Як отримати позитивну енергію та захистити енергетику людини?

Добра людина випромінює позитивну енергетику, притягує, як магніт, до себе чуйних та енергійних людей. У кожної людини є своя енергетика. Цим словом позначають енергію, яка міститься всередині людини, а також енергію, яку вона випромінює, віддає зовнішньому світу. Щоб життя складалося добре, енергетика повинна бути на високому рівні і запас повинен бути високим, а енергія, яку віддаєш, – позитивною. Тоді настає гармонія, всі справи ідуть успішно, а саме почуття наближається до істинного блаженства. Ось наприклад, високодуховна людина випромінює позитивні думки, здійснює добрі, безкорисливі вчинки.Добра людина випромінює позитивну енергетику, притягує, як магніт, до себе чуйних та енергійних людей. У кожної людини є своя енергетика. Цим словом позначають енергію, яка міститься всередині людини, а також енергію, яку вона випромінює, віддає зовнішньому світу. Щоб життя складалося добре, енергетика повинна бути на високому рівні і запас повинен бути високим, а енергія, яку віддаєш, – позитивною. Тоді настає гармонія, всі справи ідуть успішно, а саме почуття наближається до істинного блаженства. Ось наприклад, високодуховна людина випромінює позитивні думки, здійснює добрі, безкорисливі вчинки.

Енергію можна отримувати звідусіль: під час прийому їжі, прогулянки, від сонця та коли ми вживаємо воду, молячись у храмі. Ці способи дають безумовно дуже хорошу дію на людину, накопичуючи енергію в організмі. Будь-яка людина за допомогою таких установок у своєму житті зможе наповнитися цілющою енергією і натхненням робити добро. Вам здається, що такий дивний термін, як енергетика, далекий від вас? Практика розвитку духовності відбувається насправді кожного дня з вами. Кожного дня ви стоїте перед вибором – робити добро або нести негатив. А в підсумку пожинаємо плоди: що посієш, те й пожнеш. Якщо людина хоче підсилити та збільшити свою енергетику, їй потрібно тримати свою душу в чистоті. Є багато способів, які допоможуть вам у цьому: дотримання посту, усамітнення, обітниця мовчання на певний час, допомога будь-кому, скромність, молитва. Правильна їжа, повна життєвою енергією, натуральних злаків, топлене масло, фрукти, овочі, зелень – це все додаткова енергія для зцілення людини. Обов’язково потрібно вчасно відновлювати свій організм, який просить допомоги: сон в період з 22 до 2 години ночі. В цей час нервова система повинна цілком відпочити і відновитись. Це дуже важливо для всіх людей на Землі, але багато з нас нехтують цим. Запам’ятайте, що час ніхто не поверне, час дорогоцінний для кожного з нас. Існує дуже багато ще способів саморозвитку і наповнення себе доброю, життєвою енергією. Задумайтесь, якщо у вашому житті іде щось не так, можливо, потрібно розвивати свою духовність. Може, в цьому проблема вашого приземленого, матеріального світу? Дайте собі щиру відповідь на запитання, яке вас турбує: чи хотіли б ви стати кращими?! Почуйте відповідь у своєму серці, прислухайтеся до себе. В кожного із нас є інтуїція. Людина тягнеться завжди до добра та позитивних сторін, будьте енергетично сильними і збалансованими людьми. Не скупіться ділитись із своїми близькими успіхами та перемогами, згадуйте разом про приємні зустрічі та подорожі, і повірте, що позитивного ви знайдете в собі більше, ніж негативного, натомість ще й забезпечите себе гарною енергією надовго.

Потрібно вміти захистити свою енергетику, не потрібно сприймати образливі слова близько до серця, спілкуватись з негативно налаштованими людьми. Але є моменти в житті, які необхідно помічати і обходити стороною людей, яких називають енергетичними вампірами. Після спілкування з ними ви будете почуватися, як вичавлений лимон, пригніченими й спустошеними. Від таких людей потрібно захищатися. Найкраще припиніть догоджати таким людям і терпіти їхні негативні емоції. А ще краще – ігноруйте їх. В першу чергу любіть себе, нагадуйте собі, що ви не зобов’язані вирішувати проблеми інших людей, навіть якщо енергетичні вампіри знаходяться у вашій родині. Якщо вони не в змозі допомогти собі, не несіть їхній тягар. Це не допоможе ні їм, ні вам, тільки нашкодить. Наш час і серце – безцінні, тому оточуйте себе тільки хорошими людьми і відгороджуйтесь від поганих. Вчіться говорити «ні». І ще одна порада для читачів: сильний захист-молитва «Богородиця Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою, Благословенна Ти між жінками і благословенний плід, народжений тобою, бо Ти народила Спасителя душ наших».

Автор: духівник Марія Гурко

 

Опубліковано: People UA № 3(49), весна 2020