Володимир Омельченко

«Цінуйте час він не стоїть на місці»

Західна Україна стрімко розбудовується. На будівельному ринку працюють не лише відомі, але й молоді компанії. Амбітні завдання ставить перед собою та досягає високих результатів генеральний директор будівельної компанії «FDgroup» Володимир Омельченко, який розповідає про якісне житло, доступність цін на нерухомість та зведені будівельні об’єкти «Фінанс Девелопмент Груп»

Довідка

Персона: Омельченко Володимир Вікторович

Посада: генеральний директор компанії «FD group».

Знак зодіаку – Козеріг (06.12)

Життєве кредо: цінуйте час  він не стоїть на місці

Сімейний стан: одружений

Важлива подія в житті: народження синів

Бізнес для нього  це життєвий проект, який приносить задоволення та прибуток

Влада для нього  інструмент у розумних руках, який спрямований на досягненя змін на краще

Історичне місце: дім де народився…

Музика: «Океан Ельзи» С. Вакарчука

Вид спорту: футбол

Вид відпочинку: на природі з сім’єю

Кухня: українські страви

Ідеальний дім  це там, де тебе завжди чекають

Справжній смак життя  це можливість прокидатися зранку з посмішкою, планувати день, спостерігати як ростуть і мужніють твої сини, відчувати, що ти потрібен людям

 

People UA: Розкажіть нашим читачам про компанію «Фінанс Девелопмент Груп»

Володимир Омельченко: «FDgroup» це іноземні інвестиції, довіра клієнтів та досвід у поєднанні з стандартами та сучасними технологіями. Ми прагнемо відповідати потребам часу, тому відкриті у сприйнятті найкращих новітніх тенденцій.

People UA: Скільки років на будівельному ринку знаходиться Ваша компанія?

Володимир Омельченко: Компанія «FD group» працює на ринку забудовників з 2013року, але це не завадило нам знайти своє місце у будівничому бізнесі України і зарекомендувати себе як динамічно розвиваюча компанія та надійний партнер у бізнесі.

Багато хто нас назве «новачками» у будівельній сфері. Проте молодікомпанії надто амбітні у своїх планах та якості наданих робіт і не уступають у професіоналізмі  компаніям зі значним стажем роботи. Свідченям цього є збудовані об’єкти та високий рівень виконаних робіт, використання інноваційних технологій та високоякісних матеріалів, позитивні відгуки клієнтів.

People UA: Ви доволі амбітна персона…

Володимир Омельченко: Я не боюсь слова «амбітність» це для мене показник конкурентоспроможності, виклик для скептиків та впевненість у власних силах.

People UA:Хто будує разом з Вами? Яка вона команда компанії «FD group»?

Володимир Омельченко: Колектив компанії сформований не лише із професіоналів з багаторічним досвідом роботи у будівельній галузі, а й молодих креативних спеціалістів. У нас працюють люди, закохані у власну справу, а це 50% успіху. FD команда однодумців, які працюють над кожним об’єктом з урахуванням побажань клієнта та його географічного місцезнаходження. Даний симбіоз дає непогані результати: злагоджена, ефективна та якісна робота. Ми працюємо на результат.

People UA: Яку матеріально-технічну будівельну базу має Ваша компанія. Чи будуєте соціальні об’єкти?

Володимир Омельченко: Наша компанія утримує потужний парк будівельної та спеціалізованої техніки та власну виробничо-технічну та будівельну базу. Ми зводимо об’єкти різної складності: супер-комфорт, економ  клас, бізнес клас, комерційна нерухомість. Для нас немає неможливих завдань. Щодо соціальних об'єктівнажаль, не довелося ще попрацювати у цьому форматі, але все попереду.

People UA: Західна Україна нині знаходиться на піку будівництва. Які об’єкти будує Ваша компанія?

Володимир Омельченко: Географія наших об'єктів охоплює Західні регіони України: «Мала Швейцарія» (передмістя Рівне) таунхауз, «Добробут» (м. Дубно), «Бонвіан» (м. Рівне), «Стирська Вежа» (м. Вараш). І це лише початок…

People UA: В чому переваги житла, зведеного Вашою будівельною компанією?

Володимир Омельченко: Якісна складова забудови це в першу чергу те, що вимагає на сьогодні клієнт. Тема енергоощадності нашого житла була актуальна від старту зведення нашого першого об’єкту.

Сьогодні бажання клієнтів є зрозумілими, адже житло, яке хоче бачити покупець, має бути зручним, міцним та якісним, тому що «мій дім мояфортеця».  Використання якісних та перевірених матеріалів у будівництві допомагає здати об’єкт теплим, комфортим, з надійною комплектацією, яка експлуатуватиметься не один рік.

People UA: Ява вартість квадратного метру? І що входить в цінузданого в експлуатацію будинку/квартири?

Володимир Омельченко: Цінова політика наших об'єктів включає в себе багато факторів. Кожна будівля,яка на сьогодні реалізовується, має свою ціну квадратного метра. Зрозуміло, що це ціна земельної ділянки, об’єм коштів, затрачених на комунікації та будівництво. З урахуванням усіх цих міркувань ми й формуємо ціну, яка змінюється відповідно від ступеня здачі об’єкту в екслуатацію (на перших стадіях будівництва ціна нижча). Ми адекватно оцінюємо наші вкладення і ціни відповідають очікуванням наших клієнтів.

Впевнена реалізація проектів з використанням перевірених технологій, реальна ціна та обґрунтування кожній гривні з вартості квадратного метра житла, якість та надійність це те, що ми пропонуємо нашим клієнтам. Кожен житловий комплекс корпорації має свій неповторний характер, який передається яскравим архітектурним рішенням об’єкту, інфраструктурою розташування та назвою.

People UA:  Які обов’язки покладені на Вас як керівника компанії?

Володимир Омельченко: З кожним днем помічаю, що в мене все менше й менше часу.  Ранок починається з роботи і закінчується роботою далеко за північ. У всіх активних людей подібний графік. Контролювати та забезпечувати роботу компанії такого рівня нелегко, адже в підпорядкуванні майже 250 працівників… Зрозуміло, що для когось це небагато та на стадіїї розвитку компанії це вже немало. Лише завдяки злагодженій роботі команди та надійного плеча моїх колег, встигаю втілити у життя все заплановане.

People UA: В чому запорука Вашого успіху?

Володимир Омельченко: Мій успіх як керівника це моя команда.

People UA: Ваш пріоритет у роботі?

Володимир Омельченко: Самовдосконалення, щоденна робота над собою та спільна робота над проетами, зростання та розвиток компанії «FD group» це мій пріоритет на сьогодні.

People UA: Найцінніше для нас рідні люди. Розкажіть про свою сімю.

Володимир Омельченко: Як і для кожого чоловіка, сім’я це надійний тил. Дружина та двоє синів це люди, які надихають, підтримують та стимулюють до нових звершень та починань.

 

м. Рівне, вул.Соборна, 112

http://fdg.dzen-medved.com/rozstrochka
+38 (099) 888-77-66

(099) 888 77 66 центр продажу

Опубліковано «PeopleUA»  6(40) весна 2017