Як зберегти молодість?

   Тривалий час вчені працювали над вирішенням проблеми: як повернути обличчю та тілу молодість, минаючи поріг пластичного хірурга? Як підтягнути шкіру без хірургічного втручання?

  Thermage неінвазивна технологія (без розрізів та ін’єкцій) забезпечує ефект ліфтингу шкіри. Найважливішою особливістю радіочастотної дії Thermageна ділянку обличчя чи тіла є поступово-накопичувальний процес, наслідком якого є ефект заміни пошкодженого колагену на новий.

Thermageчи не єдина в своєму класі апаратна методика, яка забепечує результат всього за одну процедуру. Важливим є питання безпеки: увага пацієнта має бути зосереджена на використанні одноразової насадки, яка відкривається і встановлюється безпосередньо перед процедурою. Кількість імпульсів, зазаначена на паперовій частині блістера повинна відповідати кількості імпульсів, вказаних на моніторі апарату.

  Fraxel re:fineдосить молодий винахід в сімействі лазерних методик, в основі якого лежить принцип фракційного фототермолізу. Процедуру іззастосуванням цієї методики особливо цінують активно зайняті люди, адже після її проведення немає необхідності в реабілітації і вже на наступний день можна повертатись до звичного ритму життя.

 Зморшки, пігментація, постакне, рубці, шрами, надто широкі пори – і це не весь перелік проблем, які в змосі усунути за допомогою даної високоефективної технології. Лазерний промінь, проникаючи в дерму в процесі розігріву формує мікротермальні лікувальні ділянки, руйнуючи дефектний колаген, надлишок пігменту та ін. Навколо кожної мікрозони, за рахунок збережених життєдайних клітин відбувається активна регенерація, що пришвидшує відновлення зруйнованих зон. Час відновлення – від декількох годин до декілька днів. Фракційне лазерне втручання забезпечує високу проникливість біологічно активних речовин, рослинних антиоксидантів та пептидів до кожної клітини

Позбавлення небажаного волосяного покриву на обличчі і тілі за допомогою діодного лазера з унікальною технологією вакуумного підсилення LightSheerDesire на сьогоднішній день є найчастіше затребуваною процедурою. Адже завдяки великому  розміру робочого об’єктиву процедура є швидкою, а також важливими факторами вибору є безболісність; ефективність; комфорт; безпека (тисячі клінічних дослідів, сотні наукових робіт, схвалення FDA – є запорукою безпеки та відсутності будь-якої шкоди для здоров’я); гарантія якості та відповідності.

    Ці вищеперераховані  технології світового рівня є можливими і абсолютно доступними усім мешканцям нашого міста та області у Центрі Естетології SKINCLINIC завдяки  тривалим партнерським стосункам з MY CLINIC Рersonal Aesthetic Technologies.

 

Сьогодні медична косметологія –  це сплав високотехнологічних наукових розробок і майстерності професійних естетологів. Існує два напрями – естетична косметологія і медична.Такий поділ продиктований часом: темпами розвитку суспільства, еволюцією людства і накопиченими знаннями. У природі все без винятку піддається впливу навколишнього середовища. Відчуття стрімкого погіршення екології, часті стреси, порушення сну, дискомфорт від незбалансованого харчування є першопричиною порушення обміну речовин, погіршення стану шкіри, погіршення кровообігу, зниження м’язового тонусу. З’являється надмірна вага, мішки під очима, «сумний вираз» обличчя, передчасні зморшки і носогубні складки, втрачають об’єм губи, з’являється «апельсинова кірка» целюліту на бедрах та стегнах. Самостійне вирішення проблем у домашніх умовах, вже просто не рятує. І ми звертаємося за допомогою до косметологів-естетологів.Важливо не помилитися у виборі грамотного фахівця і гідної косметологічної клініки.

Професійний косметичний догляд передбачає комплексну дію на шкіру. Досвідчений спеціаліст спочатку аналізує стан шкіри, а далі пропонує  ряд процедур, які необхідні для даного випадку. Догляд в спеціалізованому закладі може містити різні техніки масажу обличчя і тіла, поверхневі та серединні пілінги, процедури глибокого зволоження та догляду, процедури лікування акне, куперзу, гіперкератозу, обгортування тіла та бандажне обгортування, мезотерапія, контурна пластика; ряд апаратних методик: фонофорез, мікротоки, ультразвук, світлова терапія. Кожний наступний етап догляду підсилює та пролонгує дію попереднього, наповнює шкіру вітамінами, мікроелементами, амінокислотами, повертає тонус та здоровий зовнішній вигляд.

Центр Естетології SKINCLINIC завдяки тривалій співпраці із  Корпорацією Академія Наукової Краси (Academie, SkinTech, Teoxane, РerronRigot, CentroMessegue), LaboratoriesIneldea (MedicafarmEffiderm), офіційним дистриб’ютором таких відомих ТМ, як Filorga, Lierac, Algotherm, Рhyto) компанією «Центус-Р», Корпорацією Innovaestetic (Image Skincare, InnoTDS) працює на базових професійних засобах та має можливість запропонувати всім пацієнтам продукти домашнього догляду за шкірою обличчя, тіла, голови. Всі перераховані ТМ використовують активні речовини, ефірні масла високого ступеня очищення, протестовані у відповідності з європейським та американським законодавством і повністю під контролем від вирощування сировини до кінцевого споживача.

Наш час диктує нові та доволі складні вимоги до професіоналізму спеціалістів косметологічної галузі. Косметологам необхідно не лише  досконало володіти базовими медичними знаннями, сучасними апаратними, інвазивними та неінвазивними методиками, але і постійно вдосконалюватись, здобувати нові знання, підвищувати кваліфікацію, іти в ногу з досягненнями сучасної естетології.

Саме це спонукало керівника проекту Центр Естетології SKINCLINIC, переступивши рубіж першого п’ятиріччя, не зупинятись на гучному святкуванні з величезним тортом та сотнею повітряних кульок, а зробити рішучий крок вперед до вдосконалення та отримання нових знань і можливостей – розширитись до міжконтинентального рівня і відкрити SKINCLINICCenterAesthetic в м. SeattleUSA.

 

Ми радо зустрінемо, проконсультуємо та допоможемо вирішити будь-які естетичні проблеми, які в нашій компетенції та межах досяжності у зручному для вас місці