Ягоди годжі

Ягоди годжі - талії тонші 

Дружина входить у ванну й бачить: на вагах стоїть чоловік і втягує живіт.
- Гадаєш, це допоможе?
- Звісно! Як я інакше побачу цифри?!

Купальний сезон розпочато, а ви не влазите в свій улюблений одяг для плавання? Гарна новина – гайда купувати обновку, а погана – що не лише купальник/плавки замалий на вашу фігуру... І хоча курс весняної дієти пройдено, вправи та поради тренера у спортзалі виконано - бажаного результату так і не досягнуто. У розпачі мимоволі розумієш, що струнка талія – іноді недосяжна мрія. Проте, пригадується мудрий вислів «завжди так не буде».

РІШЕННЯ Є!

Ягоди Годжі допоможуть легко та швидко позбутися зайвих кілограмів. Завдяки своєму унікальному складу, вони підвищують рівень лептину – гормону, основна функція якого регулювання апетиту в організмі. Чим його більше, тим слабший апетит.

 

Із метою схуднення годжі рекомендують їсти вранці та ввечері (але не безпосередньо перед сном, адже вони можуть викликати безсоння), як у сухому вигляді (15-45 гр. сухих ягід 1 раз на день), так і у вигляді настою (чаю).


РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ ЧАЮ "Годжі"

1 столову ложку висушених плодів залити 1 літрою окропу, можна додати щіпку кориці або свіжо натертий корінь імбиру, накрити покришкою і настояти 30 хвилин; пити потрібно по півшклянки 2-3 рази на день, як додаток до основних прийомів їжі. Зазвичай, курс прийому ягід Годжі розрахований щонайменше на місяць.

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Протипоказано вживати при підвищеній температурі тіла чи алергії на фруктозу. Важливо, що ягоди можна споживати мамам, які годують своїх дітей грудним молоком, вагітним та людям із гіпотонією, але в невеликих кількостях.

ДОВІДКА

Ягоди Годжі вважаються одними із найкорисніших у світі. Їх існує 41 вид, проте, лише один із них (лат. Lycium barbarum) наділений унікальним хімічним складом: вміст вітаміну С у 500 разів більший, ніж у цитрусі, а концентрація бета-каротину значно вища, ніж у моркві. Відомо, що ці чудо-ягоди підвищують імунітет, стимулюють роботу печінки, запобігають розвитку злоякісних пухлин, покращують обмін речовин та продовжують життя.

Задля власного здоров’я необхідно включити у свій раціон не лише вітаміни з прилавків аптек, а й, наприклад, ягоди Годжі, які допоможуть вам схуднути без шкоди для вашого здоров’я.

автор: Анастасія Юр'єва

Замовити ягоди Годжі можна за тел.: (098) 7112093 м. Луцьк