Як отримати роботу мрії та пристойний дохід?

Змінюючи себе – ти змінюєш весь світ! Коли ти бажаєш чогось дуже сильно, все навколо допомагає тобі досягнути цього! У свій час я кардинально змінила свою професію і життя в цілому. Тепер допомагаю іншим змінити життя. Я, Марина Попович, майстер перманентного макіяжу і офіційний тренер всесвітньовідомої академії «Асademy S by Sviatoslav Otchenash». Мої студенти змінили професії – з бухгалтера, юриста, далекобійника, педагога на майстрів перманентного макіяжу! У цих сферах діяльності немає нічого спільного! Але ці люди мали стрімке бажання змінити своє життя та отримати нову, затребувану спеціальність. У нас відбувається не просто навчання – це перезавантаження усіх програм!

Робота в б’юті-індустрії дає можливість працювати і розвиватися в своє задоволення! Тут Ви можете отримувати досить пристойний дохід. Чим більше Ви працюєте над собою, розвиваєте свій творчий хист – тим більше зможете заробляти. Ця робота не дасть Вам нудьгувати, аджеперебуватимете в комунікативному ритмі, постійно спілкуватиметеся з людьми різного роду діяльності. Ви експериментуєте, таким чином не зупиняєтесь на одному місці.

У Вас повністю гнучкий графік відповідно до запису на процедури, але вільний час Ви можете витрачати на саморозвиток, тим самим удосконалити свої навички роботи.

Найголовніше Ви даруєте щастя і красу іншим людям. З особистого досвіду знаю, що, коли кардинально змінюєш своє життя, у тебе зникаютьстрахи. Я подолала страхи завдяки своїм мріям! Бажаю усім вдихнути свіже повітрязмін в своєму житті і насолоджуватися новим мистецтвом!!! Я з радістю допоможу Вам у цьому! Ви зможете закінчити «Курси майстрів перманентного макіяжу з нуля» або ж майстер-класи для підвищення кваліфікації та отримати диплом міжнародного рівня, що дасть Вам можливість працювати не тільки в Україні, а й за її межами. А також професійно зростати, підіймаючись сходинками «Academy S», і бути серед найсильніших майстрів світу!

 

Контакти:

м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 33 а, ТЦ "Старе Місто", 3-й поверх

Опубліковано "People UA" 5(51) зима, 2021