДИНА РОКУ – 2013»

Володарями міжнародних і спеціальних премій Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «Людина року - 2013» визначені:

Міхаль БАЄР - Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні - Міжнародна премія в галузі дипломатії;

Єлена ПАПАРІЗУ – популярна грецька співачка - Міжнародна премія «За значний внесок в розвиток сучасного мистецтва і взаємозбагачення культур різних країн та народів»

Марія ГУЛЕГІНА видатна оперна співачка - Міжнародна премія в галузі культури та  мистецтва;

Пантеліс БУМБУРАС –підприємець та меценат - Міжнародна премія в галузі благодійництва та меценатства;

 

Сергій МАКОВЕЦЬКИЙ –Народний артист Російської Федерації - Спеціальна міжнародна премія ім. Михайла Вороніна «За високий стиль життя»;

Щорічні міжнародні премії  «ЛЮДИНА РОКУ» були засновані відповідно до рішення Вищої Академічної Ради від 2 жовтня 2001 р. Як претенденти на міжнародні та спеціальні премії розглядаються відомі особистості міжнародного масштабу, чия професійна і суспільна діяльність визнана європейським і світовим співтовариством, і які безпосередньо зробили значний внесок у становлення і розвиток України як незалежної держави, сприяли зміцненню її позитивного іміджу у світі.

 

IIIДирекцією програми «ЛЮДИНА РОКУ» прийнято рішення вручити спеціальну премію

«Зіркове SOLO», що присуджується видатним діячам української та зарубіжної культури, які відчутно вплинули на духовне становлення і життя українського суспільства: 

Бісеру КІРОВУ - Популярному болгарському співаку

Владиславу  КОТЛЯРСЬКОМУ -  Популярному актору театру і кіно

 

Міжнародні та спеціальні премії за 2013 рік будуть вручені їх володарям під час проведення Урочистої церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2013», що відбудеться 22 березня 2014 року в Національному Палаці Мистецтв «УКРАЇНА»  м. Києва.

 

 З повним переліком лауреатів вісімнадцятої загальнонаціональної програми «Людина року-2013» також можна ознайомитись на сайті  - www.ludinaroku.com.ua , за допомогою якого можна слідкувати за всіма новинами, найяскравішими подіями  проекту та його славетної історії.

 

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» з великою подякою відзначає компанії та організації, які на даному етапі стали діловими та інформаційними партнерами програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2013»:

Інвестиційно - девелоперська компанія «UDP»

Житловий комплекс «БУЛЬВАР ФОНТАНІВ»

Головний Спонсор

Компанія «ZEPTER»

Офіційний Партнер

СК «НАФТОГАЗСТРАХ»

Офіційний Страховик Програми

«Торговий дім – НІКО»  ТМ «MITSUBISHI»

Офіційний автомобільний партнер

Готель «FAIRMONT»

Офіційний готель Урочистої церемонії

Компанія «Група компаній «ІСТІЛ»

Стратегічний  Партнер

Телеканал «ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ»

Офіційний транслятор Урочистої церемонії

Адвокатське об'єднання «юридична фірма «ВАСИЛЬ КІСІЛЬ І ПАРТНЕРИ»

Генеральний юридичний партнер

Клініка «БОРИС»

Офіційний медичний партнер

Радіостанція «ГАЛА РАДІО»

Генеральний радіо-партнер

Газета «СЕГОДНЯ»

Генеральний медіа-партнер

Інформаційна агенція «РБК-УКРАЇНА»

Ексклюзивний медіа-партнер

Оператор відеобордів «HI TECH ADVERTISEMENT»

Ексклюзивний аутдор-партнер

Авіакомпанія «МАУ»

Генеральний авіаперевізник

Фітнес клуб «GYMMAXX»

Фітнес  Партнер Програми

Коньячний бренд «COURVOISIER»

Ексклюзивний коньяк церемонії

Бренд  «TUMI»

Преміум спонсор призового фонду

Бренд  «BALDESSARINI»

Спонсор нагородного і призового фонду

Газета «КОМСОМОЛЬСКАЯ ПРАВДА В УКРАИНЕ»

Спонсор номінації «Кумир українців», офіційний інформаційний партнер

Телеканал «MAXXI-TV»

Головний інформаційний партнер

Телеканал «TONIS»

Спеціальний телевізійний Партнер

Телеканал «КИЇВ»

Ексклюзивний телевізійний партнер

Телеканал «ПЕРВЫЙ UKRAINE»

Інформаційний партнер

Телеканал «100»

Офіційний інформаційний партнер

Телеканал «КРТ»

Офіційний інформаційний партнер

Телеканал «ПЕРШИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ»

Інформаційний партнер

Телеканал «HD Fashion»

Міжнародний  телевізійний партнер

Телеканал «112 Україна»

Медіа-патрона

Компанія «MSG»

Ексклюзивний відеопартнер в метро

Компанія «RESTIndoor»

Офіційний індор партнер

Телерадіокомпанія «ТіВіз Україна»

Офіційний партнер

Мережа ресторанів «Pees Boy Club»

Офіційний партнер

Мережа ресторанів «МИРОВАЯ КАРТА»

Офіційний партнер

Інтернет-провайдер «ЛАКИ ЛАЙН»

Генеральний Інтернет-партнер

Інформаційна агенція  «ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА»

Генеральний новостійний партнер

Портал «BIGMIR.NET»

Генеральний онлайн-транслятор

Cтудія стилю  «EDEN MATIN» 

Вишуканий партнер

Vip ателье «ИМПЕРАТОРСКИЙ ПОРТНОЙ»

Елітний Партнер

«WELLNESS CLUB LEONARDO»

Офіційний партнер

Компанія «ТОТЕМ»

Офіційний ІТ-партнер

Компанія PENUELVISION® Production

Партнер у сфері 3D графіки

 Магазин подарунків «ПРЕЗЕНТА»

Офіційний партнер призового фонду

Готель «MIROTEL» м. Трускавець

Спонсор елітного відпочинку

Готель «FORTE VILLAGE»

Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «CASTEL MONASTERO»

Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «Fouquet`s Barriere»

Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «Majestic Barriere»

Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «ROYAL Barriere»

Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «SOFITELbiarritz le miramar thalassa»

Спонсор нагородного і призового фонду

Галерея «LAFAYETTE»

Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «Movenpick»,

Туристична компанія «ТАЙКИ ТУРЗ»,
Авіакомпанія «КОРОЛЕВСКИЕ ИОРДАНСКИЕ АВИАЛИНИИ»

Спонсор нагородного і призового фонду

Готелі «HILTON» (ОАЕ)

Спонсор вишуканого відпочинку

Готель «Elounda Peninsula» Греція. о. Крит     

Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «THE ROMANOS Luxury  Collection Resort» (Пелопоннес, Греція )    

Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «Thermae Sylla» (о. Эвбея, Греція )

Спонсор нагородного і призового фонду

Торгова марка «КАРЛО ПАЗОЛІНІ»

Спонсор нагородного і призового фонду

Салон «12 ПЕРСОН»

Спонсор нагородного і призового фонду

Компанія «PEPSICO»

Соковий партнер Програми

Торгова марка  «ЯТРАНЬ»

М’ясний партнер Програми

Компанія «BRELIL»

Спонсор нагородного і призового фонду

Модельна агенція «МЕРЛИН ГРУП»

Моделінг урочистої церемонії

Концерн «ПАННА»

Офіційний партнер Урочистої церемонії

Студія стилю «TERRA VIVA»

Офіційний партнер Урочистої церемонії

Ресторан «Panorama CLUB»

Офіційний партнер Церемонії

Торгова марка «Stella Shahovskaya»

Офіційний партнер Урочистої церемонії

Компанія «ФЕЄРІЯ»

Сценічне світло Урочистої церемонії

Компанія «ЕКТА»

Світлодіодні і кластерні екрани Урочистої церемонії

Компанія «Джаз-клуб»

Офіційний партнер

Інформаційна агенція «УНІАН»

Генеральний інформаційний партнер

Інформаційна агенція  «УКРІНФОРМ»

Офіційне інформаційне агентство

Інформаційне агентство  «ЛIГАБiзнесIнформ»

Ексклюзивний діловий партнер

Газета «СПОРТ-ЭКСПРЕСС В УКРАИНЕ»

Офіційний інформаційний партнер

Газета «АРГУМЕНТЫ НЕДЕЛИ»

Офіційний інформаційний партнер

Газета «БОЛЕЛЬЩИК»

Офіційний інформаційний партнер

Газета «УКРАИНСКАЯ ТУРИСТИЧЕСКАЯ ГАЗЕТА»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «FXFACTOR»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «BUSINESS CLASS»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «ЖИТЛО»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «ПЕРСОНА ХХI ВЕК»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «МИР ДЕНЕГ»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «FACECONTROL»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «LUXURY LIFE»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «ОТЕЛЬЕР&РЕСТОРАТОР»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «CLASH MAGAZINE»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «ШОКОЛАД ГИД»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «IMAGE.UA»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «МИР ОТДЫХА»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «TRAVEL NEWS»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «КАРТА КРАСИВОЙ ЖИЗНИ»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «ГАЛЕРЕЯ НАПИТКОВ И ДЕЛИКАТЕСОВ»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «ОТДЫХАЙТЕ ПРАВИЛЬНО»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «FRESH TOWN»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «АЭРОПЛАН»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «PROF BUILD»

Офіційний інформаційний партнер

Журнал «ЛИШЕ НАСОЛОДА»

Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «OBOZREVATEL.COM»

Головний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «UTRO.UA»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «IZVESTIA.KIEV.UA»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «VGORODE.UA»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «GISMETEO.UA»

Спеціальний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «IVONA.bigmir.net»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «tochka.NET»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «LUXLUX.NET»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-видання «ITOGI.UA»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-видання «E-NEWS» , «E-Finance», «agronews»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «NOVOSTIMIRA»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «bizreliz.info»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «MIGNEWS.COM.UA»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «IZUM»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «HOCHU»

Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «НАША СВАДЬБА»

Офіційний Інтернет-партнер