Вячеслав Рубльов

«Ваш голос – це ваша відповідальність за людину, яка потім 5 років буде керувати країною»

На порозі вибори президента України і поки ми очікуємо на цей доленосний день, триває предвиборча кампанія кандидатів на посаду гаранта держави. Як відбувається підготовка до виборів і що нас чекає в майбутньому, як уникнути фальсифікацій, про розвиток Луцька, інвестиції та благодійну допомогу, корупцію, комунальні тарифи, розмитнення, бюджет Волинської області, військові дії, еміграцію, Томос, спорт – на ці актуальні теми журналу «People UA» вдалося поспілкуватися з радником голови Волинської обласної ради Вячеславом Рубльовим.

Довідка

 

Персона: Рубльов Вячеслав Володимирович

 

Посада: радник голови Волинської обласної ради, голова Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», депутат, керівник фракції «УКРОП» в обласній раді.

 

Знак зодіаку: риби (ДН 25 лютого)

 

Вчинок для мене – піти у відпустку

 

Ідеальний відпочинок для мене в горах у родинному колі з відключеним телефоном

 

Улюблене свято – Різдво

 

Ранок має починатися з чаю

 

Улюблена пора року – весна

 

Поважаю тих, хто досягнув поставлених цілей

 

Щастя для мене – реалізація планів.

People UA: Президентські вибори найбільш обговорюване питання сьогодні. УКРОП обрав свого кандидата Олександра Шевченка. Чому саме його кандидатуру підтримали на праймеріз і він отримав право балотуватися на посаду гаранта? Які основні позиції його передвиборчої кампанії?

 

Вячеслав Рубльов: Перш за все, Олександр Леонідович – це людина, яка гідна балотувалась на посаду президента, адже він зумів об’єднати більшу частину представників УКРОПу, прихильників навколо себе. По-друге, він як народний депутат реалізовує досить багато позитивних ініціатив, які стосуються саме розбудови країни і боротьби за ті ідеали, які відстоювали під час Революції гідності. Варто зазначити, що сьогодні минає 5 річниця від часу Революції гідності. Сьогодні можновладці розповідають, як вони борються з російською окупацією, як відстоюють інтереси тих, хто був на Майдані, але забувають, що і досі російський бізнес комфортно почуває себе в Україні, що справи про загибель Героїв Майдану залишаються не розслідуваними.

Олександр Шевченко – це та людина, яка здатна довести ту справу до логічного завершення. Він хоче працювати і рухатися в тому напрямку, який під час революції у 2013 році задали молоді хлопці. Як народний депутат, він пропонував законопроект про заборону «руского мира», бо це поняття – як комуністична чи фашистська ідеологія. Ви знаєте, що цей законопроект був внесений Шевченком на порядок денний Верховної Ради і він неодноразово разом з позафракційними депутатами відстоювали рішення про його прийняття. Проте ми розуміємо, що сьогодні в парламенті недостатньо тих сил, які після Революції гідності могли б зробити важливі кроки. У 2019-му році нас очікують парламентські вибори і я сподіваюсь, що громадяни дадуть гідну оцінку справам тих людям, які займають крісла народних депутатів у Верховній Раді. Від Революції гідності і до сьогодні час фактично згаяли. В парламенті не вистачає тих, хто є щирими патріотами України, які здатні відстоювати і дійсно вболівати за країну.

Чому ми усі обираємо Олександра Шевченка? Тому що бачимо, як діє його програма «Країна гідності та правди», яку він давно почав пропагувати. Ми спостерігаємо, скільки хороших справ він робить у Буковелі. Ми прекрасно розуміємо, що Олександр Леонідович, як господар, створив навколо цього гірськолижного курорту розвинену інфраструктуру, де є всі умови для комфортного життя. Саме в цьому місці безкоштовно мають можливість відпочивати атовці та діти з усієї України. У Буковелі проводяться різноманітні спортивні турніри, що також є соціальним аспектом. Його справи показують, як можна мати соціально відповідальний бізнес в Україні. Ми бачимо, що в Прикарпатті набагато кращі дороги, бо займається ними підприємство «ПБС», що має відношення до Олександра Леонідовича. Це, мабуть, єдина фірма, яка дає 10 років гарантії на зроблені дороги. Усі ми бачимо, до прикладу, коли їдемо в Київ, який жахливий стан доріг після зими. Якщо й надалі буде ямковий ремонт і не буде загальної стратегії будівництва доріг в Україні, то фактично цей ресурс, що залишився з Радянського Союзу, буде максимально вичерпаний, а дороги лишаться непридатними для транспортування.

Варто сказати, що Олександр Шевченко – єдиний з кандидатів, хто говорить про проблеми в країні та відверто критикує діючу владу. Сьогодні він зустрічається з людьми, до цього він спілкувався через ЗМІ та соціальні мережі, аби люди могли поспілкуватися з ним інтерактивно. Він піднімає болючі питання і розповідає про шляхи їх вирішення. У інтернеті є досить багато відеозаписів, які можна переглянути і отримати більш широку інформацію про кандидата у Президенти України Олександра Шевченка.

 

People UA: Як вважаєте, чи буде місце фальсифікаціям на виборах, чи все-таки будуть чесні вибори? Дайте поради українцям, як можна уникнути фальсифікації на виборах і не зіпсувати свій голос?

 

Вячеслав Рубльов: Я думаю, що фальсифікації все-таки будуть. Переконаний в тому, що зусилля основних кандидатів, які нещодавно у прямому ефірі «Право на владу» підписали угоду про направлені сили на зменшення кількості цих фальсифікацій, в день і переддень виборів повинні спробувати максимально виявити фальсифікації і передати в правоохоронні органи.

Ми розуміємо, що зараз один із основних претендентів будує так звану сітку прихильників, які називаються волонтерами, але реально це проплачені люди, які потім віддають свій голос за 500 чи 1000 гривень. Підкуп відбувається в різних областях по-різному. В Україні вже заведено декілька десятків справ з приводу підкупу виборців, які внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань, тому будемо сподіватися, що все-таки поліція відповідно буде давати належну оцінку таким діям.

Типові фальсифікації, які відбуваються на кожних виборах, – це ручки з чорнилом, яке зникає. Тому обов’язково рекомендую йти голосувати зі своєю ручкою. Потрібно бути уважними на дільницях. Бувають спроби винести один бюлетень і проставити голос за межами дільниці. Коли заходить наступна людина, вона забирає порожній бюлетень і вкидає цей вже заповнений. Найголовніше уникнути можливості, щоб винесли перший бюлетень, бо далі це вже буде така «карусель».

 

People UA: Люди розповідають, як до них додому приходять поспілкуватися про вибори. З якою метою проводять ці соцопитування, на вашу думку, адже на попередніх виборах таких активностей не пригадуємо?

 

Вячеслав Рубльов: Усі соціальні опитування – це теж маніпуляція в деякому сенсі, бо всі вони направлені на лобіювання інтересів одного з претендентів на пост глави держави. Окрім соцопитування, відбувається спілкування з виборцями про те, що зробив цей кандидат у президенти, і ніхто не говорить про невиконані обіцянки. Тобто такі спецгрупи підштовхують виборця до думки, що саме ця людина досягнула найбільше за ці 5 років та за роки незалежності країни в цілому. Реальне соціологічне опитування спрямоване на вивчення об’єктивної думки соціуму, а ці соцопитування, про які говорилося вище, є маніпулятивними, адже вони підштовхують до вибору конкретного замовника.

Сьогодні людям найважливіше визначитися з кандидатом у президенти і чітко розуміти, що їх голос – це відповідальність за людину, яка потім 5 років буде керувати країною.

 

People UA: Луцьк досі стоїть на місці із питанням вибору міського голови. За час відсутності керманича міста, команда УКРОПу фактично взяла на себе обов’язки та відповідальність за розвиток Луцька. Як Ви оцінюєте розвиток міста по 12 бальній системі.

 

Вячеслав Рубльов: Однозначно важко оцінити по 12 бальній системі в загальному, тому що є різні критерії: освіта, медицина, житлово-комунальне господарство, інфраструктура тощо. Ми знаємо, що була закуплена апаратура в медичні установи, в заклади освіти придбали потрібні речі для навчання, відкрилася школа № 27, але при цьому я думаю, що давати об’єктивну оцінку реальній роботі повинні групи професійних людей, які працюють в різних сферах.

 

People UA: Чи всі ідеї та плани реалізовані в життя і чи є ще чого прагнути в сприянні розвитку міста?

 

Вячеслав Рубльов:Я вважаю, що за 2 роки команда добре попрацювала та має попереду ще багато амбітних планів, які хочеться реалізувати. Стоїть питання реконструкції проспекту Волі, фонтанів на Театральному майдані, а також є певні проблеми в системі водопостачання, теплопостачання, але я знаю, що над цими проблемами працюють фахівці, залучаються європейські кошти. Багато труднощів було подолано, проте я думаю, що ми зможемо поступово в Луцьку навести лад і в цих галузях.

На даний момент, ми бачимо, наскільки успішно працює команда, яка сформована у Луцьку. Фактично сьогодні мені подобається робота міської ради, навіть в критичні моменти взимку, коли було багато снігу, все-одно справлялися з тими обсягами. Порівняно з тим, що було раніше, досить багато техніки залучено, робота йде не лише в центрі міста, а і по окраїнах та в віддалених мікрорайонах. Я нещодавно був в районах Вересневе і Вишкові, де з’явилися вулиці з асфальтовим покриттям, які 27 років незалежності країни були ґрунтовими. Я думаю, ці позитиви і далі потрібно вносити, виправляючи недоліки. А ви знаєте, помилки не робить тільки той, хто нічого не робить.

 

People UA: Кінець 2018 року був напруженим через введення військового стану на певних територіях України, передумовою чого була агресія прикордонних кораблів РФ у Керченській протоці. Наскільки доцільним Ви вважали рішення введення військового стану? В нашій країні 5 років тривають військові дії і фактично щодня є бойові втрати. На Вашу думку, чому раніше не було введено офіційно військового стану, для чого було потрібно вводити військовий стан на 30 днів і що змінилося за цей період?

 

Вячеслав Рубльов: Військовий стан тривалістю один місяць нічого не змінив, адже ніяких дій не відбулося. Проте ці події досить негативно відобразилися на економічних факторах країни, і люди загалом не зрозуміли, для чого було оголошено військовий стан.

Я вважаю, що вводити військовий стан потрібно було в період загострених подій в Іловайську, Дебальцеве, коли відбувалися широкомасштабні військові дії зі сторони Російської Федерації.

Аргументували свої дії тим, що МВФ не дасть кредити, якщо буде введений військовий стан, тому його раніше не вводили. Ми героїчно тримались до цієї пори. Чому саме зараз його ввели? Скоріше всього, це була виборча технологія. Я думаю, що військовий стан був потрібен, аби затягнути вибори, адже спочатку він мав бути 2 місяці і тривав би до кінця січня, відповідно виборча кампанія змістилася б до початку літа, а влітку, ви розумієте, яка активність виборців.

 

People UA: Кажуть, від любові до ненависті – один крок. Чому від початку свого головування на Волині губернатор Олександр Савченко ставився прихильно до обласної ради, а віднедавна голова Волинської обласної адміністрації оголошує війну УКРОПу? Як Ви вважаєте, в чому причина зміни настроїв, чому виникло гостре непорозуміння двох гілок влади і коли можна очікувати волинянам миру не лише у період військових дій на Сході країни, а й в час політичної війни в нашій області?

 

Вячеслав Рубльов: Ми політичні війни не оголошуємо, нам достатньо однієї війни в Україні. З нею потрібно розібратися і владі, і громаді. Наші волиняни захищають країну на Сході, а наші волонтери їздять допомагати. Тому, на мою думку, недоречно було УКРОПу якусь війну оголошувати, це його власна ініціатива та особисті думки. Я думаю, що причина в політиці, тому що голова ОДА заблокував прийнятий до нового року бюджет області з певними поправками обласної ради – рішення про бюджет почали оскаржувати в суді. Хоча, на мою думку, головний фінансовий документ області покращили, адже у ньому ми передбачили кошти на комунальні підприємства, для районів, ОТГ, на первинну ланку медицини та на освіту. Але суд вирішив, що повністю блокувати прийнятий бюджет на 2019 рік не варто, а це означає, що, згідно бюджету, область повинна працювати і мають реалізовуватися поставлені завдання. Адже спортсмени хвилюються, що немає коштів для поїздки на спортивні змагання, медики – за те, що є недофінансування і відповідно не можна зробити певних важливих закупівель. Це допомога, яка передбачається на звернення до депутатського корпусу незалежно від політичних фракцій і партій, а якраз розробники бюджету виключили цей пункт.

Напевно, деякі посадовці вважають недоцільним допомагати громадянам Волині. Можливо, вони думають, що волиняни дуже забезпечені і комунальні тарифи не відображаються на їхньому добробуті. Зараз відбувається подорожчання усього: і харчової продукції, і ліків, а все-таки досить багато людей похилого віку витрачають шалені кошти на ліки, бо держава не забезпечує цих людей відповідним медичним рівнем. Я не розумію логіки, це рішення налаштовує проти адміністрації волинян, тому що, спілкуючись з громадами, всі вболівають за цю ситуацію, телефонують і питають, чи буде співфінансування на важливі потреби. Тобто зараз бюджет, який прийняла обласна рада, повинен виконуватися, поки йде судова тяганина, і суд буде розглядати позов адміністрації про скасування цього рішення.

 

People UA: Вперше на Волині заблоковано обласний бюджет. Розкажіть детальніше про судову тяганину щодо скасування рішення від 20 грудня 2018 року «Про обласний бюджет на 2019 рік». І що саме змінилося в прийнятому обласному бюджеті в порівнянні з тим, який не був прийнятий?

 

Вячеслав Рубльов: В основному, це спір за 25 мільйонів гривень, які були перерозподілені депутатським корпусом за зверненнями ОТГ, районів, сіл, селищ та комунальних підприємств області. Депутати нинішнього скликання обласної ради  це одна з тих каденцій, в якій левова частка обласного бюджету скеровується на обласні комунальні заклади, такі як: інфекційна та дитяча обласна лікарні, навчальні заклади, комунальні підприємства санаторного тип. Ці справи ми продовжуємо робити і плануємо забезпечувати комунальні заклади й в подальшому. Якщо хтось з цим не згідний, то він може публічно висловитись. Нехай би Олександр Ілліч відвідав інфекційну лікарню до того, як в ній відбувся ремонт, і після проведених ремонтних робіт в частині приміщення лікарні. Я сподіваюся, що ми зможемо завершити роботу над інфекційною лікарнею і ніякі політичні амбіції певних посадових осіб не заблокують наше рішення.

 

People UA: Інвестиції піднімають економіку. Чи має шанси Україна, зокрема Волинь, залучити іноземні інвестиції в умовах війни?

 

Вячеслав Рубльов: В Луцьку відбувся інвестиційний форум, багато людей приїхало. Чесно скажу, я був на початку цього форуму, але, на жаль, не побачив динаміки. Перше, що вразило, навіть деякі волинські підприємства не були представлені першими особами. Коли я бачу, що на такі заходи керівники великих бізнес-структур присилають менеджерів, то розумію, яке у них ставлення до цієї події. Форум відбувся, а чи відбулися зрушення? Єдине, що ми можемо помітити, результатів немає. Україні просто потрібно не перешкоджати інвесторам. Бо коли держава налаштована на те, що інвестор тільки прийшов, а вже всі чиновники від нього щось хочуть, так не буде заведено інвестицій. Бо інвестору легше піти в іншу країну, де є сприятливий інвестиційний клімат. А якщо бізнесмен ще не встиг нічого створити в нашій державі, а йому кажуть, що він вже чимось зобов’язаний, то інвестор ніколи не прийде. Інвестиції, котрі реально заходять в країну, в основному, це є українські інвестиції, які заводяться через Кіпр чи інші країни. На даному етапі шансів отримати державі великі інвестиції я поки що не бачу, але буду сподіватися, що це зміниться після президентських виборів.

 

People UA: Україна досі одна з корумпованих країн. Чи маємо ми шанс все таки це змінити, і скільки часу нам потрібно буде, аби викорінити корупцію?

 

Вячеслав Рубльов: Безкарність – основна проблема країни. У нас всі знають, хто в яких корупційних схемах задіяний. Треба, щоб ті справи, які були відкриті, пішли в хід. Має бути принцип, як у Лі Каун Ю: «Посадити двох друзів і показати, що всі є рівні». Не повинно так бути, що ми знаємо, хто проводить корупційні схеми, але нікого не карають, бо це кругова порука президента. В країні потрібно починати з самого верху. Люди дивляться, як безкарними лишаються корупціонери і думають, що можуть робити так само. А якщо усі будуть бачити, що погані вчинки несуть за собою відповідальність, то й теж почнуть жити за законом. Далеко не потрібно йти, поглянемо, як живуть сусіди. Чому в Польщі переходять дорогу на пішохідному переході, викидають сміття в урну, не ходять по газону? Бо там і громадянин і чиновник мають однаковий штраф за порушення.

 

People UA: Все більше українців, зокрема волинян, виїжджають за кордон на заробітки. Багато лікарів, вчителів, обдарованих вчених в пошуках кращого життя покидають країну, залишаючи свої сім’ї. Виникає питання наступне: хто ж розвиватиме країну? Як можна змінити ситуацію?

 

Вячеслав Рубльов: Перш за все, ми пожинаємо наслідки безвізового режиму. З однієї сторони добре, що можна взяти паспорт і поїхати в Європу,а з іншої – європейські країни з цього тільки виграють, тому що українці працелюбні, швидко вчать мови та інтегруються в суспільство. Тому попит на наших фахівців там дуже великий. Тим більше, що в Європі працюють емігранти з різних країн, і, напевно, європейці побачили, що українська нація найкраще адаптовується до роботи, тому вони будуть боротися за наших спеціалістів. Відповідно там зовсім інший рівень заробітних плат. Поки ресурси нашої країни не націлені, аби створювати належні умови для проживання, дати достойні зарплати, то нічого не буде. Навіть, згадуючи підприємство КП "Волиньприродресурс", яке взяло ліцензію видобувати мідь, бурштин, торф, бачимо, що йому нічого не дається зробити. У той час, як в Житомирській області приватні підприємства працюють за такими ж дозволами, але заробіток лягає в приватні кишені, грубо кажучи, окремих людей і потім ресурси переправляються легально, напівлегально далі в Європу, Азію чи інші країни. Чому ніхто не хоче показати приклад, як може працювати державне підприємство, як може працювати комунальне підприємство? Чому "Волиньторф" весь час знищують? Це ж державне підприємство, яке є стратегічним, фактично виготовляє продукцію для енергонезалежності країни. Сорок таких же заводів було по Україні, а залишилось три чи чотири, яких не порізали на металобрухт, і зараз іде боротьба за те, щоб і їх добити. Значить, напевне, нема державницької позиції в людей, які знаходяться на найвищому рівні в країні. Вони не зацікавлені в тому, щоб держава була енергонезалежною, щоб люди жили тут достойно і нормально. Купити газ в Росії, плюс на цьому газі накрутити ще декілька разів, отримати хороші прибутки в пару мільйонів і премії в декілька мільярдів. Такасхема, а потім ці кошти виводяться закордон, бо там в них прописані бабусі, дідусі, мами і тати. То про яку державну політику можемо говорити?! Державна політика тим вирізняється, що працюють на благо держави і народу.

 

People UA: Ваша політична партія виступає проти підвищення комунальних тарифів. Як плануєте боротися із зростанням цін?

 

Вячеслав Рубльов: В Україні тарифи дорожчі,ніж в Європі. Я вважаю, що потрібно мати диференційований підхід до комунальних тарифів. В нас дуже багато енерговитрат, тому потрібно боротися,по-перше, за енергоефективні технології, по-друге – об’єктивно рахувати,по яких тарифах країна повинна надавати для населення газ, електроенергію, воду. Проблема в тому, що в Україні багато фірм-посередників, які заробляють на цьому, в той же час в людей забирають останнє. Пригадаємо, одна з Прибалтійських країн збунтувала проти незрозумілого підвищення комунальних послуг і 80 % споживачів перестали платити за завищеними тарифами. Відповідно для усієї країни не можуть відключити комунальні послуги і ситуація змінилася, після чого тарифи більше не піднімали.

 

People UA: Ще одне питання, що турбує українців: яка доля автомобілів іноземної реєстрації? Ваші прогнози.

 

Вячеслав Рубльов: Варто відмітити, що саме Олександр Шевченко пропонував законопроект зі спрощеною системою встановлення на облік автомобілів з іноземною реєстрацією. Знову ж таки, хтось в країні в цьому не зацікавлений і був прийнятий інший законопроект. Дивна позиція. Проте люди мусять розмитнювати автівки і вже близько 5 мільярдів надійшло в бюджет з 25 листопада. В той же час багато хто з українців відмовився розмитнювати свої машини і полишали їх на кордоні, бо це не вигідно для них, їх би влаштували б простіші правила. До речі, мене вразив останній прецедент у Миколаївській області: багатодітна сім’я (в якій проживає 13 дітей, 10 з яких прийомних) подарувала Порошенку свій бус, бо не змогли його розмитнити. От Вам правда життя та реальний приклад того, щосаме малозабезпечені люди змогли собі придбати автомобіль іноземної реєстрації.

 

People UA: Зусиллями багатьох громадян України, США, патріотів своєї Батьківщини надійшла велика гуманітарна допомога для обласних дитячих лікарень Волині, Рівненщини, Івано-Франківщини, Січеславщини. Ви були одним із тих, кому за це сказали «дякую». Як долучились до цієї благородної справи? Ви маєте медичну освіту, оцініть,як ця меддопомога покращить лікування діток?

 

Вячеслав Рубльов: До цієї справи найперше долучались народні депутати: Ірина Констанкевич та Юрій Савчук. Я більше був залучений як депутат обласної ради, бо насправді із заблокованим бюджетом є певні речі, на які сьогодні не можуть виділятися кошти. Ми щиро вдячні тим людям, які продовжують свою роботу, привозять ліки і передають в медичні установи Волинської області, аби забезпечити дітей, які потребують допомоги. Тому вважаю, що ця благодійна підтримка наших лікарень сприяє покращенню медпослуг. Хотілося б, щоб наша держава менше блокувала гуманітарну допомогу, надану фондами США чи іншими країнами. Іноземці не розуміють, як можуть благодійну допомогу не пускати в Україну, що є проблеми із розмитненням і її не розподіляють за призначенням. Нещодавно спілкувався із волонтером Сергієм Балицьким, який розповів про те, як довго розмитнюють допомогу для атовців із Швейцарії. Я думаю, що потрібно розуміти, для кого надходить ця благодійна допомога. Досить багато речей проходять розмитнення без зайвих проблем і все нормально, держава закриває на це очі. А коли іде специфічна медична допомога… Коли надходить дороговартісна медична апаратура, ліки, потрібно, щоб це чимшвидше потрапило в руки медикам, бо допомога потрібна вже і зараз, а не на післязавтра.

 

People UA: Ви багато часу приділяєте розвитку спорту у нашій області. Що було зроблено за останній рік у спортивній сфері?

 

Вячеслав Рубльов: Спорту ми справді приділяємо велику увагу, бо небайдужі громадяни, спортсмени залучають нас і постійно наголошують на тому, що спорт потрібно підтримувати. Вони проявляють ініціативу, бо хочуть реконструювати спортзали, зали важкої атлетики. Нещодавно я з робочим візитом відвідав Турійськ, з селищним головою ми подивились реконструкцію спортзалу, яка пройшла успішно, але зараз приміщення потребує спортивного обладнання. Я приділяю увагу тим питанням, де є ініціативні люди, які самі кажуть:«Давайте будемо працювати», тому що реально сам ти не встигнеш всього осягнути. Приємно, коли є ті, кому не байдуже, які звертаються і вболівають не за себе, а за дітей в районах, в області в цілому. З цими людьми приємно працювати, тому що коли допомагаєш їм, точно знаєш, що ця допомога надійте адресно і обдаровані діти, які хочуть займатися спортом, будуть ним займатися.

 

People UA: У всіх на слуху тема отримання Томосу для Української Православної Церкви. Поділіться Вашими думками щодо цієї історичної події.

 

Вячеслав Рубльов: Однозначно це історична подія, тому що багато років Українська Православна Церква прагнула отримати Томос, але при цьому всьому я вважаю, цю релігійну тему не варто було політизувати. Найперше, – це справи церковні, а в нашій Конституції написано: «Церква відділена від держави». Але ми усі бачимо, що не так воно вже і відділено, і на Конституцію в певних випадках закривають очі, тому я хотів би сказати, що оцінку цим подіям треба давати з плином часу, бо зараз ми ще не до кінця відчуваємо зміни. Є ейфорія, але потрібен певний час. Я за те, щоб люди визначалися, а політикам не варто в це втручатися.

 

People UA: Як починається день керівника фракції УКРОП?

 

Вячеслав Рубльов: Найперше снідаємо, йдемо з дитиною до школи. Син – вчитися, а я на роботу. Ознайомлююсь з документами, дивлюсь, які зустрічі заплановані. Справ досить багато, адже люди постійно звертаються. Часто виїжджаю в райони, де ми працюємо, підтримуємо громади, і приємно бачити результати цієї роботи.

 

People UA: Як відволікаєтеся від думок про політику? Де відпочиваєте із сім’єю?

 

Вячеслав Рубльов: Тут важко, бо телефон – така річ, яка не дає відволікатися від роботи. Весь час дзвінки, повідомлення, тому головна – мрія поїхати з сім’єю відпочити, вимкнути телефон, просто погуляти по горах, подихати свіжим повітрям, лишається не здійсненною. Поки що це мені лише сниться. Влітку намагаємось десь на тиждень вирватися. В минулому році мені пощастило 7 днів відпочити з сім’єю, і я сподіваюсь, що цього року теж вдасться.

 

People UA: Які цілі ставите в майбутньому в розвитку області?

 

Вячеслав Рубльов: Про це можна говорити багато, але все залежить від президентської виборчої кампанії.

 

People UA: Поради нашим читачам, як залишатися на позитиві та бути успішним.

 

Вячеслав Рубльов: Перш за все, це залежить саме від вас. Якщо ви самі себе не будете стимулювати, направляти енергію на ті речі, які подобаються, не будете бачити перспектив – ніхто вам цього не покаже і не надихатиме. Не знаю, що таке депресія, не вистачає на неї часу. Кожен з нас повинен іти до мети, ставити завдання, виконувати їх і вірити в краще майбутнє. І, звичайно, рекомендую для всіх охочих проходити 10 000 кроків вдень – і все буде добре. Принаймні, я дотримуюся такого правила, бо коли ти ходиш пішки, в тебе з’являються позитивні думки, хороші ідеї і гарний настрій.

 

People UA: Наближається свято весни. Користуючись нагодою, що побажаєте жінкам?

 

Вячеслав Рубльов: Бажаю кохання, радості від життя, і хай весна приносить нові надії та сподівання. Бажаю, щоб у жінок завжди сяяли очі і не лише 8 березня. Зичу, щоб з жінками були дійсно сильні чоловіки.

 

Спілкувалася: Олена Бекеша. Фотограф: Катерина Сива. Локація: «Meat&Green»(Noble).

Опубліковано: People UA № 6(46), 25.02.2019