Время и Стекло

«Время и Стекло» — дует привабливого Позитиву і рудої сирени Надії Дорофеєвої, нових супергероїв з продюсерської лабораторії Потапа, над якими несамовитий шоусупермен проводить творчі експерименти з метою перетворити їх на безумовні поп-ідоли. «Время и Стекло» не втомлюється експериментувати і не боїться жодного творчого божевілля. Так і в цьому інтерв’ю – ніяких сумнівів у відповідях. Дізнайтесь, на які провокативні запитання від журналу позитиву «Лише Насолода» готові відповідати ці безумці.

Лише Насолода: Хто подав ідею назви гурту?
Надія: Назва гурту приснилася нашому продюсерові Потапу, і коли він нам її озвучив, ми нічого не зрозуміли, вона нам здалася складною і такою, що не запам’ятовується. Але насправді все виявилося навпаки. Нашу назву вже перейменовують за кордоном в «Time and Glass», «Time is Gone». Взагалі ця назва має не один зміст – це і нескінченність, і зміна часів…
ЛН: Надю, знаю, що ти проходила кастинг у Потапа. Розкажи, як все відбувалось? Як тобі вдалось вибороти прихильність продюсера?
Надія: Зізнаюся чесно, з Потапом була знайома до того, як посилала фотографію та інформацію про себе, але, я думаю, це не вплинуло на те, що він вибрав мене. Просто він знав, що я досвідчена в шоу-бізнесі людина, що я брала участь у великій кількості конкурсів. У той час я жила в Москві і побачила оголошення про кастинг в Інтернеті, відправила фотографію, а потім мені подзвонили і сказали, що я пройшла. Отже, потрібно бути упевненими в собі, добиватися свого – і тоді все вийде!
ЛН: Позитиве, відомо, що ти працюєш з Потапом давно. Напевно, другу половинку гурту вибирали під тебе. Чи задоволений ти таким вибором продюсера?
Позитив: Так, склалася ситуація, коли потрібно було створити новий якісний і красивий проект. І ми шукали разом з Потапом пару для мене. Я брав у цьому активну участь, адже це мені потім з цією людиною працювати. Звичайно, я задоволений, тому що, якби мені не сподобалася Надя, ми б її не вибрали. Вона виявилася найталановитішою і найкрасивішою з усіх (а ми переглянули дуже багато фотографій дівчат). Майже все літо ми шукали цю дівчину. І те, що нею виявилася Надя, – це не просто так, це доля. 
ЛН: Як вам працюється в парі?

Надія: Нам добре разом працювати. Позитив дуже працелюбний, він хороша людина і постійно мене підтримує. Він — талановитий, і я пишаюсь, що працюю разом з ним.
ЛН: Надю, ти з музикою товаришуєш давно. Але в шоу-бізнесі робиш перші крокі. Скажи, чи були якісь розчарування? 
Надія: Все моє життя – це шоу-бізнес, я виступаю на сцені з 12 років. Тому зараз я роблю вже не перші кроки, але, мабуть, вперше у мене такий впливовий продюсер і такий серйозний проект. У будь-якій справі бувають розчарування, потрібно їх перетворювати в досвід і йти далі. 
ЛН: А як у вас із «зірковою хворобою»?
Позитив: У нас дуже строгий продюсер, і він — прекрасний лікар, який знає рецепт від цієї хвороби. Ми сподіваємося, що підтримуватимемо один одного і, якщо хтось захворіє, ми допоможемо один одному, тому що це заважає роботі. А що стосується інших зірок, то там більшість страждає від «зіркової хвороби». Їм потрібно звернутися до Потапа — він допоможе. 
ЛН: Чи відрізняються пріоритети, які були до популярності і які є тепер?
Позитив: Ми ще не настільки популярні, щоб бути суперзірками, ми просто працюємо для людей. І ці пріоритети для нас не змінилися. 
ЛН: А як у вас в особистому житті? Маєте свої половинки?
Позитив: Це особисте питання. Я скажу, що в шоу-бізнесі складно поєднувати роботу і особисте життя.
ЛН: Вірите в кохання з першого погляду? 
Позитив: Так, вірю. Я романтик, і часто закохуюся, через це навіть трапляються проблеми. Але головна і перша моя любов – це музика.
ЛН: Розкажіть про своє перше кохання, перший секс.
Позитив: Все було класично – шампанське, ліжко, шалені відчуття. І презервативи – це найголовніше, і має бути законом для всіх. 
ЛН: Чи симпатизуєте ви один одному?
Позитив: Звичайно, є симпатія, інакше ми б не працювали разом. У нас з Надею дуже теплі стосунки, вона — еталон всіх рудих красунь. 
ЛН: Можливо, скоро ЗМІ розповідатимуть про ваш роман?
Позитив: Враховуючи тягу журналістів до пліток, я думаю, що буде і таке. І це непогано. Чом би журналістам не обговорити стосунки між нами? 
ЛН: У вас чудова, неймовірно позитивна команда. Розкажіть про якийсь веселий випадок із вашого шоу-бізнесового життя.
Позитив: У нас велика команда — «MozgiEntertainment», і в ній всі люблять один над одним пожартувати. Я теж готую багато приколів для Наді, і коли у нас будуть концерти, я обов’язково на сцені її підколюватиму, щоб вона не нудьгувала. Чого і вам бажаю. Живіть позитивно!


Спілкувалася: Аліна Кац

 Опубліковано "Лише Насолода" № 4(14), жовтень-листопад 2011