Як обрати ведучу для свята?

Вибух радісних емоцій, цікаві розваги та приємні враження – ось яким має бути справжнє свято. Самотужки організувати таке яскраве дійство навряд чи вдасться – тут потрібен професіональний підхід. Ведучий – це саме та людина, яка допоможе вам у проведенні свята, задасть тон заходу та зробить його яскравим і неповторним. «Головне – відчувати свою аудиторію», – переконана Ольга Поліщук, адже вона професіонал своєї справи, сучасна ведуча з індивідуальним підходом, авторськими сценаріями та креативними ідеями. Пані Ольга любязно погодилася розповісти читачам журналу «PeopleUA», як обрати ведучу для свята.

«Ведучий, на мою думку, – це душа товариства. Не повинно бути ніякої гри, потрібно перш за все бути собою. Для цього я завжди намагаюсь більше дізнатися про замовників та їх гостей, аби максимально комфортно влитися в їх середовище. Я переконана, що потрібно бути щирою, тоді проведення свята принесе задоволення. Ведучому не потрібно пересилювати себе, аби бути веселим на вашому святі. Саме тому я спілкуюся із гостями відкрито, безпосередньо.

Стандартні сценарії, написані віршиками на всі випадки життя, та завчені фрази – це вже в минулому. Хоча, коли я тільки починала свою роботу, теж використовувала різні вірші. Здобувши більше досвіду і навичок, поступово від цього відмовилась. Більше того, я не практикую роботу із детальними сценаріями свят, адже це все дуже умовно, а головне – індивідуальний підхід. У процесі підготовки я завжди складаю орієнтовний план дій, усе решта – імпровізація. Весь процес проведення свята базується не лише на моєму баченні, а перш за все на побажаннях публіки. Я завжди спостерігаю за аудиторією і бачу, коли варто пропонувати якісь розваги та веселощі, а коли краще дати гостям просто відпочити. Головне – навчитися відчувати свою аудиторію, тоді свято обов’язково буде комфортним для всіх.

За час моєї роботи ведучою багато в чому змінилася специфіка проведення свят. Проте я завжди намагаюся йти в ногу зі змінами. Різноманітні тренінги, майстер-класи, «Фабрика ведучих» та інші цікаві проeкти, які я систематично відвідую, дали мені багато. Але, звичайно, найбільше впливає на рівень професіоналізму власний досвід. У роботі ведучого важливо просто знайти себе, свій стиль, напрямок, у якому комфортно працювати. Я постійно шукаю нові ідеї, фішки, змінююсь та вдосконалююся в івент-сфері. Після кожного свята, а часто ще й під час нього, я аналізую вдалі ідеї та моменти, які мені хотілося б виправити, аби відшліфувати свою майстерність».

Як бачимо, організувати хороше свято легко, головне – обрати професійного ведучого, який створить теплу та дружню атмосферу для кожного, підбере правильні слова та зробить будь-яку вашу подію яскравою.

ведуча Ольга Поліщук

тел.: (066) 95-17-356

https://www.instagram.com/olga__polishchuk__/

 

Опубліковано: People UA № 2(48), осінь 2019