Визначено переможців «Людина року-2019»

21 березня 2020 року визначено переможців 24 загальнонаціональної програми «Людина року-2019». Вища Академічна Рада загальнонаціональної програми «Людина року» підвела підсумки стосовно визначення володарів титулу «Людина року-2019» в національних номінаціях. У відповідності до рішення Вищої Академічної Ради володарями почесного титулу стали:

 

«МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ» (великих міст)

Сергій НАДАЛ Міський голова м. Тернопіль;

«МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ» (малих міст)

Андрій БІЛОУСОВ Міський голова м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.);

«ЛІДЕР ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОКУ»

Іван ДРОГОБЕЦЬКИЙ – Голова Полянської сільської ОТГ Закарпатської області;

«РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ»

Юрій ГУСЄВ Голова Херсонської обласної державної адміністрації;

«ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ»

В'ячеслав ЯВОРСЬКИЙ Директор ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю»;

«ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ»

Степан КОЗИЦЬКИЙ – Генеральний директор ТОВ «Західнадрасервіс»;

«МЕНЕДЖЕР РОКУ»

Владислав САВЧЕНКО – Генеральний директор компанії «PowerCode LLC.»;

«ФІНАНСИСТ РОКУ»

Віталій РОМАНЧУКЕВИЧ – Перший заступник голови правління АКБ «Індустріалбанк», віце-президент Асоціації українських банків;

«ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ»

Олена УЛЬЄ Голова правління ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»; 

«ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»

Компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» (Комерційний директор – Анна ЛАЄВСЬКА);

«ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»

ЖК «INTERGALCITY» (Компанія-забудовник «Інтергал-Буд»);

«ЖУРНАЛІСТ РОКУ»

Діана ПАНЧЕНКО (Телеканал NewsОne);

«МИТЕЦЬ РОКУ»

Михайло ПОПЛАВСЬКИЙНародний артист України, генеральний продюсер національної музичної премії «Українська пісня року»;

«СПОРТСМЕН РОКУ»

Жан БЕЛЕНЮК  Чемпіон Світу та Європи з греко-римської боротьби 2019 р. у  категорії до 85 кг.;

«НОВА ГЕНЕРАЦІЯ РОКУ»

Інна КОСТИРЯ  громадський діяч,доктор політичних наук;

«КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ РОКУ»

Приватний музей історичного костюму і стилю VICTORIA MUSEUM  Засновниця та директор – Вікторія ЛИСЕНКО.

Володарі cпеціальних премій 24 загальнонаціональної програми «Людина року-2019»:

Громадська організація «Національна платформа «Жінки за мир» – Спеціальна премія «За об’єднання жінок для миротворчої діяльності та допомогу мирним громадянам, постраждалим від бойових дій»

Громадська організація «Національна платформа «Жінки за мир» почала роботу у квітні 2014 року в розпал бойових дій і нараховувала лише декілька однодумців. Сьогодні, навколо спільної мети – встановлення миру і соціальної справедливості – об'єдналося вже понад 200 тисяч жінок України, які своєю вірою, цілеспрямованістю та милосердям об’єднують людей і повертають їм віру в завтрашній день.

Учасники Громадської організації «Національна платформа «Жінки за мир» робили все, щоб рятувати життя жінок, дітей, людей похилого віку і молоді. Жінки вивезли тисячі дітей та мирних жителів із населених пунктів, які опинилися під вогнем обстрілів. Жінки передавали борошно і продукти, та розносили його тим, хто в один момент втратив все. Вони діяли, щоб врятувати стільки людських життів, скільки можливо.

В рамках регулярних гуманітарних місій «Жінки за Мир» нараховується десятки виїздів в «сіру» зону Донбасу та в зони активних бойових дій. Жінки надають гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу людям, які в буквальному сенсі живуть на війні. За 5 роки відвідали десятки населених пунктів, що знаходяться на лінії розмежування та надали допомогу понад десяткам тисячам дітей та мирних жителів.

Національна платформа «Жінки за мир» ініціює законопроєкти, основна мета яких – приближення миру та забезпечення державної соціальної допомоги та підтримки як дітям та мирним жителям, які живуть на війні, так і решті громадян України. За п’ять років у Верховній раді України зареєстровано більше ста законопроєктів, ініційованих та підготовлених жінками України.

ТМ PARIMATCH  Спеціальна премія «За видатний внесок у розвиток і популяризацію українського спорту»

Більше 20 років компанія активно займається підтримкою українського спорту, надає організаційну та фінансову допомогу масовим спортивним заходам, а також сприяє кар'єрі талановитих українських спортсменів. За час своєї діяльності компанія зарекомендувала себе в якості головного мецената українського спорту та у різні роки надавала допомогу громадським організаціям, федераціям, клубам і окремим спортсменам.

Меценатська діяльність ТМ Parimatch сьогодні спрямована на підтримку таких напрямків:

Спільна олімпійська перемога – унікальний проект ТМ Parimatch і Міністерства спорту України, в рамках якого всім призерам Олімпіад торгова марка гарантувала вручення премії в розмірі півмільйона гривень. У 2016 році наші олімпійські призери Олег Верняєв та Юрій Чебан, а в 2018 році Олександр Абраменко отримали премії від ТМ Parimatch.

Національна збірна команда України з футболу; ФК «Шахтар»; ФК «Ворскла»;  ФК «Металіст»; Федерація баскетболу України; Українська хокейна ліга; Федерація греко-римської боротьби України; Турніри зі змішаних єдиноборств WWFC; Футбольна асоціація студентів Києва.

Спільно з партнерами TM Parimatch організувала понад 100 заходів в різних напрямках протягом останніх двох років.

У 2019 році був заснований міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation з метою реалізації програм корпоративної відповідальності. Фонд Parimatch Foundation покликаний об'єднати бізнес, державний сектор і громадські організації навколо вирішення конкретних соціальних проблем. Основна місія фонду – сприяння в поліпшенні добробуту і здоров'я суспільства через освіту та залучення людей до занять спортом, а також  боротьба з ізоляцією і бідністю.

Олена РИХАЛЬСЬКА  Спеціальна премія «За вагомий науковий та практичний внесок у розвиток вітчизняної психології»

Психотерапевт, тренер в сфері психології успіху і сімейної психотерапії.

Кандидат психологічних наук з 25-ти річним досвідом роботи в сфері психології. Провела більше 2000 тренінгів, семінарів та майстер-класів в Україні, Росії, Молдові, Азербайджані, Ізраїлі, Туреччині, Німеччині, Британії. Протягом 17 років виступає в якості психолога-консультанта та експерта національних, міжнародних ТБ, шоу-проектів, кіноіндустрії, радіопрограм і є найбільш затребуваним психотерапевтом. Консультує телевізійні проекти «Говорить Україна», «Стосується кожного», «Міняю жінку».

Автор розділу по психології реклами в підручнику «Основи реклами», книги «Кохання у житті жінки: шлях від розставання і самотності до зрілих відносин». Автор більше 60 статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії в наукових і науково-популярних виданнях України.

Автор більше 3000 статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії, міжособистісних відносин в наукових і науково-популярних виданнях України, Росії, Азербайджану.

Телеканал «НАШ» – Спеціальна премія «За створення сучасного інноваційного телеканалу в інформаційному просторі України»

«НАШ»  це інформаційний телеканал та медіаплатформа, що включає в себе: телеканали «НАШ» і Максі-ТВ, сайт новин nash.live, власні сторінки у Facebook, Instagram й Twitter, канали в YouTube й Telegram.

24/7 інформує про головне, актуальне, важливе.

НАШ – це п’ять прямоефірних студійних майданчиків, студія ток-шоу та newsroom, які інтегровані в єдиний простір. Технологічний комплекс збудовано та оснащено у відповідності до світових стандартів медіа та журналістики. За допомогою використання високотехнологічного устаткування НАШ першим на телевізійному просторі України в прямому ефірі використав технологію доповненої реальності (augmentedreality) та трекингу для впровадження віртуального об'єкта в реальнустудію. Ці сучасні технології дають можливість проводити інтерв’ю в студії наживо з найцікавішими людьми, які фактично перебувають в іншій частині світу.

Рейтинги телеканалу постійно зростають, стрімко збільшується кількість підписників на YouTube-каналі, підписники активно читають Telegram, дивляться прямі ефіри популярних ток-шоу як по телевізору, так і через соціальні мережі.

Михайло ПОЖИВАНОВ  Cпеціальна премія «За вагомий внесок у розвиток і підтримку сучасного українського художнього мистецтва»

Михайло Поживанов  український політик, державний і громадський діяч, меценат. Доктор технічних наук, професор.

За його сприяння та меценатській підтримці відкрито галерею «АВС-арт», відновлено Художній музей імені Куїнджі, відбулося багато художніх виставок українських митців в Україні та за кордоном.

Завдяки його підтримці галерея «АВС-арт» реалізує видавничий проєкт «Імена»  це серія мистецьких альбомів українських художників, у якій уже вийшли книги Бориса Буряка, Феодосія Гуменюка, Петра Бевзи, Сергія Савченка та Олега Мінька.

Також видано: альбоми українського художника Івана Марчука «Дорога додому»; Київського музею російського мистецтва; Музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків; Шевченків «Кобзар», ілюстрований графікою Софії Караффи-Корбут; монографічне дослідження мистецтвознавця Олесі Авраменко «Зарецький. Терези долі»; найповніший реєстр українських екслібрисів «Український книжковий знак XIX – XXI століть: каталог колекції Степана Давимуки»; альбом відомого сучасного живописця і графіка Анатолія Фурлета.

Багаторічна активна підтримка Михайлом Поживановим українського мистецтва й ініціативи в художній сфері становлять значний потенціал у розвитку культури нашої держави.

Усама КАФА – Почесна відзнака«За вагомий внесок у розвиток ресторанної  галузі України»

Усама Кафа засновник і президент міжнародного ресторанного холдингу L'KAFA GROUP. Удостоєний звання «Великі українці», носить почесне звання «Лицар Вітчизни» І-ІІ ступенів та почесне звання «Народний Посол України»  за великий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України.

Міжнародний ресторанний холдинг L'KAFA GROUP є лідером ресторанного бізнесу, володарем численних національних і міжнародних нагород в своєму сегменті в Україні та за її межами вже 22 роки. Сьогодні компанія володіє різними брендами: «Чайхона GOLD»; «Чайхона Базар», L'KafaCafé, SilvioD'Italia, JustBeerBar, «Захади, Дарагой», LudwigKing і славиться професіоналізмом, сильним командним духом і сімейною атмосферою всередині колективу.

Тільки в 2019 році було відкрито 7 нових ресторанів в Україні та за її межами.Усама Кафа надає активну благодійну підтримку талановитій молоді, дітям сиротам, спортсменам. Благодійність вже багато років є невід'ємною частиною діяльності L'KAFA GROUP.

Під керівництвом Усама Кафа компанія L'KAFA GROUP протягом 22 років забезпечує численні робочі місця і старанно працює над розвитком і процвітанням ресторанного бізнесу в нашій країні та за її межами.

Опубліковано People UA № 4(50). Сайт: 24.03.2020