Як впливають річні цикли на життя людини?

Дорогі читачі! На порозі новий 2021 рік, і я Вікторія Лотиш як духовний нумеролог хочу розповісти Вам, які завдання постають перед нами кожного року згідно річних циклів….

Існує поняття 7-річних життєвих циклів. Кожні 7 років від нашого народження ми проходимо їх. І найважливіші завдання перед нами постають у трьох сферах протягом семи років. І так постійно. Один цикл завершується, інший – починається. Наприклад, з 21 до 28 років, 28-35, 35-42, 42-49… і так до 70-ти, потім уже як Бог дасть!). Що ж це за сфери життя? Перша – партнерські стосунки, друга – реалізація талантів (в тому числі й робота), третя – духовна. Отже, на початку циклу нам даються Вищими силами всі можливості, шанси, знання якимось чином оновити, налагодити ситуацію в цих трьох сферах. А наприкінці настає період здачі життєвих іспитів (десь за 2 роки до початку нового циклу) й виникають проблеми в тих сферах, де було пройдено неправильно шлях від початку даного циклу. Як же зрозуміти, що маємо робити, щоб без головного болю пройти даний шлях кожні 7 років і здати іспити на відмінно!

 

У сфері партнерства ставиться завдання налагодити стосунки в парі, або збудувати нові, а якщо не хочеться, то не страждати від самотності. І саме на іспитах ми відразу відчуємо, чи правильно прожили ці 7 років в даному питанні. Маєте сварки і непорозуміння з партнером, або докучає самотність, значить треба аналізувати, що не так. Варто намагатися шукати знання, щоб виправити ситуацію, а не бігти відразу розлучатися. Якщо ж не вдасться зберегти стосунки, то зробити роботу над помилками, знайти причини в собі, чому з вами так сталося, щоб не наступати на ті ж самі граблі!) І вже потім, на початку наступного життєвого циклу, бути уважним до пропозицій життя, щоб все налагодити і знову побудувати сім’ю чи відродити пару, народити ще дітей.

 

Розглянемо сферу реалізації талантів і професійної діяльності. Якщо наприкінці семирічного циклу вас виживають з роботи, є проблеми з фінансами або просто туга від невизначеності, що є твоєю справою життя, будь-які проблеми в професійній сфері – це дзвіночок про те, що ви не тим займаєтесь і вам треба пізнавати себе і шукати свої таланти, здобувати нові знання і аналізувати нові напрямки в реалізації, а не хапатися за старе, звичне і страждати, ображатися на долю… І на початку семирічного циклу, зазвичай, хто шукає, той знаходить, чи то відразу нову роботу до душі, чи то спершу до нумеролога (!), наприклад, потрапить, чи ще до якогось спеціаліста, щоб визначити свої таланти і здібності, та вже успішно працювати на новому місці й виконувати свої життєві завдання наступні 7 років.

 

Найважливіша сфера, яка впливає на всі сфери, – духовна! Тут уже, як то кажуть, питання життя і смерті вирішуються. Часто люди трагічно гинуть або дізнаються про смертельні хвороби свої чи близьких саме в період іспитів. Це пояснює кризу 40 років! Особливо у чоловіків. Бо не духовна людина, яка живе споживацьким й матеріальним життям, упадає в цей період в депресію, через те, що бачить перспективу наступних років – старість, хвороби і смерть… І це її спонукає кидатися у всі «тяжкі», а згодом хапатися за голову від зроблених помилок… А людина, яка має відчуття віри в Бога і намагається жити згідно Божих законів, розуміє, що життя – коротке, щоб відмолити гріхи наші, й через те кожен день – це свято, бо можна щось змінити в собі на краще і послужити ближньому, своїм теплом та любов’ю врятувати світ! Як же перевірити, в якому стані у нас в цій сфері справи? Дайте собі відповідь на три запитання, які кожна людина має собі задавати протягом життя щодня:

 

1. «Хто я?» Правильна відповідь: «Я –Душа». Ми говоримо про духовне, якщо тут буде інше, то далі немає про що говорити, бо будь-що інше духовною сферою не переймається… Пороздумуйте над тим, в якому стані ваша душа. І як вона вам про себе вже сигналить, може, вона болить? А може – плаче, тужить… Чи якийсь камінь носить, чи може, чорна вже від бруду, бо її гріхи забруднили… Чи все добре, тоді де вона, і якою ви її відчуваєте, як її харчуєте?

 

2. «Хто мій Творець? В кого я вірю? Допустимо, в Бога чи то в Будду… А де Він в моєму житті? В мені? Який Він? Як я Його відчуваю у своєму житті?» – такими мають бути Ваші роздуми.

 

3. І останнє питання. Часто немає відповіді у багатьох людей і це вже говорить про труднощі в житті й зневіру. «Які мої стосунки з Творцем?» Якщо я Його люблю і хочу відчувати від Нього любов і допомогу, то як я будую з Ним стосунки? Як часто я з Ним спілкуюся? Як проявляю свою любов? Порівняйте це з спілкуванням із людьми, яких ми любимо. Чи виділяємо ми Богу стільки місця в своєму дні, житті? Чи буваємо в тих місцях, де Він промовляє, чи читаємо Біблію, якою Він освячує? Чи дотримуємось Його заповідей? І чи щодня звертаємось щиро до Нього в молитвах? Чи тільки тоді, коли вже, як тривога – то до Бога.

 

Задумайтесь, дорогі друзі, над цим, будь ласка! Бо сенс життя насамперед в тому, щоб ростити Душу, а потім розвинути таланти, Богом даровані, й реалізуватися як жінка чи як чоловік у цьому житті… Успіху Вам! Хай щасливо завершується для вас кожен 7-річний цикл і успішно розпочинається новий!

 

Дізнатися більше про значення цифр у Вашому житті Вам може допомогти духовний нумеролог Вікторія Лотиш, автор річного курсу тренінгів «Духовна нумерологія»

тел.: 0664307519

FB ViktoriyaLotysh

e-mailvika.lotysh@gmail.com

Опубліковано "People UA" 5(51) зима, 2021