Як схуднути?

Антицелюлітний масаж – усе в наших руках)

Красиве, гладке, пружне тіло, немов на картинці, сьогодні не міф. Володіти таким може кожен. Целюліт – основний ворог, – це специфічна зміна жирової клітковини, яка виражається в появі рельєфної і горбистої шкіри, причиною якого є порушення лімфотоку і мікроциркуляції крові. Фактори появи целюліту різні: у першу чергу, неправильне харчування, надмірна вага, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички. Як ознака косметична вада, целюліт псує життя близько 80 % жінок, викликаючи у них комплекси з приводу зовнішнього вигляду.

Позбутися целюліту можна, пройшовши курс антицелюлітного масажу. Цей вид масажу цілеспрямовано усуває апельсинову кірку. Відмінна риса даного виду масажу – вплив відбувається на підшкірно-жирову тканину, а не на м'язи.  До того ж, дана косметична процедура чудово впливає на організм в цілому, покращуючи обмін речовин і виводячи токсини з організму. Результат, який чекає на Вас після курсу антицелюлітного масажу вартує вкладеного часу, зусиль, терпіння. 

Віднедавна, у салонах стали використовувати комбінований вид антицелюлітного масажу, чергуючи сеанси мануального, потім апаратного. Це дуже ефективно, але, наголошу, спочатку потрібно провести хоча б пять масажних процедур руками, адже відразу на непідготовлене тіло апаратний масаж може вплинути негативно, так як буде занадто сильним, що спричинить синці, через які продовжувати антицелюлітний масаж буде неможливо. Взагалі, антицелюлітний масаж супроводжується больовими відчуттями, але це символізує те, що масаж виконується правильно. Зазвичай, таких сеансів потрібно не більше 15-20.
Не варто хвилюватися, що після перших сеансів, целюліт стає більш помітним. Це свідчить про те, що сеанси проводяться у правильному руслі й незабаром ваша шкіра буде гладкою та матиме рівний вигляд. Не кожен знає, як робити антицелюлітний масаж і що допомагає в досягненні необхідного ефекту. Для того, щоб ефект антицелюлітного масажу досяг свого піку проводити його варто в сукупності з такими процедурами, як очисні дієти, сеанси обгортання, відвідування лазні. Також рекомендується приймати вітаміни. Антицелюлітний масаж ефективний тільки при його систематичності (необхідно робити не менше півгодини і не рідше, ніж раз на 7 днів).

Чого реально досягнути роблячи антицелюлітний масаж: з кожним днем буде поліпшуватися капілярний кровообіг, обмін речовин між клітиною і міжклітинної рідиною, зникнуть набряки, зайва рідина буде виводитися, з'явитися хороший м'язовий тонус, прискориться процес відновлення клітин, покращиться дихальна функція шкірного покриву, організм стане стійкішим до захворювань.

Отже, любі читачі, все можливо. Варто лише цього захотіти. З вами була Наталія. Завжди рада Вам допомогти, телефонуйте: (099) 5079665