Вогонь, шоколад та королівський масаж

Екзотичний масаж
Одним з екзотичних видів масажу є масаж вогнем, який особливо актуальний в холодну пору року. Вогняний масаж –
це просто безцінний вид лікування для тих, хто страждає на остеохондроз і безсоння, а також людям, які прагнуть схуднути, оскільки вогонь в прямому сенсі слова спалює жир. Доведено, що завдяки вогнетерапії розслабляються абсолютно всі групи м'язів та стає міцнішою імунна система. Тепловий масаж допомагає при депресіях, легких запальних захворюваннях у жінок, знімає гематоми, набряки і м'язові спазми, а також значно збільшує секрецію потових залоз, в результаті чого з організму виводяться токсини і шлаки. Судини під дією тепла розширюються, а внаслідок цього поліпшується циркуляція лімфи та крові й покращується обмін речовин. Як правило, після сеансу практично відразу зникають головні болі і з'являється апетит.Спробуйте коктейль адреналіну з метою оздоровлення та незабутнього відпочинку. 


Королівський масаж

Люди, які хоча б раз спробував королівський масаж в чотири руки, бажають його повторити. Майстри масажу чудово вивчили всі секрети людського тіла й буквально точковим дотиком здатні надати вам сил. Впливаючи на парні енергетичні точки, досягається «подвійний ефект», потоки енергії гармонійно розподіляються по тілу. Протягом сеансу Ви отримаєте неперевершену гаму відчуттів, а після закінчення масажу Ви почуватиметесь бадьоро. Це щось неймовірне!

Шоколадно-цитрусовий рай

На цілих 2 години потрапити у рай Вам допоможуть у центрі здоровя та краси «LeMark». Спеціально до свят тут створили програму, до якої входить: 
Цитрусовий пілінг-масаж 30 хв. 
Пілінг відкриває пори, сприяє розщепленню жирових відкладень, підсилює лімфодренаж. Покращує функціональну активність органів та тканин, обмінні процеси, стабілізує кількість води в клітинах, знімає стрес. Приємний аромат шкіри після цитрусової процедури створює гарний настрій на цілий день. 
Класичний масаж всього тіла 60 хв. 
Релаксуючий масаж має заспокійливий ефект, відновлює енергетичний баланс, гармонізує душевний стан. Такий вид масажу необхідний при перевтомі, або безсонні. 
Шоколадно-цитрусове обгортання 30 хв. 
Відновлюють емоційну рівновагу як смак, так і аромат шоколаду та цитрусу. Поєднання цих інгредієнтів діє заспокійливо, залишаючи відчуття комфорту і внутрішньої гармонії.

центр корекції фігури «Le Mark»

усі види ручного масажу

м. Луцьк, просп. Соборності, 30, 2 поверх

тел.: (066) 1806618, (068) 5121569