Влад Ситнік

«Я почав співати раніше ніж говорити»

Він молодий і талановитий, його кар'єра, як вокаліста лише починається, але за своє життя він уже встиг отримати велику кількість нагород різного ґатунку, стати солістом Луганської філармонії і побувати з концертами в різних країнах як Європи, так і Азії. Про плани та здобутки ми сьогодні поговоримо з фіналістом шоу «Голос країни» Владом Ситніком.

People UA: Як починалась твоя кар'єра співака?

Влад Ситнік: Почалась вона у 6 років. В початковій школі я став солістом хору хлопчиків. Але до цього багато співав і у дитячому садку. Взагалі, за розповідями батьків, співати почав до року, раніше, ніж навчився говорити. З 6 років я почав виконувати соло в дитячому хоровому колективі, з 10 років - співати в супроводі симфонічного оркестру Луганської філармонії, дебютував з оркестром на сцені концертного залу «Україна» в Києві у творчому звіті Луганської області, після чого став часто їздити на концерти до Києва, а з 12 до 13 років співав у багатьох концертних програмах в Москві. Співав в основному класику, їздив, літав на гастролі з оркестром по всій Україні. В цей же час почав виступати в дитячих естрадних конкурсах, перемагав у Росії та Угорщині, Болгарії і Румунії, а в 14 років представляв Україну у складі 5 найбільш обдарованих дітей в Парижі. З 12 років майже щотижня співав у Москві, часто в супроводі відомих оркестрів, у багатьох престижних концертах в Кремлівському палаці і залі «Росія», «Крокус-сіті-холі» та Міжнародному Будинку музики і т.д. У цей період було знято кілька телепередач і телефільм. Потім була перемога в Міжнародному конкурсі «Нові імена» у далекому Ханти-Мансійську. Потім був «Голос країни», де я став фіналістом.

People UA:  Яку роль у твоєму житті відіграє музика?

Влад Ситнік: Не буду оригінальним, якщо скажу, що музика – це сенс життя для мене. Не уявляю, як без цього зможу жити.

People UA: : Зізнайсяяку музику тислухаєшвдома?

Влад Ситнік: Музику слухаю дуже різну, я справжній меломан. Люблю слухати такі гурти, як «Pink Floyd», «Scorpions», «Queen», «Bon Jovi», «Il Divo», зарубіжних виконавців Garou, Josh Groban, Bruno Pelletier, Celine Dion, Maray Caray, Lara Fabian. Із класичних виконавців мені дуже подобається Дмитро Хворостовський, Муслім Магомаєв, Andrea Bocelli, Luciano Pavarotti.

People UA:  На що ти витратив свій перший гонорар?

Влад Ситнік: Мабуть, мій перший гонорар був не дуже великий, я навіть не пам'ятаю вже. Але свою першу покупку з накопичених коштів я пам'ятаю дуже добре, мені було одинадцять років і я купив холодильник. А в 13 років у мене була мрія мати гарний синтезатор, тому виграні кошти на конкурсі в Ханти-Мансійську я витратив саме на нього. Везли його із Москви з мамою та труднощами на кордоні (посміхається).

People UA:  Якбихтосьвзявсязніматикінопро твоє життя,кого б ти хотівбачити режисером?

Влад Ситнік: Не дивлячись на те, що в моєму житті було багато цікавих і яскравих епізодів, поки що з цього можна зробити лише серіал. Я б, звичайно, хотів знятись у такого великого майстра, як Люк Бессон, та поки що зарано, так як я маю надію, що головні події мого життя ще попереду.

People UA: Які фільми ти дивишся, і що можеш порадити?

Влад Ситнік:: Я дуже люблю дивитись гарні фільми. Улюблених фільмів так багато, що складно буде всі перерахувати. По-перше, я люблю різні жанри, для мене важливо, щоб стрічка мотивувала і залишала по собі емоції. Із кінокласики: «Зелена миля», «Форест Гамп», «Втеча із Шоушенка», «Врятувати рядового Раяна», «Леон», також подобаються історичні фільми «Троя», «Хоробре серце», «Гладіатор». Дуже люблю роботи таких режисерів, як Гай Річі, Квентін Тарантіно, Люк Бессон, Крістофер Нолан. Із останніх запам'ятався фільм «Суддя» (драма з Р. Дауні молодшим), раджу переглянути цей фільм!

People UA:  Насценіти завждивиглядаєшдужепарадно:костюм, вишукане взуття.У житті титаксамоодягаєшся?

Влад Ситнік: Не скажу, що я кожного дня ходжу в костюмі. В моєму гардеробі звичайно ж є зручні і улюблені джинси, футболки і кросівки. Та я завжди намагаюсь слідкувати за своїм виглядом, навряд чи ви побачите мене в спортивках «Adidas»(сміється). Моя професія - це напружений графік з безліччю зустрічей і я маю розуміти, що в будь-який момент зможу піти в ресторан і мене туди пустять. До того ж, артист це публічна персона, часто можуть підходити шанувальники з проханням сфотографуватись, тому вигляд має значення.

People UA:  Які дівчата тобі подобаються? Чи є шанс у звичайної дівчини завоювати твоє серце?

Влад Ситнік: Я не маю якихось штампів, щодо дівчат! Мені не важливо брюнетка вона, чи блондинка головне це її внутрішній світ. Звичайно, я хочу, щоб моя дівчина була симпатична і це нормальне бажання будь-якого чоловіка, але це не означає, що вона має бути модельної зовнішності. Шанси звичайно є у дівчат, адже поки що моє серце вільне.

People UA: Чи виступав ти колись на весіллях?

Влад Ситнік: Так, звичайно. Я думаю мало знайдеться артистів, які на дане питання дадуть відповідь «ні». Адже це дуже важлива подія в житті кожного і багато людей намагаються її зробити особливою і музика відіграє не останню роль.

People UA: Над чим ти зараз працюєш?

Влад Ситнік: Зараз в пріоритеті у мене робота над сольним альбомом і авторським матеріалом. Останні півроку я інтенсивно працюю на ринку Казахстану, готую нову цікаву програму, навіть вивчив декілька пісень на казахській мові.

Спілкувалася: Сніжана Романюк