Як відпочивають туристи?

Для нас було дуже незвичайним потрапити під проміння ласкавого сонечка Єгипту із засніженого і морозного Луцька) Погода в грудні виявилася ідеальною для поєднання пляжного відпочинку з туристично-пізнавальним. З екскурсій - повним складом ми потрапили тільки на квадроцикли, які ідеально знайшли місце в нашому відпочинку. Людям, які вміють довго спати в автобусі, раджу з'їздити в Каїр і подивитися не тільки на піраміди, а й на спосіб життя і побут єгиптян, які в черговий раз змусили мене з любов'ю поглянути на свою країну...Хочу висловити подяку Тетяні та турагенції «МОРЕ ТУРІВ» за добре організований відпочинок і приємне спілкування! Привіт від синочка, який дуже любить приходити до Вас у гості! :))) Сподіваюсь на черговий приємний відпочинок в найближчому часі!

Оля, Андрій і маленький Василько (ЄГИПЕТ)

Сподобалось все! Море вражень від «Море турів», тому надсилаю відповідне фото з Мертвого моря. Туристична агенція «МОРЕ ТУРІВ», що по вул. Винниченка, 14 а – найкрутіша в Луцьку, а дівчата – професіонали своєї справи!

Михайло (ЄРУСАЛИМ)

Наш відпочинок був просто незабутнім, мої донечки настільки гарно відпочили, що запитують через день: «Мама, а коли ми знову поїдемо на море?». Дякую туристичному агентству «МОРЕ ТУРІВ» за професіоналізм і правильний підхід у їхній роботі, тепер ми подорожуватимемо тільки з ними і Вам це радимо!

Оля, Марта, Валерія (ЄГИПЕТ)

Попри все, потрібно знаходити час на відпочинок і такі прекрасні моменти в житті, які пережили ми у цій подорожі в ОАЄ. А організувати Вам такий релакс допоможуть дівчатка з «МОРЕ ТУРІВ»!

Надія і Доменіко (ОАЕ)

Сподобалось все! Море вражень разом з «МОРЕ ТУРІВ». Дякуємо Вам!!!

Максим і Ангеліка (Венеція, Угорщина)

Ми відпочивали з туристичною агенцією «МОРЕ ТУРІВ» – це було просто супер! Такого цікавого, насиченого, драйвового і позитивного відпочинку у нас вже давно не було! Всім радимо їхати в Буковель тільки з допомогою прекрасних дівчаток, які працюють по вул. Винниченка:)

ДІВЧАТА… (Буковель)

Туристична мережа «МОРЕ ТУРІВ»

м. Луцьк, вул.Винниченка, 14 а(оф.22)

тел.: (099) 7643776, (097) 8083741, (0332) 725022